اقتصاد ایالات متحده به دنبال یک حلقه نجات است


اقتصاددانان استدلال می کنند که قانون گذاران باید بلافاصله برای ارسال پول بیشتر به کارگران در پی رکود اقتصادی ، به مشاغل از هر اندازه که برای زنده ماندن تلاش می کنند تا زمان از بین رفتن همه گیر شدن بیماری و بازگشت کامل مشتریان آنها ، اقدام کنند و به نظر می رسد درآمد مالیاتی دولت های ایالتی و محلی در حال کاهش و اخراج کارگران دولتی است.

ادعاها

در حالی که آنها دقیقاً در مورد میزان کمک فدرال در حال حاضر برای اقتصاد اختلاف نظر دارند ، اما در واقع همه اقتصاددانان ، از طیف ایدئولوژیک ، در یک مورد اتفاق نظر دارند: رقم مناسب دلار “صفر” نیست. بیشتر تخمین ها از 1 تریلیون دلار (1.4 تریلیون دلار) تا 2 تریلیون دلار است.

کارن دینان ، اقتصاددان هاروارد و مقام خزانه داری در دولت اوباما گفت: “خطر انتظار این است که ما ممکن است خود را در مکانی پیدا کنیم که نمی توانیم به آنجا برگردیم و به نقطه عطفی خواهیم رسید.”

گلن هوبارد ، اقتصاددان دانشگاه کلمبیا که رئیس هیئت مشاوره اقتصادی کاخ سفید به ریاست رئیس جمهور جورج دبلیو بوش بود ، گفت که اقتصاد هنوز به یک تریلیون دلار کمک فوری به افراد ، مشاغل و دولت های ایالتی نیاز دارد. واقعاً “.

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، در سخنرانی روز سه شنبه خود ، این نگرانی ها را تکرار کرد و استدلال کرد که عدم پشتیبانی کافی خطرات اقتصادی را به همراه دارد.

وی گفت: “كمبود حمایت منجر به بهبودی ضعیف و ایجاد ناراحتی غیر ضروری برای خانوارها و مشاغل خواهد شد.” “با گذشت زمان ، ورشکستگی خانوارها و ورشکستگی مشاغل افزایش می یابد و به ظرفیت تولید اقتصاد آسیب می رساند و رشد دستمزد را به تعویق می اندازد.”

چگونه در قرنطینه سالم بمانیم
بیشتر بخوان!

رهبران مشاغل فوری به دنبال کمک بوده و استدلال می کنند که خطر عدم اقدام می تواند به همه بخشها آسیب برساند. میز گرد برای تجارت ، گروهی از مدیران عامل شرکت های بزرگ مانند اپل والمارت ، سه شنبه شب هشدار داد که “جوامع در سراسر کشور روند نزولی دارند و با آسیب های جبران ناپذیری روبرو هستند.”

خطر انتظار این است که ما خود را در مکانی پیدا کنیم که قادر به بازگشت نیستیم ، در یک نقطه عطف ضربه خورده ایم

کارن دینان ، اقتصاددان هاروارد و خزانه داری در زمان دولت اوباما.

متیو هلر ، معاون ارشد روابط دولت و امور عمومی در انجمن بین المللی حق رای واشنگتن ، که نمایندگان صاحبان سالن های ورزشی ، سالن ها و زنجیره های دیگر است ، گفت که حدود 36000 مشاغل حق رای دادن می توانند تا زمستان بدون حمایت اضافی فدرال بسته شوند. وی گفت: “اوضاع کاملاً دشوار است.”

کارگران بیکار نیز تحت فشار هستند. ارنی تاداشی ، اقتصاددان در Evercore ISI ، تخمین می زند که آمریکایی های بیکار از همان ابتدای ماه پس اندازهایی را که می توانستند از دوره های کمک قبلی جمع کنند ، شروع می کنند و افرادی را که برای خرید غذا یا پرداخت اجاره بها می کشند ، از بین می برند. وی در یک یادداشت تحقیقاتی روز چهارشنبه گفت ، بدون یک بسته کمکی اضافی ، اقتصاد در پایان سال آینده 4 میلیون شغل کمتر از آنچه که قانون گذاران انجام می دهند جبران می کند.

میلیاردر وال استریت که در کنار جفری اپستین ایستاده بود
بیشتر بخوان!

قفل در واشنگتن یک چرخش از بهار است ، زمانی که ترس از سقوط اقتصادی قریب الوقوع کنگره را وادار به رای گیری اکثریت برای تصویب تریلیون دلار برای کمک به خانوارها و مشاغل کرد. این تلاش تا حد زیادی موفقیت آمیز بود: خانوارها شروع به خرج كردن دوباره كردند ، شركت ها شروع به بازگرداندن كارگران كردند و موج كثیری از اخراجهای پیش بینی شده و سلب مالكیت ها عمدتا محقق نشد. نرخ بیکاری که در آوریل تقریباً به 15 درصد رسیده بود ، در سپتامبر به 7.9 درصد کاهش یافت.

اقتصاد ایالات متحده

اقتصاد ایالات متحده نشانه هایی از زندگی را نشان می دهد اما به طاعون آسیب دیده است. اعتبار:بلومبرگ

اما بیشتر برنامه های کمک در تابستان منقضی شد و در هفته های اخیر دستاوردهای اقتصادی تشدید شده است. اقتصاددانان استدلال می کنند که اگر کمک های بعدی به زودی نرسد ، ممکن است از دست دادن حرکت بدتر شود. مقامات فدرال رزرو انتظار داشتند که وقتی آنها پیش بینی اقتصادی خود را در ماه سپتامبر منتشر کردند ، بسته کمکی دیگری از راه برسد ، بنابراین پروتکل ها در روز چهارشنبه منتشر شدند و هشدار دادند که “در صورت عدم وجود بسته جدید ، رشد ممکن است سریع تر از انتظار در سه ماهه چهارم باشد.”

در حالی که جمهوری خواهان ، دموکرات ها و کاخ سفید برای اندازه بسته دیگری دعا کرده اند ، بسیاری از اقتصاددانان می گویند اهمیت این مبلغ از سرعت و محل استقرار پول کمتر است.

جیسون فورمن ، رئیس شورای اقتصادی اقتصادی کاخ سفید در زمان باراک اوباما ، رئیس جمهور ، گفت: “چه زمانی به پول نیاز دارید؟ پاسخ دو ماه پیش است.” وی گفت که بهتر است کمک کمتری که بلافاصله پس می رسد ، نسبت به مقدار بیشتری باشد که در اوایل سال آینده تصویب شود.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

مزایای بیکاری اولویت اصلی بسیاری از اقتصاددانان است. منافع اضافی 600 دلار در هفته که بسیاری از خانوارها در بهار در اواخر ژوئیه منقضی شدند ، باعث شد میلیون ها خانواده با مزایای بیکاری دولتی خود که معمولاً فقط چند صد دلار در هفته است ، دست و پنجه نرم کنند. میلیون ها نفر دیگر به برنامه های موقت وابسته هستند مستحق مزایای عادی دولت یا منافع آن منقضی شده است. این برنامه ها در پایان سال پایان می یابد.

ادعاها

این مطالعه نشان داد که مزایای بیکاری یکی از موثرترین اشکال محرک اقتصادی است ، زیرا کارگران بیکار ممکن است پول را به جای پس انداز صرف کنند. اما بسیاری از اقتصاددانان گفته اند که این دلیل ثانویه برای افزایش منافع است. دلیل اصلی آن جلوگیری از سقوط خانواده در فقر و یا از دست دادن خانه است.

جی شامبوگ ، اقتصاددان دانشگاه جورج واشنگتن که به عنوان مشاور اوباما خدمت می کرد ، گفت: “دلیل اصلی من برای ادامه 600 دلار آمریکا اقتصاد کلان نیست ، به این دلیل است که من نگران مردم هستم.” “من فکر می کنم ما می توانیم از پس هزینه هایمان برآییم و مردم را گرسنه نگذاریم.”

عواقب کمک نکردن به خانواده های بیکار برای خانواده های کم درآمد که بسیاری از آنها سیاه پوست و اسپانیایی تبار هستند ، بسیار شدید خواهد بود. این کارگران از آخرین کسانی بودند که پس از آخرین رکود اقتصادی سود کسب کردند و بیشترین ضرر را در رکود اقتصادی ناشی از اپیدمی از دست دادند.

روابط وست پک با بانک پورتوریکو یورو پاسیفیک خواستار اصلاح جرم مالی است
بیشتر بخوان!

مقامات بانک فدرال در صورتجلسه خود اشاره کردند که “تعدادی از شرکت کنندگان استدلال کردند که عدم حمایت مالی اضافی ، مشکلات اقتصادی را در جوامع اقلیت و کم درآمد تشدید خواهد کرد.”

مشاغل همچنین نیاز به کمک اضافی دارند ، خصوصاً صنایعی که با ادامه ویروس هنوز به اشغال کامل خود باز نگشته اند. شرکت های هواپیمایی بزرگ پس از عدم تمدید بسته کمک قبلی کنگره ، این ماه اخراج کارگران را آغاز کردند. گروه لابی صنعت مهمان نوازی ماه گذشته گزارشی منتشر كرد كه تخمین می زند 1.6 میلیون كارگر هتل می توانند شغل خود را از دست بدهند و 38000 هتل می توانند بدون كمك فدرال تعطیل شوند. رستوران ها به ویژه هنگامی که هوای سردتر باعث تعطیل شدن غذا در خارج از کشور می شود ، وضعیت ویژه ای دارند.

ترامپ سه شنبه شب اظهار داشت که برای امضای حساب های مستقل حمایت از صنعت هواپیمایی و احیای طرح حمایت از حقوق ، که بیش از نیم تریلیون دلار بلاعوض و وام به مشاغل کوچک قبل از انقضا در تابستان صادر کرده ، باز است.

اما در حالی که اقتصاددانان گفته اند این تلاش ها در مرحله اول همه گیری مهم است ، مشاغل با چالش های جدیدی روبرو هستند كه به روشی متفاوت نیاز دارند. به عنوان مثال ، هر طرح جدیدی احتمالاً باید انعطاف پذیرتر باشد و به بنگاه های اقتصادی اجازه دهد برای زنده ماندن در بحرانی که ممکن است یک سال یا بیشتر ادامه یابد ، تعدیلاتی – از جمله اخراج ها – انجام دهند.

اعتماد به نفس کاری در حال انجام است
بیشتر بخوان!

استیون همیلتون ، اقتصاددان از دانشگاه جورج واشنگتن ، گفت كه قانونگذاران باید اعتبارات مالیاتی را كه جبران كننده هزینه های نگهداری كارمندان است ، همراه با كمك های اضافی با هزینه ثابت مانند اجاره “به طور بنیادی” گسترش دهند. وی گفت: هر گونه تاخیر در کمک ، به ویژه تا سال آینده ، “فاجعه بار خواهد بود”.

ادعاها

وی گفت: “بستن مشاغل بسیار سریعتر از شروع کار است.” وی گفت: “ما یک دهه طول کشید تا بتوانیم مشاغلی را که در طی سه سال رکود بزرگ از دست رفته بودند بازگردانیم. به نظر می رسد بازار کار در ماه های اخیر معتبر بوده است و بخش عمده ای از آن این است که بسیاری از کارفرمایان کارمندان سابق دیگر وجود ندارند.”

به گفته وزارت کار ، در حالی که شرکت ها کارگران خود را به کار خود برگرداندند ، طبق اعلام وزارت کار ، 216000 شغل دولت در ماه سپتامبر از دست داد ، بیشتر این کاهش ها به سطح ایالتی و محلی رسیده است. پیش بینی کنندگان هشدار می دهند که وقتی دولت ها و دولت های محلی درآمد مالیاتی خود را از دست می دهند ، کاهش های بسیار عمیق تر صورت می گیرد.

مجله نیویورک تایمز

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/NMZmT
clck.ru/RJENr
u.nu/gwhrm
ulvis.net/MCy2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *