اقتصاد اروپا در یک بحران عمیق قرار دارد


ما شروع به مشاهده تکرار قطع ارتباط بین اقیانوس اطلس کرده ایم که پس از بحران مالی جهانی مشاهده شده است. ایالات متحده به محرک های خود ادامه می دهد تا زمانی که اقتصاد به نرخ فرار برسد. منطقه یورو فکر کرد که به اندازه کافی عمل کرده است – و در واقع ، به شدت سخت تر شده است – یک سری اشتباهات را انجام داد که در دهه از دست رفته به پایان رسید. این بار خطوط متفاوت است. تفاوت این نیست.

ادعاها

ایالات متحده هنوز در معرض مشکل است ، اما هزینه های خرده فروشی بهتر از آن است که از زمان تقسیم کنگره اجازه داده شد بسته کمک هفتگی 600 دلار (848 دلار) برای 30 میلیون نفر در ژوئیه منقضی شود (به طور موقت). خانوارها هنوز 1.6 تریلیون دلار (2.3 تریلیون دلار) پس انداز اضافی را که در حین ورود به سیستم تعلق می گیرد ، کاهش می دهند. فروش مسکن در اوت 14 سال به اوج رسید.

کنگره با همه سر و صداهای آشکار Capitol Hill در حال نزدیک شدن به معامله دو طرفه 1.5 تریلیون دلاری با 500 میلیارد دلار برای دولت ها و دولت های محلی و چک هفتگی 450 دلار برای افرادی است که نمی توانند کار کنند.دونالد ترامپ می گوید با این کار می تواند زندگی کند. اطلاعات بیشتر در زیر است.

هزینه بسته فارغ التحصیلان دولتی
بیشتر بخوان!

اندرو هالهورست از سیتی گروپ گفت: “ما بی شرمانه خوشبین هستیم.” فدرال رزرو کم و بیش متعهد شده است که از تکرار “ناراحتی های تند” در گذشته جلوگیری کند ، در حالی که نرخ بهره را در کف نگه داشته و اقتصاد را تا سال 2023 گرم نگه دارد ، حتی اگر تورم 2 درصد متورم شود.

دیگر کبوتر نمی تواند باشد. بانک فدرال نشان می دهد که در صورت لزوم از آخرین سلاح کنترل عملکرد استفاده خواهد کرد. هنوز مهمات در آن است.

منطقه یورو در یک سیاره اقتصادی دیگر قرار دارد. بانک اسپانیا به تازگی پیش بینی تولید ناخالص داخلی خود را مجدداً به روز کرده است ، انتظار می رود در سال جاری تا 12.6 درصد کاهش یابد ، با بهبود کامل فشار تا سال 2023.

فرانسه پیش بینی خود را امسال کمی به منفی 10 درصد رساند (از منفی 11 درصد) اما ممکن است روی اسلحه پریده باشد. امانوئل ماکرون مصمم است که از قفل دوم جلوگیری کند ، اما تعداد 14 مورد جدید به 198 تا 100000 مورد رسیده است و اکنون از موج اول مارس بدتر است.

کریستین لگارد ، رئیس بانک مرکزی اروپا ، صحبت در مورد 500 میلیارد یورو اضافی از اپیدمی QE در سال آینده را آغاز کرده است.اعتبار:بلومبرگ

شورای علمی فرانسه قبلاً معیارهای اقدامات شدید را تعیین کرده است. اگر اعلام کند که اپیدمی بار دیگر به “وضعیت بحرانی” رسیده است ، ماکرون نمی تواند توصیه ها را نادیده بگیرد اما در معرض خطر بزرگ سیاسی قرار دارد.

شوارتز دوباره به کالینگ وود بازگشت و دوباره ساخته شد
بیشتر بخوان!

رهبران اتحادیه اروپا هیچ فرصت اقتصادی ندارند. شاخص Stoxx 600 بانک های اروپایی این هفته به زیر سطح فروش وحشت مارس یا حتی بحران بانکی در منطقه یورو رسید.

این یک مارپیچ مرگ آهسته بود ، که با نرخ های منفی که باعث فرسایش مدل های وام نان و کره آنها می شود ، تشدید می شود. مشاوره بوستون می گوید که نرخ سود خالص بانک ها از 250 واحد پایه به تقریباً صفر رسیده است. به زودی وام دهندگان با انقضا ضمانت های وام دولت با ضربه چکش ورشکستگی انبوه COVID-19 مواجه می شوند.

مشاوران الیور ویمان تخمین می زنند که خسارات بانکی طی سه سال می تواند به 830 میلیارد یورو (1.37 تریلیون دلار) برسد ، در حالی که نیمی از سیستم وام اروپا به سختی زنده مانده است و نتوانسته به اندازه کافی سود پس انداز شده برای بازسازی پرچین های خود ایجاد کند. آنها در حال حاضر پیش از این در تلاشند تا ذخایر سرمایه خود را تقویت کنند و خطوط اعتباری شرکت های آسیب پذیر را سخت تر کنند.

تله های مثبت اندیشی
بیشتر بخوان!

رهبران اروپایی صندوق بازپرداخت 750 میلیارد یورویی خود را در حال حاضر برای هامیلتونیایی که سرانجام به اتحادیه اروپا با قدرت مالی خود اعطا کرده ستوده اند. در حقیقت اتحادیه اروپا به اندازه کافی برای مخلوط کردن بحران فوری اقدام کرده است.

آرنو مارچ ، اقتصاددان گفت: “به جای” تغییر دهنده بازی “، آن را به عنوان نمونه دیگری از همان” بازی “مشاهده می كنیم كه در دهه گذشته حاكم شده است. هر زمان كه انسجام اروپا با خطری آشكار و موجود روبرو شود ، دولت های اروپایی با” حداقل تظاهرات وحدت برای حفظ خطر از هم پاشیدگی “موافقت می كنند.” رئیس اروپایی سیتی گروپ.

آنچه آنها ایجاد کردند بنیاد اسلش در بروکسل بود. این پول تا اواسط سال 2021 نمی رود و پس از آن طی 5 سال به نازک در اتحادیه اروپا پراکنده می شود. اثر مکمل پیش پا افتاده است.

مثل همیشه ، این ECB است که قطعات را تحویل بگیرد. کریستین لگارد شروع به صحبت در مورد 500 میلیارد یورو QE اپیدمی سال آینده کرده است ، اما چنین محاسبات آیینی قدرت بیشتری ندارد. منحنی عملکرد در حال حاضر ثابت است. اوراق قرضه بلند مدت تا سررسید ده ساله در بازده منفی هستند. نرخ سود بیمه نامه اصلی منهای 0.5 درصد و با نرخ معکوس – یا فراتر از آن – جایی است که کاهش بی سود است.

روابط وست پک با بانک پورتوریکو یورو پاسیفیک خواستار اصلاح جرم مالی است
بیشتر بخوان!

دستکاری ورودی. تورم اصلی به پایین ترین سطح خود یعنی 0.4 درصد کاهش یافت. برای مقابله با این مسدود کردن تورم یا احیای رشد اقتصادی ، بانک مرکزی تقریباً هیچ کاری نمی تواند انجام دهد ، غیر از تبدیل شدن به یک رایشبانک مالی – مالی و بهره برداری از کسری مستقیم. هنگامی که دادگاه قانون اساسی آلمان در راه جنگ بود ، چنین عملی سرنوشت سیاسی را مورد بحث قرار می داد.

مذاکرات آشفته Brexit همچنان سایه شومی را بر اقتصاد ایجاد می کند.

مذاکرات آشفته Brexit همچنان سایه شومی را بر اقتصاد ایجاد می کند. اعتبار:بلومبرگ

فشار فوری بر بازارهای بدهی در اتحادیه اروپا وجود ندارد. خرید اوراق قرضه بانک مرکزی اروپا همه گناهان را پنهان می کند. حاشیه های خطر رفتار خوبی دارند. اما این یک تعادل پایدار نیست. نسبت بدهی حاکمیت در بسیاری از بخش های باشگاه گوش در سال جاری به سطوح شدید رسیده و به 160 درصد تولید ناخالص داخلی در ایتالیا می رسد.

اقتصاددانان "بودجه رویایی" را برای نجات اقتصاد استرالیا فاش می کنند
بیشتر بخوان!

مهم نیست که آنها ادعا می کنند ، رهبران اتحادیه اروپا هرگز اتحادیه بانکی در منطقه یورو را تکمیل نکرده اند. “حلقه نابودی” – بانک مستقل سال 2012 هنوز در آن حضور دارد. آنچه تغییر کرده است اندازه گیری است.

ادعاها

گفته شده است که Brexitists انگلیس سیاست اتحادیه اروپا را درک نمی کنند و اگر فکر کنند آنگلا مرکل و رهبران دیگر در ساعت یازده برای جلوگیری از یک شوک تجاری سازش می کنند ، خود را فریب می دهند. اتهام قابل برگشت است.

انجمن تولیدکنندگان اتومبیل اروپا هفته گذشته هشدار کاملی درباره “110 میلیارد یورو فاجعه Brexit” برای صنعت در صورت عدم توافق داد. وی گفت که تجارت خودکار تحت شرایط WTO “یک اثر فاجعه بار” بر روی یک موج COVID خواهد داشت ، بدون ذکر دو موج.

مشکل انگلیس دیگر این نیست که آیا معامله ای تجاری انجام خواهد شد یا خیر. البته یک معامله وجود خواهد داشت. مسئله این است که اقتصاد اروپا قادر به تولید رشد پایدار نیست و در یک بحران اساسی قرار دارد. و خواه ناخواه ، بخشی از آن هستیم.

تلگراف ، لندن

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/aIfDb
clck.ru/R62uj
u.nu/odj26
ulvis.net/uiL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *