ارتقا N NBN یک برگرداندن نیست ، بلکه یک حرکت رو به جلو است


تا جایی که یک وارونه شود ، این رویکرد اصلی کوین راد و استیون کانروی “ساخت آن و آنها می آیند” به فلسفه “ساختن آن را یک بار نشان دادند که به آن احتیاج دارند و مایل به پرداخت هزینه آن هستند” که اساس بیانیه شرکت NBN است.

کانروی انتقاد از عدم تحلیل هزینه و سود برای NBN اصلی را رد کرد زیرا تقاضای آینده برای باند پهن و برنامه هایی که ممکن است به نظر برسد غیرقابل پیش بینی بود.

ادعاها

ما اکنون اطلاعات بیشتری در مورد تقاضا و برنامه های کاربردی می دانیم ، و واضح است که تا همین اواخر – در حدود سه سال اخیر – بیشتر استرالیایی ها به سرعتی که کل شبکه فیبر ارائه می دهد ، نیازی به آنها نبودند و مایل به پرداخت آن نبودند.

تا سال 2017 ، هنگامی که NBN Co شروع به کاهش برنامه های 50 مگابیت در ثانیه کرد ، بیشترین کاربران نهایی در برنامه های 12 مگابیت بر ثانیه و 25 مگابیت بر ثانیه بودند.

حتی در حال حاضر ، تقریباً یک سوم آنها در برنامه های کم سرعت قرار دارند و NBN Co انتظار دارد که تا سال 2024 فقط حدود 20 درصد مشاغل و خانوارها همچنان در برنامه هایی با سرعت 50 مگابیت بر ثانیه به علاوه باشند.

قابل تشخیص نیست: در راه تولید نسلی بدون HIV
بیشتر بخوان!

امروزه ، حتی در مواردی که فیبر محلی وجود دارد ، استفاده از برنامه هایی با سرعت بارگیری بالاتر از 50 مگابایت در ثانیه در میان این محیط ها در اواسط نوجوانی است. در صورت وجود هرگونه پیش فرض در شبکه به فیبر ، از قابلیت های ارزان و بیهوده زیادی استفاده خواهد شد.

این یک رویکرد تقاضا محور و تجاری است. سرمایه گذاری تجمعی نه تنها درآمد اضافی ، بلکه درآمد سودآور به NBN Co.

در ابتدا قرار بود شبکه طلا کاری شده کارگر 44 میلیارد دلار هزینه داشته باشد ، اگرچه در بررسی استراتژیک آقای ترنبول تخمین زده شد که هزینه آن تقریبا 73 میلیارد دلار باشد. با توجه به آنچه اکنون می دانیم – هزینه پرتاب چند فناوری از برآورد اولیه 29.5 تا 51 میلیارد دلار آقای ترنبول منفجر شد – 73 میلیارد دلار ظاهراً محافظه كارانه بود ، همچنین تاریخ اتمام سال 2021.

با سرعت این کار با روی کار آمدن بیل مورو در سال 2014 اتفاق افتاد – فقط 70،000 مجتمع از شبکه در اواسط سال 2013 ، چهار سال پس از شروع ساخت و سه سال پس از اتصال اولین مشتری ، از این شبکه استفاده کردند – احتمالاً نیمه قبلی آن دهه بود ، اگر نه دیرتر ، قبل از اینکه ساخت به پایان برسد.

اعتماد به نفس کاری در حال انجام است
بیشتر بخوان!

همانطور که اتفاق می افتد NBN – در ماه ژوئن – درست به موقع تکمیل شد. طاعون تقاضای پهنای باند و سرعت بالاتر را هنگام مهاجرت نیروی کار و آموزش و خدمات بهداشتی از مطب ها ، مدارس و کلینیک ها به خانه ها دید.

انتظار می رود جنبه های خاصی از این تغییرات دائمی باشد – افزایش ساختاری تقاضا فراتر از میزان مرکب 20 تا 30 درصد در سال وجود دارد که در آن تقاضا افزایش می یابد.

تکمیل شبکه و تغییر قابل توجه تقاضا که طاعون ایجاد خواهد کرد ، اعتبار برنامه های جدیدی را که مدیر عامل شرکت NBN استفان روو در روز چهارشنبه رونمایی کرد ، تأیید می کند.

شرکت NBN 3.5 میلیارد دلار برای به روزرسانی شبکه های فیبر به محل اتصال ، فیبر به حاشیه و شبکه های HFC ، 700 میلیون دلار برای حمایت از مشاغل و نیم میلیارد دلار برای تأمین بودجه جهت گسترش منظم شبکه و همچنین افزایش سرمایه گذاری در مناطق منطقه ای سرمایه گذاری خواهد کرد.

سرمایه گذاران با وجود افزایش سهام بانك ، نسبت به تغییر در وام های رهنی محتاط هستند
بیشتر بخوان!

مدیر عامل NBN CO استفان روو این هفته از برنامه های جدید شبکه ملی باند پهن در کانبرا رونمایی کرد.اعتبار:الکس الینگهاوزن

هسته اصلی استراتژی سرمایه گذاری این نیست که به همه شبکه های فیبر محلی بروید – شبکه HFC همچنان 2.5 میلیون تخفیف یا به عنوان مثال بیش از 20 درصد از کاربران را پشتیبانی می کند – بلکه نزدیک کردن الیاف به مجموعه است تا کسانی که مایل به پرداخت هزینه های بالاتر هستند بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند.

این یک رویکرد تقاضا محور و تجاری است. سرمایه گذاری انباشته ، نه تنها درآمد اضافی ، بلکه درآمد سودآور به NBN Co.

علاوه بر این ، وام از طریق بازاریابان بدهی خصوصی NBN Co تامین خواهد شد ، نه از طریق افزایش قرار گرفتن مالیات دهندگان. NBN Co قصد دارد 19.5 میلیارد دلار بودجه دولت را كه هم اكنون در اختیار دارد بازپرداخت كرده و سرمایه های جدید و نیازهای عادی خود را با وام 27.5 میلیارد دلاری در این بازارهای خصوصی تأمین كند.

NBN Co انتظار می رود در نیمه دوم سال مالی 2022 در گردش پول مثبت باشد. برنامه سرمایه گذاری جدید و هزینه مالی احتمالاً آن لحظه را تحت فشار قرار می دهد ، اما اگر NBN Co استراتژی را به طور م effectivelyثر اجرا کند ، این به درآمد ، جریان های نقدی ، سود و ارزش آن افزوده است .

عاقلانه نیست که در برابر الون ماسک قمار کنید
بیشتر بخوان!

در برنامه شرکتی جدید NBN Co تخفیف وجود دارد که سخنان آقای ترنبول در سال 2014 را برجسته می کند ، که رویکرد چند فن آوری و نحوه اجرای آقای مورو و سپس آقای رو را تأیید می کند و متعهد به برنامه سرمایه گذاری جدید است.

هنگامی که NBN برای اولین بار پیش بینی شد ، حامیان مالی آن رقمی – حدود 7 درصد – از نرخ بازده داخلی (IRR) پیش بینی شده برای سرمایه گذاری را بدست آوردند. این نسبت متوسط ​​تر از نرخ اوراق قرضه آن زمان CIS در حدود 5.5 درصد بود و اجازه می داد بودجه NBN از بودجه خارج شود.

متعاقباً ، هدف IRR برای NBN تا 3.2 درصد تعیین شد. آقای رو اکنون می گوید که پس از سرمایه گذاری اضافی و بازدهی که NBN CO از آن انتظار دارد ، IRR به 3.7 درصد افزایش می یابد ، که نه تنها در بازده مورد انتظار بلکه در NBN Co و حدود 29.5 میلیارد دلار سهام (به استثنای بدهی) که من پرداخت می کنم ، افزایش بسیار چشمگیری است. مالیات های سرمایه گذاری شده در NBN.

سرمایه گذاران با معالجه های جدید در اطراف سهام شاهدانه مشغول سر و صدا هستند
بیشتر بخوان!

ادعاها

آقای روو و تیمش بیشتر اهدافشان را زدند و کمی زودتر از موعد به آنها رسیدند. اگر آنها بتوانند به این کار ادامه دهند ، توانایی بدهی را که دولت فدرال در NBN گره زده است آزاد می کنند و ارزش افزوده به سرمایه را شروع می کنند.

این هفته و معکوس کردن استراتژی و خلق و خوی از ساخت و ساز به رشد به یک لحظه بسیار مرکزی و مثبت در تاریخ NBN تبدیل می شود ، که قبلاً بحث برانگیز بود ، و چیزی بسیار متفاوت از عوض کردن عقاید و پذیرفتن شرم آور یک اشتباه است.

خلاصه بازار

یک پاکت مختصر از روز در بازارها ، اخبار کسب و کار و نظرات تخصصی که هر روز بعد از ظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/QIjiW
clck.ru/R62PX
u.nu/suc2x
ulvis.net/tSF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *