آمازون در حال طراحی مجدد دستگاه های echo با بلندگوهای کروی و صفحه نمایش چرخان است


در همین حال ، Echo Dot که قبلاً به Poké Hockey شباهت داشت ، اکنون یک توپ کوچکتر با یک بلندگو در داخل با 79 دلار است. نسخه ای با نمایشگر LED ساده برای نمایش زمان یا دما ، که برای تختخواب تخت طراحی شده است ، 99 دلار است.

نمایشگر هوشمند جدید Echo Show 10 شبیه یک درام کوتاه است که در جلو آیپد گیر کرده است و از توانایی استثنایی چرخش در حین برقراری ارتباط با آن برخوردار است. هنگام مکالمه با الکسا یا تماشای محتوای ویدئویی یا برقراری تماس ویدیویی روی صفحه 10 اینچی ، دستگاه حرکات شما را ردیابی می کند تا منظره را روی شما نگه دارد.

اپل اولین ابزار ضد ردیابی را در نرم افزار آیفون به تأخیر می اندازد
بیشتر بخوان!

نمایش جدید اکو 10 می تواند شما را در اطراف اتاق دنبال کند تا صفحه نمایش همیشه قابل مشاهده باشد.

همچنین می توانید از طریق برنامه الکسا به فید دوربین دسترسی پیدا کنید تا خانه خود را تحت نظارت قرار دهید در حالی که آنجا نیستید و می توانید دوربین را به صورت دستی بچرخانید. آمازون گفته است که سوئیچ حفظ حریم خصوصی دستگاه ، درصورتی که نیازی به استفاده از آن ندارید ، یک شاتر فیزیکی را در دوربین قرار می دهد.

آمازون در حال طراحی مجدد دستگاه های echo با بلندگوهای کروی و صفحه نمایش چرخان است
بیشتر بخوان!

علاوه بر Amazon Prime Video ، این شرکت گفته است که Netflix به زودی از این دستگاه پشتیبانی خواهد کرد. این یک ووفر قدرتمند در پایه خود قرار دارد و دو بلندگوی جلو دارد. به قیمت 399 دلار فروخته می شود.

در این مراسم ، آمازون از دانگل استریم Fire TV Stick Lite خبر داد که اولین دستگاه Fire TV در استرالیا خواهد بود که الکسا را ​​ارائه می دهد. کاربران می توانند از راه دور برای کنترل دستگاه های هوشمند یا جستجوی فیلم ها و نمایش ها صحبت کنند ، اگرچه در ابتدا استفاده از صدا در برنامه های ویدیویی به Amazon Prime Video محدود می شود.

یکی از کارمندان سابق گوگل خواستار تنظیم بودجه مطبوعاتی توسط Big Tech است
بیشتر بخوان!

دانگل جدید که قیمت آن 59 دلار است ، علاوه بر Netflix ، YouTube ، Disney + ، Apple TV ، Optos Sport و Stan (متعلق به ناشر این پرچمدار.) از خدمات تلویزیونی دارای رتبه استرالیایی که در Fire TV قبلی گنجانده نشده اند پشتیبانی می کند.

ادعاها

این اطلاعیه ها پیش از رویداد سخت افزاری گوگل در هفته آینده منتشر می شود ، جایی که انتظار می رود غول اینترنتی از بلندگوی طراحی شده خود و یک دانگل روان که می تواند Android TV را به هر تلویزیون اضافه کند ، رونمایی کند.

هزینه پایین ساعت اپل برنده است
بیشتر بخوان!

آمازون همچنین سرویس جدید پخش بازی ویدیویی و نسخه پرنده دوربین حلقه ای را اعلام کرده است که می تواند در اطراف خانه شما در مسیرهای امنیتی از پیش تعیین شده وزوز کند ، اما این محصولات فقط در حال حاضر در ایالات متحده هستند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/5lUIL
clck.ru/R62JA


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/tGP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *