امشب ، بزرگترین تأثیرگذاران در استرالیا برای خیریه Kronker.U را بازی می کنند


چهارده نفر از بزرگترین تأثیرگذاران استرالیا برای جمع آوری پول برای روز Bandana روز Canteen در یک تورنمنت عظیم خیریه Krunker.io گرد هم می آیند و همه چیز امشب اتفاق می افتد.

برای ارتقا’s بزرگترین روز آگاهی و استخدام کانتین ، چهارده سازنده مورد علاقه ، از جمله Crayator ، Loserfruit ، Swaggersouls و Fitz ، در مسابقات Krunker.io 7v7 در روز Bandana ، جمعه آینده ، 30 اکتبر شرکت خواهند کرد.

Krunker.io یک مرورگر سه بعدی برای Yendis Entertainment توسط Yendis Entertainment است که به بازیکنان قدرت ایجاد نقشه ها و حالت های سفارشی را می دهد.

این مسابقات دارای یک سری چرخش از حالت های بازی منحصر به فرد از Krunker.io است ، دو تیم از هفت سازنده که به منظور پیروزی ، کسب امتیاز و ادعای پیروزی همزمان با افزایش آگاهی از روز Bandana و جلب توجه به تأثیر مثبت خدمات پشتیبانی غذاخوری بر جوانان تحت تأثیر ، به مصاف هم می روند. سرطان زا

ما می توانستیم تسلا را تا سال 2023 زیر 40000 دلار استرالیا ببینیم
بیشتر بخوان!

با حضور چهره های ملی ، هواداران و نمایندگان Krunker.io ، دو تیم برای دریافت 10000 دلار جایزه استرالیایی ، که توسط ناشر و توسعه دهنده Krunker.io ، Yendis Entertainment تهیه شده است ، به رقابت می پردازند تا از طرف تیم برنده سفره خانه اهدا شود.

کانتین هیجان زده است که درگیر این فرصت یک بار در زندگی برای زوجی با برخی از تأثیرگذارترین پخش کننده های استرالیا است و به ما کمک می کند تا دسترسی خود را به جامعه آنلاین آنها گسترش دهیم. این ابتکار مجازی نه تنها به ما امکان می دهد این جامعه دیجیتال فوق العاده غنی را کشف و در آغوش بگیریم ، بلکه به ما امکان می دهد بیشتر رسالت ما بیشتر جوانان مبتلا به سرطان است. “

Cassandra Livneh ، مدیر جمع آوری کمک مالی در جامعه

تیم Misfits در استرالیا تیمی متشکل از Fitz ، Swagersouls ، Inatorios ، Zocles ، Mao ، TobiTontel را که با پخش کننده Krunker.io HeyimZed پیوست ، هدایت خواهد کرد و با استعدادهای محلی Losproit ، Crayator ، Berticuss ، Aliythia ، HeyimBee ، Bordie و Quack روبرو خواهد شد.

Twilio از Microvisor ، بستر اتصال و مدیریت دستگاه IoT در SIGNAL 2020 خبر می دهد
بیشتر بخوان!

پخش کننده فریاد و پخش کننده استرالیایی Aussie Antics به عنوان مفسر اختصاصی مسابقات ، در طول شب خواستار اقدام است. هر تیم در حالت های محبوب نقشه زیر بازی می کند زیرا امتیاز را تأمین می کند و به سمت پیروزی صعود می کند.

خنثی نمودن

در یک حالت بازی کاملاً آشنا ، تیم ها باید از بمبی در مقابل حریف دفاع کنند یا خنثی کنند. تیم ها با داشتن دو دقیقه در هر بازی ، اگر موفق به حفظ یا خنثی سازی شوند یک امتیاز را بدست می آورند.

رئیس رئیس

Boss Rush نشان خواهد داد که هر تیم دشمن نهایی ، یک سکان عظیم Swagersoul را تسخیر می کند. در دویدن های مكرر ، تیمی كه سریعترین رئیس را پایین بیاورد بیشترین امتیاز را به دست می آورد.

کسپرسکی در تأمین آینده بدون راننده استرالیا عمیق است
بیشتر بخوان!

نکته سخت

در Hardpoint ، بازیکنان بر اساس دشمن در محاصره قرار می گیرند ، همه در حالی که از خود دفاع می کنند. در یک مورد کلاسیک از بهترین دفاع ، یک تهاجم خوب است ، تیم ها از طریق سه نقشه مختلف بازی می کنند تا ضمن اطمینان از ایمنی ، در خاک حریف مانع ایجاد کنند و مانعی را نگه دارند.

فرار از مرگ

Deathrun حالت چند نفره FPS کلاسیک را به کانون توجهات وارد می کند ، زیرا خدمه وظیفه بازیابی پرچم دشمن و بازگرداندن آن به پایگاه خود را دارند. الگوی پرچم را بگیرید و یک نقشه سفارشی نشان داده می شود.

این مسابقات باید در نقشه های سفارشی ، به طور خاص برای حالت های بازی طراحی شده باشد و شامل مارک تجاری باندانا به صورت سفارشی باشد.

این نقشه ها امروز جمعه 30 اکتبر و آخر هفته برای مدت زمان محدود در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. علاوه بر نقشه های سفارشی ، بازیکنان Krunker.io می توانند لوازم آرایشی در بازی شخصیت ها و مواردی را با کد شریک Canteen خریداری کنند که درآمد آن به Bandana Day تعلق می گیرد.

Telstra با 5G از طریق mmWave 800 مگاهرتز 4.2Gbps شگفت انگیز را تجربه می کند
بیشتر بخوان!

طرفداران The Misfits ، Loserfruit و Crayator همچنین می توانند تأثیرات سفارشی را در زندگی واقعی از Scuffed.store/canteen خریداری کنند و همه عواید آن به خیریه نیز می رسد.

“هر تیم krunker.io با همکاری تیم مدیریتی Misfits از حمایت روز Canana’s Bandana خوشحال هستند. ما منتظر یک رویداد هیجان انگیز هستیم که از یک سازمان عالی پشتیبانی خواهد کرد.”

Krunker.io به نمایندگی از تیم ، شریک شریک سیدنی دو پاریس است.

این مسابقات از ساعت 20:00 AEDT جمعه ، 30 اکتبر آغاز می شود. علاقه مندان می توانند با کانال های پخش کننده مورد علاقه خود که در آن شرکت می کنند هماهنگ شوند و تمام اقدامات شبانه را در این برنامه انجام دهند.

جدیدترین پهپاد DJI اتوماسیون کشاورزی را بهبود می بخشد
بیشتر بخوان!

علاوه بر مشارکت با Krunker.io و Canteen ، آژانس استعدادیابی استرالیایی Misfits Management Group (MMG) همچنین به منظور افزایش آگاهی ، در روز روز bandana با دانیل هریسون که در طول روز جریان دارد ، اضافه کار اضافه شده است.

“از طرف تیم مدیریتی Misfits دیگر هیجان زده نبودیم كه از Canteen’s Bandana Day حمایت كنیم و مرحله ای را برگزار كنیم. با انتظار زیادی است كه ما با Canteen و Kronker مشاركت كرده ایم تا جمع آوری سرمایه را به سطح بالاتری برسانیم و لحظات تأثیرگذاری را در جامعه بازی ایجاد كنیم. برای آمدن در آینده. ”

سونیا فررو ، مدیر استعدادهای درخشان در گروه مدیریتی Misfits

بینندگان می توانند Bandann Misfits ، Loserfruit یا Crayator خود را بخرند یا مستقیماً به روز غذاخوری Bandana در www.bandannaday.org.au کمک کنند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/xFHD
clck.ru/RfRbM
u.nu/ba7by
ulvis.net/DHhP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *