از آتش بپرسید: یک درمانگر رابطه جنسی به س questionsالات دشوار خوانندگان پاسخ می دهد


من سه سال با شریک زندگی ام بوده ام و زندگی جنسی ما ناگهان از بین رفته است. آیا این طبیعی است و چه مدت باید قبل از شروع تحقیق در مورد آن بگذرانم؟
اگر رابطه جنسی ناگهانی متوقف شده باشد ، ممکن است مشکلی وجود داشته باشد یا حداقل در مورد آن صحبت نشده باشد. فراوانی رابطه جنسی در زن و شوهر متفاوت است و زن و شوهرهایی وجود دارند که حتی اگر جنبه رابطه آنها به پایان رسیده باشد کنار هم می مانند. این همه طبیعی است. اما اگر از جنسی که درگیر آن نیستید یا ویرایش نمی کنید ، راضی نیستید و نگران نیستید ، چرا در مورد آن صحبت نمی کنید؟ اجازه ندهید همسرتان آن را مطرح کند. در روابط خود پیشگیر باشید و به هر چیزی که احساس درستی ندارد ، بپردازید.

حرکت دولت موریسون به قوانین وام زباله های زباله در دوران رکود اقتصادی دستورالعمل فاجعه است
بیشتر بخوان!

من یک چکش برای رابطه جنسی نیمه عمومی دارم. این به چه معناست و چگونه می توانم آن را نادیده بگیرم بدون اینکه خیلی درگیر شوم؟

انسان ها گونه های متنوعی هستند. ما زمینه های مختلفی داریم و از چیزهای مختلفی نیرو می گیریم. بعضی از افراد از هیجان دیده شدن یا گرفتار شدن در حین رابطه جنسی لذت می برند. لذت بردن از رابطه جنسی در حضور افراد دیگر لزوماً به معنای این نیست که مشکلی برای شما پیش آمده است ، اما واضح است که اگر کاری خلاف قانون انجام دهید ، می تواند عواقب جدی داشته باشد. یک سناریو در بدترین حالت به عنوان مجرم جنسی متهم می شود. آیا فکر کرده اید که به یک گروه یا باشگاهی بروید که در یک فضای بسته که می توانید از چکش خود لذت ببرید با هم دیدار کنید؟ سیدنی در صورت امکان تعدادی مکان جنسی دارد. همچنین انجمن های خصوصی وجود دارد که به چکش روی می آورند.

هیئت تعاملی: تحقیقات قرنطینه
بیشتر بخوان!

من یک مرد همجنسگرای مشترک المنافع هستم که شروع به قدم زدن با یک مرد ترنس کردم. آیا این باعث می شود کمتر همجنسگرا شوم
آیا برچسبی که به خود زده اید مهمتر از لذت یا عشقی است که با همسرتان تجربه می کنید؟ امروزه چنین تأکیدی برای تعریف خود وجود دارد ، این باعث می شود که من تعجب کنم که آیا گاهی اوقات گرفتار کلماتی می شویم که قصد دارند ما را آزاد کنند. اگر هویت همجنسگرایی شما برای شما مهم است ، پس به آن پایبند باشید. اگر دیگر مناسب نیست ، آن را رها کنید و چیزی را پیدا کنید که مناسب تر باشد. شما آزاد هستید که خود را توصیف کنید اما احساس راحتی می کنید. بنابراین از آزادی خود نهایت استفاده را ببرید و از وقت با پسر ترنس خود لذت ببرید.

تاج قبل از فروش 1.7 میلیارد دلار سهام ، به Packer پیش بینی سود مخفی کرد
بیشتر بخوان!

شریک زندگی من با چکش های عجیب و غریب سر و کار دارد که به نظر من مخصوصاً آزار دهنده و آزار دهنده هستند. چه کاری می توانم در این مورد انجام دهم؟
چه چیزی از شما اینقدر رنجیده و ناراحت است؟ و چرا آنجا با این شخص دور هم نشسته اید؟ آیا شما شیفته چیزی هستید که به نظر شما دافعه آور است؟ شما باید خودتان بفهمید که چرا این کارهایی که شریک زندگی شما انجام می دهد روی شما تأثیر می گذارد. آیا دلیلش این است که می ترسید یا آنها را درک نمی کنید؟ آیا این چکش ها با ارزش های شما مخالف هستند؟ یا فکر می کنید آنها رابطه را به خطر می اندازند؟ مهم است که ما براساس ارزش های خود هدایت شویم زیرا سازش در آنها می تواند ما را به معنای تعارض ترک کند. در عین حال ، تجربیات جدید جنسی می تواند ما را به چالش بکشد تا باورهایی را که مفید نیستند کنار بگذاریم. مکالمه با یک درمانگر می تواند اولین قدم در تنظیم امور باشد. و همین که دلیل ناراحتی خود را فهمید ، باید با همسرتان گفتگو کنید تا راهی برای پیشرفت پیدا کنید.

Packer پیش از فروش 1.7 میلیارد دلاری پیش بینی های تاج مخفی را به مالکو ارسال کرد
بیشتر بخوان!

شریک زندگی من شروع به بحث در مورد گشودن رابطه ما کرد ، اما من ایده را اصلا دوست ندارم. من تمایل دارم حسود باشم و قانع نشوم. چه می توانم بکنم؟
به نظر می رسد که برای این مرحله که همسرتان می خواهد بردارد آماده نیستید. و اگر این رابطه برای شروع رابطه جنسی با دیگران به اندازه کافی ایمن نباشد ، بهتر است قبل از تصمیم گیری به قول آنها عمل کنید. در غیر این صورت می تواند به خیانت یکی از همسران یا هر دو منجر شود. روابط باز می تواند ماجراجویی ، هیجان و تجربیات جدیدی را برای زوجین به همراه داشته باشد. در عین حال ، آنها خطرات بیشتری دارند و نیاز به مذاکره دارند. موارد عملی مانند سلامت جنسی نیاز به توجه دارند. حتی اگر تصمیم گرفتید که نمی خواهید رابطه را باز کنید ، شاید وقت آن است که در مورد حسادت حرف بزنید تا به عمق آنچه ادامه می دهد بازگردد. به عنوان اولین قدم در مورد این احساسات با شریک یا حرفه خود صحبت کنید.

دولت پروازهای داخلی را تا پایان ژانویه امضا خواهد کرد
بیشتر بخوان!

اش ران یک مددکار اجتماعی شناخته شده در زمینه بهداشت روان و روان درمانگر جنسی است که به مدت 27 سال با مردان همجنسگرا و دوجنسگرایی کار کرده است. وی در اعتیاد به پورنو و رابطه جنسی و همچنین اضطراب ، افسردگی و روابط در جوامع LGBTQI تخصص دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت وی به آدرس www.gaycounsellor.com.au مراجعه کرده و یا از طریق ایمیل با وی در [email protected]


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/kjpli
clck.ru/R5z9N
u.nu/ub7vw
ulvis.net/B9C

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *