اعتماد به نفس کاری در حال انجام است


با این حال ، یک لحظه تأمل نشان می دهد که اعتماد به نفس کم رنگ می شود ، شبیه “شکل” در ورزش. با گذشت زمان ما شکل خود را از دست می دهیم ، تکنیک ما متزلزل می شود ، خطاهای کوچکی به درون ما وارد می شوند و اعتماد به نفس و تخلیه شکل آن کاهش می یابد. سپس ما باید دوباره تنظیم کنیم.

دوم ، این فرض وجود دارد که اعتماد از نظر علیت با موفقیت مرتبط است – اعتماد به نفس علت موفقیت است. ممکن است افرادی که در دستیابی به وظیفه اطمینان دارند از همتایان خود که به خودشان شک دارند موفق تر باشند. با این حال ، می توان به طور معقول پرسید که این اعتماد به نفس از کجا ناشی شده است؟ محتمل ترین منبع این است که ما در گذشته نیز در شرایط مشابه موفقیت هایی را تجربه کرده ایم. به عبارت دیگر ، موفقیت اعتماد به نفس ایجاد می کند ، نه برعکس.

کونن می گوید ، تاج فاجعه در چین را به دلیل "خطر قانونی" بررسی نکرده است
بیشتر بخوان!

ممکن است استدلال کنیم که مردم به طور کلی به خود اعتماد به نفس بیشتری دارند ، شاید به این دلیل که والدینی دارند که مراقبت می کنند. نقش والدین در امور اعتماد یک اتاق آینه واقعی است و شما در معرض خطر هستید. پس بیایید وارد شویم! اگر در چهل سال گذشته معلمان راهنمایی را دنبال می کردیم ، می فهمیدیم که افزایش خودکارآمدی کودک – اعتقاد او به نمایندگی آنها چقدر مهم است. به نظر نمی رسد این منطقی باشد ، اما متأسفانه به یک پیام ساده انگارانه تحریف شده منجر شده است که ما باید به فرزندان خود بگوییم که آنها عالی هستند یا اینکه توانایی انجام کارهای دلخواه را دارند.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

اگر قبلاً از عدم اطمینان تولید مثل پذیرفته شده باشد ، این دیدگاه را تطبیق می دهد که اگر ذهن خود را به سمت آن سوق دهیم ، می توان هر کاری کرد. داستان اغلب می رود: من آرزوی قلبی خود را پیدا نمی کنم. اما اگر فکرم را بکنم ، می توانم هر کاری انجام دهم. بنابراین من مقصر “شکست” خود هستم. به همین دلیل من یک ناکام هستم. این برداشت نقش مهمی را که محیط ما در ایجاد فرصت ها یا موانع بازی می کند کاهش می دهد یا نادیده می گیرد.

کلیه فعالیتهای لیزینگ و فروش در سیدنی و اطراف آن
بیشتر بخوان!

درک اعتماد به نفس در تمام جنبه های زندگی به سرعت به اعتماد به نفس بیش از حد و استکبار با نتایج بالقوه فاجعه بار تبدیل می شود. نتیجه بلند مدت انکار نفس یا بدتر از آن است. شک ، حتی کمی اضطراب مهم است. این ما را در مورد محدودیت های ما هشدار می دهد ، و بنابراین بازخورد ارزنده ای را ارائه می دهد که باید بیشتر بدانیم یا برای رسیدن به آن تلاش کنیم ، یا اینکه این نشانه ای است که باید از آنچه در پیش است جلوگیری کنیم.

بازارها زنده ، جمعه ، 25 سپتامبر 2020
بیشتر بخوان!

هر کسی که بگوید در هر چیزی ایمن است دروغ می گوید یا فریب می خورد ، اما در مورد انتخابات ایالات متحده به اندازه کافی کافی است. ما می توانیم با ایجاد داربست یا محیط های حمایتی اعتماد به نفس خود یا دیگران را افزایش دهیم تا به خودمان یا دیگران دست پیدا کنیم ، بر اضطراب و شک خود غلبه کنیم برداشتن گام های کوچک و دستیابی به نتایج مطلوب اعتماد به نفس را ایجاد کرده و قدم های بعدی را تشویق می کند.

ادعاها

وقتی با انقلاب روبرو می شویم ، باید چرخ های آموزشی را برگردانیم. آنچه مفید نیست بیان شکننده اعتماد به نفس است.

کمبود "روز باتری" تسلا 452 میلیارد دلار سود سهام را تهدید می کند
بیشتر بخوان!

اعتماد به نفس ، مانند نقاشی پل بندر ، کاری است که به طور مداوم پیشرفت می کند. اگرچه برخی ممکن است وسوسه شوند که به آن اعتماد کنند ، اما برخلاف شهامت هلندی نمی توان با اطمینان آن را بطری کرد.

جیم برایت ، FAPS استاد آموزش و پرورش و توسعه شغلی در ACU است و صاحب یک شرکت مشاوره مدیریت شغلی برایت و همکاران است. ارسال ایمیل به [email protected] او را در توییتر @ DrJimBright دنبال کنید


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/X7yn6
clck.ru/R5oLz
u.nu/-xb65
ulvis.net/cBD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *