انتظار می رود اپل هفته آینده از دستگاه های آیفون 5G رونمایی کند


معرفی آیفون های جدید تقریباً یک ماه دیرتر از حد معمول پس از آن رخ داد که شرکت با تأخیرهای اخیر در آزمایش و تولید به دلیل اپیدمی COVID-19 روبرو شد.

علی رغم گسترش سریع خدمات و دستگاه های جدید ، آیفون همچنان مهمترین محصول اپل است. این تلفن هوشمند تقریبا نیمی از درآمد اپل را ایجاد می کند و نیروی محرکه اصلی AirPods و Apple Watches است. آیفون همچنین دستگاهی است که بیشتر اوقات برای اشتراک در خدمات و بارگیری برنامه ها استفاده می شود ، که در بسیاری از موارد باعث کاهش درآمد اپل می شود.

اپل به دنبال خسارت از خالق Fortnite در اختلافات مربوط به فروشگاه برنامه است
بیشتر بخوان!

ادعاها

پشتیبانی بی سیم 5G برای آیفون های جدید ، تلفن های اپل را با جدیدترین پیشنهادات سامسونگ ، گوگل و دیگران روبرو خواهد کرد.

بر اساس گزارش ها ، نسخه جدید بزرگترین صفحه نمایش اپل در سالهای اخیر را نشان می دهد و یک مدل 5.4 اینچی و یک نسخه 6.7 اینچی را به آن اضافه می کند.

گفته می شود که گوشی های جدید از زمان آیفون X در سال 2017 با بازترین طراحی مجدد مواجه می شوند و ضلع های مربع را به جای لبه های گرد کنونی اضافه می کنند. این چهار مدل به دو نسخه سطح ابتدایی و دو نسخه Pro تقسیم می شوند که تلفن های لوکس از فولاد ضد زنگ و دستگاه های ارزان تر از آلومینیوم استفاده می کنند.

نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز
بیشتر بخوان!

اپل قصد دارد یک اسکنر Lidar گران تر به خوابگاه های گران تر اضافه کند ، که باعث افزایش کاربردهای واقعیت افزوده می شود. همچنین انتظار می رود این شرکت آداپتور دیواری شارژ را از قاب های جدید آیفون جدا کند ، اقدامی که به گفته اپل به محیط زیست کمک می کند. این تغییر می تواند سالانه ده ها میلیون دلار صرفه جویی کند.

ادعاها

همچنین با اعلام هفته آینده ، برخی از مدل های جدید به دلیل محدودیت در عرضه به مدت چند هفته به طور گسترده در دسترس نیستند.

اپل اولین ابزار ضد ردیابی را در نرم افزار آیفون به تأخیر می اندازد
بیشتر بخوان!

فراتر از آیفون های جدید ، این شرکت در حال کار بر روی هدفون بیش از حد گوش و برچسب های ردیابی دستگاه های فیزیکی است که از امسال معرفی می شوند. اپل همچنین قصد دارد رایانه های مکینتاش را از اوایل ماه نوامبر با پردازنده های سفارشی این شرکت اعلام کند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/PlxCn
clck.ru/RMiWZ
u.nu/z4k61
ulvis.net/hCDd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *