آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.


همه اینها به اندازه کافی ساده به نظر می رسند ، اما انتخاب یک کلید چندان ساده نیست. برای مبتدیان ، باید مطمئن باشید که از رمزگذاری HDCP و کیفیت صوتی / تصویری حاصل از دستگاه های شما پشتیبانی می کند ، خصوصاً اگر آنها دارای وضوح 4K ، دامنه دینامیکی بالا و صدای Dolby Atmos باشند.

برای پیچیده تر کردن زندگی شما هم سوئیچ های HDMI و هم دستگاه های تقسیم کننده HDMI پیدا خواهید کرد. ممکن است ظاهری یکسان داشته باشند اما کارهای بسیار متفاوتی انجام می دهند. در واقع یک سوئیچ چندین دستگاه را به یک صفحه متصل می کند – همان چیزی است که اکثر مردم به آن نیاز دارند – در حالی که تقسیم کننده یک دستگاه را به صفحه های مختلف متصل می کند.

یک مترجم جیبی برای زمانی که سفر به میز برگشته است
بیشتر بخوان!

به احتمال زیاد شما چند صفحه نمایش در اتاق نشیمن خود ندارید ، اما بعضی اوقات مفید است. چند سال پیش میز قهوه خود را به یک ماشین بازی تبدیل کردم. سوراخ کردن قسمت بالای آن ، قرار دادن یک مانیتور در زیر شیشه و اتصال یک کامپیوتر کوچک Raspberry Pi با کنترلرهای بازی.

من بیشتر آن را مانند یک کابینت بازی به سبک کوکتل نشسته بازی می کنم ، مانند آنچه در دهه 80 قرن گذشته با کلاسیک هایی مانند Pac-Man و Galaga در فروشگاه های ماهی و تراشه پیدا می کردید. اما گاهی اوقات می خواهم میز قهوه را به تلویزیون وصل کنم تا بازی های Street Fighter و مسابقات اتومبیلرانی را روی صفحه نمایش بزرگ انجام دهم.

اوراکل گفت که در حال مذاکره برای خرید TikTok است
بیشتر بخوان!

برچیدن میز قهوه برای رسیدن به تمشک تمشک بنابراین می توانم مانیتور را از برق جدا کنم و به تلویزیون وصل شوم یک دردسر واقعی است ، بنابراین تصمیم گرفتم یک تقسیم کننده کوچک HDMI در داخل میز قهوه نصب کنم. یافتن سوئیچ مناسب برای کار دشوارتر از آن بود که انتظار داشتم.

ادعاها

من نمی خواستم همزمان تصویر را روی مانیتور و تلویزیون ببینم ، بنابراین به جای تقسیم کننده به یک سوئیچ 2 “1” دو طرفه “نیاز داشتم. به من این گزینه را بدهید که دو دستگاه را به یک صفحه متصل کنم و بین دستگاه ها یکی را انتخاب کنم یا ، همانطور که باید ، یک دستگاه را به دو صفحه وصل کنم و بین صفحه ها را انتخاب کنم.

اپل در یک اختلاف در فروشگاه App به دنبال خسارت از Fortnite است
بیشتر بخوان!

عارضه بعدی این بود که من به جای سوئیچ غیرفعال که مستقیماً از دستگاه های شما – در مورد من Raspberry Pi – برق را از طریق HDMI می گیرد ، سوئیچ داخلی را می خواهم که به پریز دیواری متصل شود. اگر دستگاه شما آب کافی تأمین نکند ، سوئیچ های منفعل ارزان می توانند لرزان باشند.

در پایان سوئیچ پاور که خریداری کردم در تولید مستقیم برق مستقیم از Raspberry Pi بسیار خوب عمل می کند ، اما من نمی خواستم آن را به خطر بیندازم. حالا می توانم به راحتی روی کاناپه لگد بزنم ، سوئیچ را بچرخانم و به جای اینکه با کابل ها دست و پنجه نرم کنم ، شب را با مشت های بد سپری کنم.

شرکت های رسانه های اجتماعی از روز انتخابات ایالات متحده جان سالم به در بردند ، اما آزمایشات بیشتری در حال افزایش است
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/rTkMB
clck.ru/R6AJa
u.nu/4e-0i
ulvis.net/Xtn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *