افراد LGBTI می توانند با BreastScreen Victoria از صفحه پستان رایگان برخوردار شوند


این پنجشنبه و شنبه ، BreastScreen Victoria در قالب جلسات غربالگری “رز رنگین کمان” جلسات ویژه ماموگرافی LGBTI را به زنان و افراد متنوع و جنسیتی بالای 40 سال ارائه می دهد.

بیش از 75 درصد موارد سرطان پستان در زنان بالای 50 سال رخ می دهد و صفحه نمایش منظم سینه بهترین راه برای یافتن زود هنگام سرطان پستان است. افراد 50 تا 74 سال باید هر دو سال یکبار غربال شوند.

جلسات رز رنگین کمان معمولاً ده دقیقه طول می کشد. قرارها رایگان و بدون نیاز به کارت ارجاع یا Medicare است و توسط یک زن انجام می شود.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

مطالعه BreastScreen Victoria 2017 نشان داد که افراد مختلف جنسیتی و جنسیتی ممکن است از دسترسی به خدمات غربالگری به دلیل ترس از جنسیت اشتباه یا تجربه ترانس فوبیا ، بدون اطلاع از واجد شرایط بودن در غربالگری ، احساس ناراحتی کنند و نگران نباشند که این آزمایش باعث ایجاد دیس فوری یا اضطراب جنسیت خواهد شد.

مدیر عامل BreastScreen ویکی فریدمور گفت: “ما درک می کنیم که جنسیت های مختلف و افراد از هر جنسیتی برای سرطان پستان مورد غربالگری قرار می گیرند و موانع منحصر به فردی را برای غربالگری تجربه می کنند” ، به عنوان بخشی از بهبود مستمر کیفیت و کار با جامعه LGBT. ما می خواهیم این موانع را برطرف کنیم و اطمینان حاصل کنیم با کسانی که به خدمات ما مراجعه می کنند با احترام و عزت رفتار می شود. “

کونن می گوید ، تاج فاجعه در چین را به دلیل "خطر قانونی" بررسی نکرده است
بیشتر بخوان!

BreastScreen Victoria اولین برنامه غربالگری در استرالیا است که توسط Rainbow Tick ، ​​یک برنامه ملی صدور گواهینامه توسط Rainbow Health Victoria برای یک عمل ایمن و جامع ، و ارائه خدمات به افراد لزبین ، همجنسگرایان ، دوجنسگرایان ، تراجنسیتی ها و تراجنسیتی ها شناخته شده است.

ویکتوریا اشلی استرنس ، مدیر طرح تنوع و فراگیری BreastScreen ، گفت: “موانع غربالگری پستان برای افراد متنوع و متنوع از نظر جنسیتی متفاوت است.” ناظر ستاره.“با ترانسوبیا و ترس از جنسیت اشتباه و خجالت ، آنها موضوعات واقعی هستند و باعث اضطراب شدید می شوند.”

تبلیغاتی برای رنگین کمان رز. عکس: توییتر.

“مردم نگرانی های مشترکی دارند که آنها باید مراحل لازم را طی کنند یا با عدم دانش تیم مقابله کنند ، یا حتی همسر خود را برای انتصاب خود به عنوان یک فرد پشتیبانی بگیرند و کسی فرض کند شما به جای شریک زندگی با یک دوست در آنجا هستید.”

حرکت دولت موریسون به قوانین وام زباله های زباله در دوران رکود اقتصادی دستورالعمل فاجعه است
بیشتر بخوان!

این غربالگری ها که در کلینیک رز BreastScreen در ویکتوریا برگزار شد ، فضایی را ایجاد می کند که همه بدون توجه به هویت جنسیتی یا جنسیتی خود از آنها استقبال می کنند تا معاینه پستان را انجام دهند به شرط اینکه از معیارهای خاصی برخوردار باشند.

استارنس به ما گفت: “ماموگرافی در واقع یک اشعه ایکس از بافت پستان است. این تمام است – شما در عرض 10 دقیقه داخل و خارج می شوید.” اگر کاشت دارید یا معلولیت دارید ، ما معمولاً یک قرار ملاقات 20 دقیقه ای را رزرو می کنیم ، فقط در صورت نیاز به وقت اضافی. برای گرفتن عکس های بیشتر ، اطمینان حاصل کنید که تمام بافت پستان را به دست آورده ایم یا اگر از مشکلات حرکتی رنج می برید.

پایین - ستاره ناظر
بیشتر بخوان!

دعوت ها ضروری است ، هر دو جلسه در روز پنجشنبه ، 14 نوامبر از ساعت 6 تا 8 و در روز شانزدهم شنبه از ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر در کلینیک BreastScreen Victoria Rose ، درجه 3 در فروشگاه زنان دیوید جونز ، خیابان بورک برگزار می شود. 310

برای اطلاعات بیشتر یا رزرو قرار ملاقات خود را با رنگین کمان رز اینجا را کلیک کنید.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

شیر شتر مورد توجه مصرف کنندگان آگاه از سلامتی قرار می گیرد
بیشتر بخوان!

shrtco.de/PCKSH
clck.ru/R5tDi
u.nu/hv6q8
ulvis.net/cXO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *