آخرین به روزرسانی نرم افزار تسلا (2020.40.3) اکنون سرعت خواندن را می خواند. A / B در استرالیا آزمایش شده است


تسلا آخرین نسخه به روز شده در جعبه دنده ، نسخه 2020.40.3 را معرفی می کند و در این نسخه یک تغییر اساسی در نحوه کارکرد خودرو وجود دارد.

قبل از آن ، تسلا از یک مجموعه داده استفاده می کرد که به اتومبیل های آنها اجازه می داد سرعت خود را هنگام استفاده از خلبان اتوماتیک تنظیم کنند. وقتی کروز کنترل را روشن می کنید ، به منطقه سرعت فعلی نیز می رسد. در اکثر موارد ، این مجموعه داده نسبتاً دقیق بود ، با این حال بسیاری از دارندگان تسلا (از جمله من) موارد لبه ای را پیدا کردند که دامنه سرعت نادرست بود و همین امر باعث کند شدن یا شتاب گرفتن خودرو می شود و تعداد آنها اشتباه است.

در اینجا نحوه شروع Xbox Series X جدید خود در روز اول به این صورت است.
بیشتر بخوان!

بدیهی است که این مشکلی بود که باید حل می شد ، اما اگر از بهترین مجموعه داده موجود در شوراهای محلی ، دولت ها و غیره استفاده می کنید ، برای بهبود اوضاع چه کاری می توانید انجام دهید؟

در سال 2020.40.3 تسلا در حال استفاده از هوش مصنوعی ، به ویژه بینایی رایانه ای برای تشخیص علائم سرعت کنار جاده است تا مشخص کند منطقه سرعت فعلی چیست.

من این مشکل دقیق را در جاده Wadonga تجربه کردم و به عنوان یک آزمایش عالی A / B به کار رفته است تا ببینم آیا به روزرسانی جدید مشکلی را حل کرده است که در آن یک منطقه سرعت 60 مایل در ساعت به اشتباه سرعت من را به 50 مایل در ساعت کاهش می دهد.

شطرنجی تسلا مدل S هم اکنون در استرالیا ، 840 کیلومتر + برد ،
بیشتر بخوان!

ویدئوی عملی من را با نرم افزار جدید 2020.40.3 که در تسلا مدل 3 2019 من اجرا می شود ، بررسی کنید و ببینید که چگونه کار می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=xgXHa-4wab0

مسلح به این فناوری ، به این معنی است که تهیه بلیط با سرعت بیش از حد از گذشته است (مگر اینکه پای راست سنگینی داشته باشید).

تسلا با افزودن چراغ راهنمایی و تشخیص سیگنال که در اوایل سال جاری اضافه شد ، به سرعت در حال پیشرفت در توانایی دیدن جهان به عنوان یک انسان و پاسخ دادن به آن است.

جدیدترین محصول امنیتی منزل Ring یک پهپاد است که مبدل است
بیشتر بخوان!

در حالی که قبل از اینکه رانندگی مستقل واقعیت داشته باشد ، هنوز یک لیست مناسب برای انجام کار وجود دارد ، اما گام هایی از این دست برای دستیابی به آن رویا ضروری است.

این تشخیص علامت سرعت در حال حاضر در بزرگراه ها ، فقط در خیابان های شهر مورد استفاده قرار نمی گیرد ، اما به نظر می رسد که فقط چند وقت طول می کشد تا فناوری قادر به پاسخگویی به مناطق سرعت فوق العاده باشد ، به ویژه در مناطق مترو که نمایشگرهای دیجیتالی هستند که به صورت ساعتی تغییر می کنند یا بارهای ترافیکی و تصادفات.

WA دومین باتری بزرگ استرالیا را با 100 مگاوات ساعت دریافت می کند ، کار دیگری برای تسلا است؟
بیشتر بخوان!

برای خوانندگان بین المللی ما ، این ویژگی فقط در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و نیوزیلند در دسترس است. در زیر متن رسمی یادداشت های انتشار برای به روزرسانی 2020.40.3 آورده شده است.

Speed ​​Assist اکنون با استفاده از دوربین های اتومبیل شما علائم محدودیت سرعت را تشخیص می دهد تا دقت داده های محدودیت سرعت را در جاده های محلی بهبود بخشد. علائم محدودیت سرعت مشخص شده در شبیه سازی رانندگی نمایش داده می شوند و برای تنظیم هشدار محدودیت سرعت مرتبط استفاده می شوند. طبق معمول ، برای تغییر تنظیمات دستیاری سرعت ، روی گزینه های کنترل> خلبان اتوماتیک> سرعت محدود ضربه بزنید. ”


منبع: www.mvm210.ir

فروشگاه تسلا در استرالیا راه اندازی می شود ، می تواند گران باشد
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/z9Rel
clck.ru/RHLnF
u.nu/tapm6
ulvis.net/uKe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *