استراتژی جدید استرالیای جنوبی شامل انتقال ناوگان دولت به اتومبیل های برقی است


اعتبار تصویر: Plugshare.com

این هفته ، نخست وزیر استرالیای جنوبی ، استفان مارشال ، یک ابتکار مهم در مورد وسایل نقلیه الکتریکی را اعلام کرد.

18.3 میلیون دلار به عنوان بخشی از استراتژی جدید دولت الكترونیك سرمایه گذاری خواهد شد. حدود 13 میلیون دلار برای رشد زیرساخت های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی SA در سراسر کشور سرمایه گذاری خواهد شد. بودجه از سرمایه گذاری های خصوصی در تنظیم مکان های صورتحساب پشتیبانی می کند.

در حالی که مکانهای شارژ در سراسر ویکتوریا و نیو ساوت ولز فراوان است ، شارژ سریع در SA کمی کم خون است ، بنابراین این اعلامیه مورد استقبال اهالی قرار می گیرد

این پول همچنین برای حمایت از انتقال به وسایل نقلیه دولتی خود به وسایل نقلیه الکتریکی تا سال 2030 واریز خواهد شد. از 30 ژوئن سال 2020 ، Fleet SA ، که ناوگان دولت را مدیریت می کند ، ناوگان متشکل از 6742 مسافر ، SUV و وسایل نقلیه سبک داشت. وسایل نقلیه تجاری در حال حاضر ، فقط 0.1٪ کاملاً برقی هستند.

فروشگاه تسلا در استرالیا راه اندازی می شود ، می تواند گران باشد
بیشتر بخوان!

در حال حاضر ، درصد مشخصی از ناوگان آنها متشکل از وسایل نقلیه با آلاینده های کم است ، اما هیچ گونه آلایشی بیش از این نیست و دولت از همه وسایل نقلیه الکتریکی استفاده می کند. در حالی که دولتها نمی توانند مردم را برای ارتقا to به هواپیماهای الكتریكی ترغیب كنند ، آنها می توانند رهبری را نشان دهند و با تغییر استفاده از وسیله نقلیه خود به برق ، می توانند به طور قابل توجهی نشان دهند كه اتومبیلهای برقی نه تنها از نظر زیست محیطی تصمیم درستی هستند ، بلكه از نظر اقتصادی نیز معقول هستند. .

با توجه به اینکه دولت در حال حاضر از وسایل نقلیه تویوتا ، فورد ، سوبارو ، هولدن ، میتسوبیشی (و دیگران) استفاده می کند ، می توان انتظار داشت که این مارک ها به میزان قابل توجهی تغییر کنند ، زیرا بسیاری از آنها خودروهای الکتریکی متقاعد کننده را ارائه نمی دهند.

مارشال اعتقاد رایج را تکرار کرد و آن این است که تا سال 2025 ، کمی بیشتر از چهار سال دیگر ، وسایل نقلیه الکتریکی به ارزش یکسان با وسایل نقلیه ICE خواهند رسید.

NAB برای ارائه یک رفع اشکال برای امنیت سایبری با Bugcrowd همکاری می کند
بیشتر بخوان!

اگر این جدول زمانی دقیق مشخص شود ، رفتار خریداران را اساساً تغییر داده و یکی از آخرین انتقادهای باقی مانده درباره اتومبیل های برقی ، یعنی قیمت را برطرف می کند. در این مرحله ، شما در پیدا کردن دلیلی برای خرید چیز دیگری غیر از EV بسیار سخت خواهید بود.

می توانید پست زیر را تماشا کنید ، اما همانطور که مشاهده می کنید تصور کنید همان پست توسط هر نخست وزیر در سراسر کشور یا بهتر از آن نخست وزیر تکرار شود. این همان چیزی است که کاهش رهبری به نظر می رسد. در حالی که دارندگان وسایل نقلیه تصمیم خود را خواهند گرفت ، استفاده از وسایل نقلیه ناوگان دولتی برای نشان دادن راه به مردم یک ایده شگفت انگیز است.

این اطلاعیه همچنین شامل توسعه برنامه باتری خانگی این ایالت از 100 میلیون دلار به 118 میلیون دلار بود. این برنامه حدود 4000 دلار از جیب مصرف کنندگان برای خرید باتری برای ذخیره انرژی در خانه کاهش می یابد.

Super Mario Bros. 35 اکنون در نینتندو سوییچ موجود است
بیشتر بخوان!

اگر به راهنمای قیمت باتری خانگی SA نگاهی بیندازیم ، نشان می دهد که ذخیره سازی باتری از طیف گسترده ای از نصب کنندگان انرژی در دسترس است و شامل طیف گسترده ای از محصولات ذخیره سازی باتری است. از جمله این موارد می توان به LG Chem ، Sonnen ، Tesla Powerwall 2 و موارد دیگر اشاره کرد.

متوسط ​​قیمت اینها از جمله نصب و GST حدود 10،000 دلار قبل از یارانه است. این ظرفیت نیز جالب است و از 5.6 کیلووات ساعت تا 18.6 کیلووات ساعت عظیم را شامل می شود.

هنگامی که صاحبان خانه خورشیدی را به سقف خود اضافه کردند ، انتخاب آشکار بعدی باتری است. اگرچه بازگشت خورشیدی ممکن است 3-5 سال طول بکشد ، بسیاری از پانل ها اکنون برای 20+ سال ضمانت دارند. 10،000 دلار + یک جهش بزرگ برای مردم است ، اما با قیمت 4-5K $ ، قیمت بدست آمده طبق برنامه باتری ، به نظر می رسد که یک قیمت برای بسیاری قابل قبول است.

Telstra اکنون دارای 2000 سایت 5G است ، 40٪ از جمعیت تحت پوشش ، آماده آیفون 12 هستند
بیشتر بخوان!

ذخیره انرژی که در طول روز برای استفاده در شب جمع می کنید ، افزایش چشمگیری دارد. در ویکتوریا من 0.12 سی سی در هر کیلووات ساعت برای انرژی ارسال شده به شبکه (میزان خوراک) دریافت می کنم در حالی که قیمت انرژی تا 0.30 سی سی در هر کیلووات ساعت است. این بدان معناست که شما فقط برای تعادل باید 2.5 برابر آنچه در شب استفاده می کنید تولید کنید. در انتقال انرژی (ارسال آن از خانه به شبکه و به خانه یا خانه شخص دیگری) نیز ضررهایی وجود دارد.

باتری های خانگی ممکن است به شما اجازه ندهند که از شبکه برق جدا شوید و از شارژ سرویس خودداری کنید ، اما همچنین به شما این اطمینان را می دهند که در صورت قطع شدن برق خانه شما برق خواهد داشت. چقدر برای شما ارزش دارد؟ این سوالی است که فقط شما می توانید به آن پاسخ دهید.

شرط بزرگ GoPro در قیمت گذاری HERO9 جواب داد! از 500000 مشترک عبور می کند
بیشتر بخوان!
اعتبار تصویر: Plugshare.com

افزایش بودجه دولت برای برنامه باتری خانگی منجر به تأمین هزینه 40000 باتری خانگی به عنوان بخشی از این طرح می شود.

وزیر انرژی و معدن SA SA ون هولست فالکان گفت که آنها در حال کار بر روی یک باتری اضافی در مقیاس شبکه (اضافه شده به Hornsdale) هستند زیرا یک مزرعه خورشیدی بزرگ نیز ساخته خواهد شد.

فالکان در ادامه س theالات توضیح داد که امروزه یک وسیله نقلیه الکتریکی در طول زندگی خود از نظر هزینه ها قابل رقابت است. قیمت های خرید یک ماشین EV امروز ، در طول عمر خودرو ، با کاهش هزینه های سوخت (شارژ حدود 1/3 از قیمت سوخت است) و همچنین کاهش چشمگیر هزینه های خدمات ، همچنان بالا است ، با این حال سبد تجاری در حال افزایش است. .

بیشتر بخوانید در premier.sa.gov.au.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/AhJ2un
u.nu/ctrmr
ulvis.net/CSL1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *