آیفون 12 یک ارتقا amazing شگفت انگیز است ، اما جادوگران دوربین مدل حرفه ای را متفاوت می کنند


نمایش فیلم های حالت شب گذشته در آن زمان شگفت انگیز به نظر می رسید ، اما در مقایسه با عکس های امسال حتی واضح تر و روشن تر به نظر می رسد. تصاویر در حالت شب عادی گوشه گیاه من اکنون حتی بهتر به نظر می رسند ، اما تفاوت در حالت شب در حالت عمودی 12 Pro بسیار بیشتر مشاهده می شود.

این عکس از حالت شبانه کاکتوس پیچیده من بسیار زیبا ، سالم و هنری به نظر می رسد. شما هرگز نمی دانستید که هنگام خاموش شدن چراغ در ساعت 11 شب گرفته شده است.

نینتندو برای فصل تعطیلات به دنبال هر Super Mario است
بیشتر بخوان!

اکنون می توانید از گیاهان خود (یا حدس می زنم) در تاریکی از گیاهان خود عکسهای Fu-Boca بگیرید.اعتبار:آلیس کلارک

HDR برای عکس ها نیز بسیار بهتر است ، و درام آسمان ابری را در روزی ثبت می کند که هنوز در مورد باران باریدن تصمیم نگرفته است.

همچنین اگر در مربای شما باشد ، در عکاسی از افراد نیز خوب است و به طور قابل توجهی بهتر است
غذا. در حالی که پرش از 11 Pro Max به 12 Pro از نظر ظاهری چندان عظیم به نظر نمی رسد
دوربین (به جز در شب) ، جهش از 11 به 12 به ویژه قابل مشاهده است ،
با تصاویری که تازه بیرون می آیند. بخشی از این می تواند پیشرفت های نمایشگر باشد ، در حالی که تمام مدل های آیفون 12 در مقایسه با LCD آیفون 11 در OLED آویزان هستند. رنگ ها واقعی تر به نظر می رسند و سیاه پوستان نیز سیاه تر به نظر می رسند.

پخش کننده های Aussie Twitch در هنگام قفل کردن به پناهگاهی برای جوانان و تنها تبدیل می شوند
بیشتر بخوان!

همچنین خوب است بدانید که صفحه نمایش امسال چهار برابر سال گذشته سخت تر است. اگرچه من می فهمم که با این جمله سرنوشت را اغوا می کنم ، اما ممکن است این اولین باری باشد که احساس نمی کنم باید بلافاصله محافظ صفحه نمایش را روی تلفن خود بگذارم. اگرچه کاملاً علمی نیست ، اما او دو بار از روی کاناپه من روی زمین چوبی لغزید و هیچ نشانی از آسیب دیدگی ندارد ، به همین دلیل خوب است.

آمازون در حال طراحی مجدد دستگاه های echo با بلندگوهای کروی و صفحه نمایش چرخان است
بیشتر بخوان!

این ها اولین آیفون های 5G هستند که برای تعداد کمی از ما که به 5G دسترسی داریم بسیار عالی است. در سیم کارت Telstra توانستم بدون مشکل به سرعت عالی در اطراف مرکز شهر ملبورن برسم. در Optus من هنوز از مواجهه با 5G لذت نبردم ، اما به امید زندگی می کنم. خبر خوب این است که Optus 4G من با سرعت 12 Pro سریعتر بود و سرعت کلاک حدود 130 مگابیت در ثانیه پایین بود.

قدیمی با عقب نشینی تازه اما ناامیدکننده ای ملاقات کرد
بیشتر بخوان!

ادعاها

یکی دیگر از تغییرات بزرگ امسال این است که اپل دیگر هدفون یا شارژر را در جعبه قرار نمی دهد. این باعث کاهش انتشارات اپل می شود ، که خوب است ، اما کابل موجود در جعبه برای USB-C روشن است. احتمالاً همه حداقل یک شارژر دیواری USB-A در خانه دارند ، اما تعداد کمی از آنها دارای USB-C هستند ، فراتر از آنهایی که با جدیدترین تجهیزات همراه هستند.

بسیار جالب خواهد بود که ببینید چند نفر یک شارژر USB-C را با تلفن خریداری می کنند تا اندازه گیری کنید که آیا چیزی از نظر اتلاف الکترونیکی ذخیره شده است. و اگر صحبت از این باشد ، مطمئناً در دراز مدت حتی تمام محصولات اپل به جای استفاده از درگاه روشنایی اختصاصی ، به استفاده از پورت های USB-C و سازگار کردن آنها با iPad Pro ، MacBooks و دستگاه های Android ، حتی در نتیجه زباله الکترونیکی کمتری ایجاد می کنند. اما این بحث برای یک روز دیگر است.

اپل برای اولین بار تخفیف ساعت ، آیپد و سرویس را معرفی می کند
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/F1LLs
clck.ru/RVJvd
u.nu/mjzw4
ulvis.net/tmdC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *