آیفون 12 یک ارتقا amazing شگفت انگیز است ، اما جادوگران دوربین مدل حرفه ای را متفاوت می کنند


نمایش فیلم های حالت شب گذشته در آن زمان شگفت انگیز به نظر می رسید ، اما در مقایسه با عکس های امسال حتی واضح تر و روشن تر به نظر می رسد. تصاویر در حالت شب عادی گوشه گیاه من اکنون حتی بهتر به نظر می رسند ، اما تفاوت در حالت شب در حالت عمودی 12 Pro بسیار بیشتر مشاهده می شود.

این پرتره در حالت شب کاکتوس پیچیده من بسیار زیبا ، سالم و هنری به نظر می رسد. شما هرگز نمی دانستید که هنگام خاموش شدن چراغ در ساعت 11 شب گرفته شده است.

فناوری بزرگ شیوه زندگی ما را تغییر داده است
بیشتر بخوان!

اکنون می توانید از گیاهان خود (یا حدس می زنم) در تاریکی عکسهای Fu-Boca بگیرید.اعتبار:آلیس کلارک

HDR برای عکس ها نیز بسیار بهتر است ، و درام آسمان ابری را در روزی ثبت می کند که تصمیم نگرفته است هنوز باران می بارد.

در صورت عکاسی از شما ، در عکاسی از افراد نیز خوب است و با این کار بهتر است
غذا. در حالی که پرش از 11 Pro Max به 12 Pro از نظر نمیتواند آنچنان عظیم به نظر برسد
دوربین (به جز در شب) ، جهش از 11 به 12 به ویژه قابل مشاهده است ،
با تصاویری که تازه بیرون می آیند. بخشی از این می تواند پیشرفت های نمایشگر باشد ، در حالی که تمام مدل های آیفون 12 در مقایسه با LCD آیفون 11 در OLED آویزان هستند. رنگ ها واقعی تر به نظر می رسند و سیاه پوستان نیز سیاه تر به نظر می رسند.

معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند
بیشتر بخوان!

همچنین خوب است بدانید که صفحه نمایش امسال چهار برابر سال گذشته سخت تر است. اگرچه من می فهمم که با این جمله سرنوشت را اغوا می کنم ، اما ممکن است این اولین باری باشد که احساس نمی کنم باید بلافاصله محافظ صفحه نمایش را روی تلفن خود بگذارم. اگرچه کاملاً علمی نیست ، اما او دو بار از روی کاناپه من روی زمین چوبی لغزید و هیچ نشانی از آسیب دیدگی ندارد ، به همین دلیل خوب است.

اپل آیفون را کوچک می کند ، اما برچسب قیمت را ندارد
بیشتر بخوان!

این ها اولین آیفون های 5G هستند که برای تعداد کمی از ما که به 5G دسترسی داریم عالی است. در سیم کارت Telstra توانستم بدون مشکل به سرعت عالی در اطراف مرکز شهر ملبورن برسم. در Optus من هنوز از مواجهه با 5G لذت نبردم ، اما به امید زندگی می کنم. خبر خوب این است که Optus 4G من با سرعت 12 Pro سریعتر بود و سرعت کلاک حدود 130 مگابیت در ثانیه پایین بود.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

ادعاها

یکی دیگر از تغییرات بزرگ امسال این است که اپل دیگر هدفون یا شارژر را در جعبه قرار نمی دهد. این باعث کاهش انتشارات اپل می شود ، که خوب است ، اما کابل موجود در جعبه برای USB-C روشن است. احتمالاً همه حداقل یک شارژر دیواری USB-A در خانه دارند ، اما تعداد کمی از آنها دارای USB-C هستند ، فراتر از آنهایی که با جدیدترین تجهیزات همراه هستند.

بسیار جالب خواهد بود که ببینید چند نفر یک شارژر USB-C را با تلفن خریداری می کنند تا اندازه گیری کنید که آیا چیزی از نظر اتلاف الکترونیکی ذخیره شده است. اگر از این صحبت کنیم ، اگر تمام محصولات اپل به جای پورت اختصاصی روشنایی به استفاده از پورت های USB-C روی بیاورند و آنها را با iPad Pro ، MacBooks و دستگاه های Android هماهنگ کنند ، مطمئناً در طولانی مدت حتی یک ضایعات الکترونیکی حتی کم مصرف تر خواهد بود. اما این بحث برای یک روز دیگر است.

اپل در حال گسترش شبکه خود با بسته های اشتراک جدید است
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/KQWJ6
clck.ru/RVWma
u.nu/zt0j5
ulvis.net/rAjb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *