آیا ویروس کرونا بر آیفون جدید تأثیر می گذارد؟ ما در شرف کشف این موضوع هستیم


جزئیاتی از جمله تعداد مدل ها ، اندازه صفحه نمایش و اجزای دقیق موجود در آیفون های جدید ثابت کرد که اپل به دلیل نشت کارخانه و ارسال نمونه های اولیه به تولیدکنندگان لوازم جانبی ، نمی توانست در گذشته مخفی بماند و سال نیز تفاوتی نداشت. بسیاری از افراد داخلی و طرفداران توافق دارند که این شرکت در حال آماده سازی برای رونمایی از چهار تلفن است – که می توانیم آنها را در آیفون 12 ، آیفون 12 مینی ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو حداکثر بخوانیم – که متنوع ترین ترکیب آن تا به امروز است.

اگر همه چیز مطابق انتظار پیش برود ، اپل کوچکترین گوشی تاکنون را با صفحه نمایش 5.4 اینچی تمام صفحه و همچنین مدل های استاندارد و 6.1 اینچی Pro و Pro Max با 6.7 معرفی خواهد کرد. طبق گلکسی نوت 20 سامسونگ ، تلفن بزرگتر بزرگترین صفحه نمایش را تا به امروز در آیفون حمل خواهد کرد.

اقتباس های احتمالی آیفون 12 مینی و آیفون 12 ، براساس نشت ، توسط طراح مایکل ما.اعتبار:توییتر @ apple_idesigner

تنوع در اینجا ممکن است یک شمشیر دو لبه باشد. از یک طرف مدل های ارزان قیمت آیفون در زمان رکود اقتصادی مطلوب خواهند بود ، گزینه های گران قیمت سنتی نیز در اختیار کسانی قرار می گیرد که توانایی خرید آنها را دارند. اما از طرف دیگر ، ظرفیت تولید جهانی تحت فشار است و ممکن است برخی از مدل ها را بیشتر از سایر مدل ها در دسترس ببینیم.

مایکروسافت در یک معامله 10.4 میلیارد دلاری بزرگترین بازی های ویدیویی جهان را از آن خود کرده است
بیشتر بخوان!

اپل البته تحت تأثیر همه گیر نیست. گوگل کم هزینه ترین گوشی هوشمند Pixel 4a را از سال 2020 به بازار عرضه کرده است ، اما 4a و Pixel 5 بزرگتر که توسط 5G فعال شده است ، بسیار دیرتر از حد معمول در اواسط ماه اکتبر عرضه می شوند. به علاوه رنگ گوشی ها کمتر از آن است که انتظار می رود در غیر این صورت (فقط مشکی ، به جز Pixel 5 که به رنگ سبز نیز ارائه می شود).

و در حالی که مدت ها پیش برنامه ریزی برای تولید پیکسل انجام شده بود ، بازاریابی گوگل به میزان آمادگی گوشی های آنها برای اپیدمی تمایل داشت. تشخیص چهره با سنسورهای اثر انگشت قدیمی و قابل اعتماد جایگزین شده است ، همه تلفن ها کمتر از 1000 دلار هستند و باتری های بزرگی دارند.

اپل همچنین با احتمال کادربندی حداقل برخی از تلفن های خود به عنوان ایده آل برای شرایط اپیدمی روبرو خواهد شد و به احتمال زیاد این نقش در آیفون 12 مینی فعال خواهد شد.

با توجه به اینکه آیفون SE در بودجه امسال از 749 دلار شروع می شود ، فضای کافی برای مینی 1000 دلار و کمتر وجود دارد و سپس آیفون 12 استاندارد می تواند به قیمت سال گذشته آیفون 11 1200 دلار سقوط کند یا کاهش یابد. مدل های Pro سال گذشته برای اولین بار با قیمت 1749 و 1899 دلار ظاهر شدند و دلیل خاصی برای پایین آمدن قیمت ها در سال 2020 وجود ندارد.

نقد اسکادران جنگ ستارگان: در رسیدن به هدف قوی باشید
بیشتر بخوان!

دنی آداموپولوس ، مدیر محصولات موتورولا در استرالیا ، گفت که تأثیر COVID-19 به این معنی است که مصرف کنندگان به دنبال هزینه کمتری برای تلفن ها هستند.

وی گفت: “مردم حاضر نیستند 1500 تا 2000 دلار برای یك دستگاه خرج كنند. و از آنجا كه مصرف كنندگان در حال حاضر در نزدیكی خانه خود هستند ، نیازی به دستگاه درجه یک ندارند.”

اقتباس های دیدنی از آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس ، براساس نشت ، توسط طراح مایکل ما.

اقتباس های دیدنی از آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس ، براساس نشت ، توسط طراح مایکل ما.اعتبار:apple_idesigner

“آنچه در محصولات خود می بینیم این است که دستگاه های میان رده قویتر شده اند. مصرف کنندگان هنوز در حال خرید تلفن هستند ، اما آنها در حال خرید چیزی هستند که فقط برای آن نیاز دارند.”

در همین حال ، اسکنرهای اثر انگشت ، که روش بسیار معتبرتری نسبت به تشخیص چهره به اثبات رسانده اند زیرا بسیاری از مردم در سراسر جهان از ماسک در خارج از خانه استفاده می کنند ، برای iPhone 12 امکان پذیر است اما بعید به نظر می رسد. وقت داشته باشید آن را با تلفن تنظیم کنید.

انتظار می رود که هر چهار مدل آیفون 12 ، سیستم جدید A14 Bionic اپل را روی یک تراشه قرار دهند – اولین بار در iPad Air راه اندازی شده و پردازش ، گرافیک و یادگیری ماشین با سرعت بیشتری را تضمین می کند – در کنار اتصال 5G که تلفن های هوشمند اپل را از نظر فنی با سامسونگ و گوگل سازگار می کند.

وقت آن است که او را رها کنیم و حرکت کنیم
بیشتر بخوان!

دستگاه های Telcos شامل بانک های Telstra و Optus در آیفون های جدید هستند تا مصرف شبکه های 5G آنها را تشویق کنند ، که در نهایت سرعت شبکه سریع تر ، زمان بازیابی کمتر و ظرفیت بیشتر در مناطق مترو در استرالیا و فراتر از آن را ارائه می دهد.

ادعاها

فواد فداغی ، مدیرعامل شرکت Telsite ، اظهار داشت که انتظار دارد این تلفن ها همانند اولین تلفن 4G اپل در سال 2014 ، باعث پذیرش فناوری جدید شوند.

وی گفت: “فناوری اتصال جدید اغلب عامل اصلی در به روزرسانی مصرف کنندگان است ، به ویژه برای کسانی که مدت طولانی است دستگاه های خود را نگه داشته اند.”

“حدود 40 درصد از کاربران آیفون در نظرسنجی اخیر Telesite گفته اند که تلفن هوشمند بعدی آنها باید از فناوری 5G پشتیبانی کند.”

اطلاعات Telesite نشان می دهد که حدود 8.8 میلیون استرالیایی از تلفن های آیفون یا حدود 42 درصد از کاربران تلفن های هوشمند 16 ساله و بالاتر استفاده می کنند.

اما الکس کر ، سردبیر سایت مقایسه تلفن و اینترنت Whistleout ، گفت که مصرف آیفون جدید لزوماً منجر به دریافت سریع 5G نخواهد شد.

وی گفت: “مردم در حال خرید آیفون جدید هستند زیرا این آیفون جدید است. برخی از آن با برنامه ای استفاده می كنند كه دارای 5G دسترسی است ، اما آنها فقط به دلیل داشتن 5G از آن خرید نمی كنند.” “این لزوما یک مزیت سکسی نیست.”

چه انتظاری می توان از رویداد اپل در 15 سپتامبر داشت
بیشتر بخوان!

داده های Whistleout نشان می دهد که حتی با تلفن های محبوب 5G جدید مانند آنهایی که اخیراً توسط سامسونگ منتشر شده است ، بیشتر کاربران از برنامه های کم هزینه تری که دسترسی 5G ندارند ، استفاده می کنند.

Choros گفت که به ویژه برای مشتریان Telstra ، مقدار زیادی داده ارائه شده با برنامه های غیر 5G ، همراه با سرعت بسیار بالای شبکه 4G و محدودیت ردیابی 5G ، به این معنی است که حتی اگر تلفن 5G داشته باشند ، مصرف کنندگان تمایلی به پرداخت هزینه اضافی برای دسترسی به 5G نخواهند داشت.

وی گفت: “اکنون شخصی تعجب خواهد کرد که با پرداخت هزینه 5G چه ارزش اضافی به دست می آورد.”

ادعاها

“در طول دو سال که برنامه نویسان وقت داشته اند از آن استفاده کنند و وقتی پوشش در همه جا بیشتر باشد ، قطعاً می تواند بسیار مفیدتر باشد.”

سخنگوی تلهسترا گفت که شبکه 5G آن – سریعترین و گسترده ترین استاندارد شرکت مشاور Ulamout اکنون حدود یک سوم جمعیت را شامل می شود ، اینکه 10 میلیون استرالیایی روزانه زندگی می کنند ، کار می کنند یا رد پای خود را دارند و 210،000 دستگاه تلفن همراه به آن متصل هستند.

اپل در حال گسترش شبکه خود با بسته های اشتراک جدید است
بیشتر بخوان!

اما هیچ یک از این داده ها نشان دهنده این نیست که چه تعداد گوشی با قابلیت 5G از برنامه های مجهز به 5G در شبکه استفاده می کنند ، این اطلاعاتی است که به گفته بلندگو ، Telestra منتشر نمی کند. مخابرات قصد دارد تا ژوئن 2021 پوشش 5G را به 75٪ از جمعیت گسترش دهد.

انتظار می رود که فراتر از 5G ، آیفون بزرگترین اصلاح صورت را از زمان آیفون X 2017 داشته باشد ، با لبه های فلزی مسطح و جایگزین گوشه های گرد دستگاه های فعلی ، یک طرح کلی یادآور آیفون های کلاسیک یا جدیدترین مزایای iPad.

ادعاها

همچنین انتظار می رود همه مدل ها با صفحه نمایش OLED همراه باشند ، در حالی که iPhone 12 Pro duo با دوربین های سه گانه و اسکنر LiDAR برای نقشه برداری از عمق پیشرفته ارائه می شود.

با وجود تغییر تهاجمی به خدمات از موسیقی و بازی ها به تلویزیون و تناسب اندام ، که مطمئناً به اپل کمک می کند حتی از کسانی که امسال به روزرسانی نمی کنند درآمد کسب کند ، فروش آیفون های جدید همچنان بخش عمده ای از تجارت آن است. این تلفن هوشمند تقریباً نیمی از درآمد شرکت را تخمین زده است که در اوایل سال جاری بیش از 2 تریلیون دلار (2.8 تریلیون دلار) برآورد شده است.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فناوری بصورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/VbsV7
clck.ru/RJ9dS
u.nu/fhoel
ulvis.net/C3od

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *