آمازون با سرویس جدید Luna وارد بازار پخش بازی می شود


Engadget ، که فرصتی برای نشان دادن Luna داشت ، نوشت که این فناوری “بسیار خوب” کار می کند و به مدت 45 دقیقه در Fire ، Mac و iPhone TV بازی می کند.

“من با Fire TV شروع کردم و موفق شدم خوشمزه ترین بازی فروشگاه را راه اندازی کنم ، کنترل، در چند ثانیه جسیکا کاندیت از Mangjetet نوشت: “این در تمام صحنه های آغازین کمی لکنت زبان داشت ، اما برای ایجاد اختلال در جریان سینمایی کافی نبود.” بیش از یک بار بازی روان بود و هیچ یک از وقفه های شبکه که به نظر می رسید برای شکستن بازی من قابل توجه نبود. تجربه.”

چرا می خواهید قدرت GaN را بسازید
بیشتر بخوان!

ادعاها

یک انتشار خبری برای Luna + دارای این نکته است که مشترکین می توانند همزمان در دو دستگاه بازی کنند و برای عناوین انتخابی وضوح 4K با نرخ 60 فریم بر ثانیه دریافت کنند.

همراه با این سرویس ، آمازون Luna Controller را نیز معرفی کرد ، دستگاهی مناسب برای الکسا که مستقیماً به ابر متصل می شود. توسعه دهندگان در هنگام ارائه آن در رویداد دستگاه های آمازون ، پیوند مستقیم ابر کنترل کننده را برای کاهش تأخیر معرفی کردند و خاطرنشان کردند که در مقایسه با استفاده از کنترل کننده بلوتوث 17 تا 30 میلی ثانیه صرفه جویی می شود. گاو لونا جداگانه فروخته خواهد شد.

مدارک امنیتی TikTok علی رغم توافق ایالات متحده در ابر همچنان باقی مانده است
بیشتر بخوان!

لونا همچنین دارای یک سایت پخش مستقیم Twitch ، دارایی دیگر در آمازون است. هنگامی که کاربران عناوین بازی موجود را جستجو می کنند ، قادر به دیدن انواع سازندگان Twitch هستند که در حال حاضر این بازی را پخش می کنند و کاربران Twitch با اشتراک Luna می توانند مستقیماً از تماشای بازی به بازی درون بازی بپردازند ، اگر کتابخانه باشد.

دسترسی زودهنگام Luna اکنون برای برنامه های Fire TV ، PC ، Mac و برنامه های وب و iPhone در دسترس است. تیم Luna به Engadget تأکید کرد که این نرم افزار “یک برنامه محلی در App Store نیست” ، با دور زدن محدودیت جریان بازی و 30 درصد هزینه در iOS که Game Pass مایکروسافت ، Stadia Google و دو هفته در ملا public عام با اپل روبرو شد. دسترسی Android به زودی از راه خواهد رسید.

ملبورنی ها یک بازی را در حین قفل کردن اعلام می کنند
بیشتر بخوان!

واشنگتن پست ، با خبرنگاران ستاد

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/4iwHu
clck.ru/R62pz
u.nu/xvgld
ulvis.net/Qhr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *