آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.


همه اینها به اندازه کافی ساده به نظر می رسند ، اما انتخاب یک کلید چندان ساده نیست. برای مبتدیان ، باید مطمئن باشید که از رمزگذاری HDCP و کیفیت صوتی / تصویری حاصل از دستگاه های شما پشتیبانی می کند ، به خصوص اگر آنها دارای وضوح 4K ، دامنه دینامیکی بالا و صدای Dolby Atmos باشند.

برای پیچیده تر کردن زندگی شما هم سوئیچ های HDMI و هم دستگاه های تقسیم کننده HDMI را پیدا خواهید کرد. ممکن است ظاهری یکسان داشته باشند اما کارهای بسیار متفاوتی انجام می دهند. اساساً یک سوئیچ چندین دستگاه را به یک صفحه متصل می کند – همان چیزی است که اکثر مردم به آن نیاز دارند – در حالی که تقسیم کننده یک دستگاه را به صفحه های مختلف متصل می کند.

پخش کننده های Aussie Twitch در حالی که قفل می شوند به پناهگاهی برای جوانان و تنها تبدیل می شوند
بیشتر بخوان!

به احتمال زیاد شما چند صفحه نمایش در اتاق نشیمن خود ندارید ، اما بعضی اوقات مفید است. چند سال پیش میز قهوه خود را به یک ماشین بازی تبدیل کردم. برش سوراخ در بالا ، قرار دادن یک مانیتور در زیر شیشه و اتصال یک کامپیوتر کوچک Raspberry Pi با کنترلرهای بازی.

من بیشتر آن را مانند یک کابینت بازی به سبک کوکتل بازی می کنم ، مانند آنچه در دهه 1980 در فروشگاه های ماهی و تراشه پیدا می کنید ، مانند کلاسیک هایی مانند Pac-Man و Galaga. اما گاهی اوقات می خواهم میز قهوه را به تلویزیون وصل کنم تا بازی های Street Fighter و مسابقات اتومبیلرانی را روی صفحه نمایش بزرگ انجام دهم.

رنگ سینما و عکاسی تاریخ را زنده می کند
بیشتر بخوان!

جدا کردن میز قهوه برای رسیدن به تمشک تمشک بنابراین می توانم مانیتور را از برق جدا کنم و به تلویزیون وصل شوم یک دردسر واقعی است ، بنابراین تصمیم گرفتم یک تقسیم کننده کوچک HDMI در داخل میز قهوه نصب کنم. یافتن سوئیچ مناسب برای کار دشوارتر از آن بود که انتظار داشتم.

ادعاها

من نمی خواستم همزمان تصویر را روی مانیتور و تلویزیون ببینم ، بنابراین به جای تقسیم کننده به یک سوئیچ 2 “1” دو طرفه “نیاز داشتم. به من این انتخاب را بدهید که دو دستگاه را به یک صفحه متصل کنم و بین دستگاه ها یکی را انتخاب کنم یا همانطور که باید ، یک دستگاه را به دو صفحه وصل کنم و از بین صفحه ها یکی را انتخاب کنم.

آیا ویروس Coron بر آیفون جدید تأثیر می گذارد؟ ما در شرف کشف این موضوع هستیم
بیشتر بخوان!

عارضه بعدی این بود که من به جای سوئیچ غیرفعال که مستقیماً از دستگاه های شما – در مورد من Raspberry Pi – برق را از طریق HDMI می گیرد ، سوئیچ داخلی را می خواهم که به پریز دیواری متصل شود. اگر دستگاه شما آب کافی تأمین نکند ، سوئیچ های غیر فعال ارزان می توانند لرزان باشند.

در پایان سوئیچ پاور که خریداری کردم در تولید مستقیم برق مستقیم از Raspberry Pi بسیار خوب عمل می کند ، اما من نمی خواستم آن را به خطر بیندازم. حالا می توانم به راحتی روی کاناپه لگد بزنم ، سوئیچ را بچرخانم و به جای اینکه با کابل ها دست و پنجه نرم کنم ، شب را با مشت های بد سپری کنم.

Mario 3D All-Stars ده ها دنیای کلاسیک را زنده می کند
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/vpGQb
clck.ru/R9s5s
u.nu/20jh4
ulvis.net/PQ5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *