آخرین به روزرسانی نرم افزار تسلا (2020.40.4) اکنون علائم سرعت را می خواند. A / B در استرالیا آزمایش شده است


تسلا آخرین به روزرسانی را در هوا ، نسخه 2020.40.4 ارائه می دهد و در این نسخه یک تغییر اساسی در نحوه کارکرد ماشین وجود دارد.

قبل از آن تسلا از یک مجموعه داده استفاده می کرد که به اتومبیل هایشان اجازه می داد سرعت خود را هنگام استفاده از خلبان اتوماتیک تنظیم کنند. وقتی کروز کنترل را روشن می کنید ، به منطقه سرعت فعلی نیز می رسد. در بیشتر موارد ، این مجموعه داده ها نسبتاً دقیق بود ، با این حال بسیاری از دارندگان تسلا موارد شدید را پیدا کردند که دامنه سرعت نادرست بود و همین امر باعث کند شدن یا شتاب گرفتن خودرو می شود و این تعداد اشتباه است.

جدیدترین محصول امنیتی منزل Ring یک پهپاد است که مبدل است
بیشتر بخوان!

بدیهی است که این مشکلی بود که باید حل می شد ، اما اگر از بهترین مجموعه داده موجود در شوراهای محلی ، دولت ها و غیره استفاده می کنید ، چه کاری می توانید برای بهبود اوضاع انجام دهید؟

در سال 2020.40.3 تسلا در حال استفاده از هوش مصنوعی ، به ویژه بینایی رایانه ای برای تشخیص علائم سرعت کنار جاده است تا مشخص کند منطقه سرعت فعلی چیست.

من این مشکل دقیق را در خیابان Wadonga تجربه کردم و به عنوان یک آزمایش عالی A / B به کار رفته است تا ببینم آیا به روزرسانی جدید آیا در جایی که یک محدوده سرعت 60 کیلومتر در ساعت سرعت من را به غلط به 50 کیلومتر در ساعت کاهش می دهد ، مشکل را برطرف می کند یا خیر.

هوندا F1 را ترک می کند تا بر توسعه الکتریکی (و پیل های سوختی) تمرکز کند
بیشتر بخوان!

فیلم عملی من را با نرم افزار جدید 2020.40.4 که در تسلا مدل 3 2019 من اجرا می شود ، بررسی کنید و ببینید که چگونه کار می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=xgXHa-4wab0

مسلح به این فناوری ، به این معنی است که گرفتن بلیط سریع از گذشته است (مگر اینکه پای راست سنگینی داشته باشید).

تسلا با اضافه کردن چراغ راهنمایی و تشخیص سیگنال که در اوایل سال جاری اضافه شده است ، به سرعت در حال پیشرفت در توانایی دیدن جهان به عنوان انسان و پاسخ دادن به آن است.

Ring Car Connect حالت نگهبانی تسلا را در جیب شما قرار می دهد
بیشتر بخوان!

در حالی که قبل از اینکه رانندگی مستقل یک واقعیت باشد ، هنوز یک لیست کار مناسب وجود دارد ، اما گام هایی از این دست برای دستیابی به آن آرزو لازم است.

این تابلوی تشخیص بزرگراه در حال حاضر در بزرگراه ها ، فقط در خیابان های شهر مورد استفاده قرار نمی گیرد ، اما به نظر می رسد که زمان پاسخگویی فناوری به مناطق با سرعت فوق العاده ، به ویژه مناطق مترو که نمایشگرهای دیجیتالی هستند و به صورت ساعتی تغییر می کنند یا بارهای ترافیکی و تصادفات ، فقط زمان کافی است.

تسلا قصد دارد ماشین ها را به روشی کاملاً متفاوت - سریعتر ، ارزان تر بسازد.
بیشتر بخوان!

برای خوانندگان بین المللی ما ، این ویژگی فقط در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و نیوزیلند موجود است. در زیر متن رسمی یادداشت های انتشار برای به روزرسانی 2020.40.3 آورده شده است.

Speed ​​Help اکنون از دوربین های اتومبیل شما برای تشخیص علائم محدودیت سرعت استفاده می کند تا دقت داده های محدودیت سرعت را در جاده های محلی بهبود بخشد. علائم محدودیت سرعت مشخص شده در شبیه سازی رانندگی نمایش داده می شوند و برای تنظیم هشدار محدودیت سرعت مرتبط استفاده می شوند. طبق معمول ، برای تغییر تنظیمات دستیاری سرعت ، روی Controls> Autopilot> Speed ​​Limit ضربه بزنید. ”


منبع: www.mvm210.ir

شطرنجی تسلا مدل S هم اکنون در استرالیا ، 840 کیلومتر + برد ،
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/KI4jX
clck.ru/RH9LJ
u.nu/wzvzj
ulvis.net/rmF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *