اوراکل گفت که در حال مذاکره برای خرید TikTok است


مایکروسافت در خرید TikTok پیشرو بوده است و هفته گذشته در وبلاگ گفت که بحث ها ادامه دارد و قرار است معامله ای برای عملیات TikTok در ایالات متحده و همچنین در کانادا ، استرالیا و نیوزیلند ، حداکثر تا 15 سپتامبر انجام شود.

ادعاها

بلیندا بارنت ، استاد ارشد ارتباطات در دانشگاه سوینبورن ، گفت که خرید اوراكل نشانه تغییر جهت این شركت فناوری است.

وی گفت: “این بسیار مناسب اوراکل است.” “اوراكل در سیستم های سازمانی و سیستم های مدیریت مشتری تخصص دارد. مایکروسافت قبلاً LinkedIn را دارد و به نوعی به این فضا راه یافته است. اوراكل قبلاً هرگز مانند این اقدامات انجام نداده است.”

M1 MacBooks رقابت را با قدرت و سرسختانه توزیع می کند
بیشتر بخوان!

خانم بارنت افزود که بنظر می رسد لری آلیسون ، بنیانگذار اوراکل ، از رئیس جمهور مایکروسافت ، ستیا نادلا ، با رئیس جمهور ترامپ ارتباط نزدیکتر داشته است.

وی گفت: “بسیاری از موارد حداقل در مورد مصالحه ترامپ در آمریکا است و ترامپ ممکن است به آلیسون نگاه بهتری داشته باشد زیرا او شریک زندگی او است.”

Paul Haskell-Dowland ، معاون ریاست محاسبات و امنیت در دانشگاه ادیث کوون گفت ، خریدار در نهایت با یک کار پیچیده استخراج سیستم های TikTok از سایت ByteDance مواجه خواهد شد.

چرا نباید تصویری از کارت های سوار شدن را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید
بیشتر بخوان!

ادعاها

وی گفت: “هرکسی TikTok را بخرد با چالش های حقوقی و فنی بسیار مهمی روبرو خواهد شد زیرا چنین حکمی بی سابقه است.” “نیاز به فروش این ایده است که رئیس جمهور ایالات متحده می تواند یک شرکت را دیکته کند. فکر نمی کنم قبلاً چنین چیزی دیده باشیم.”

آقای هاسکل-داولند گفت که ارزیابی TikTok در یک فرآیند فروش اجباری یک شرکت بدون جریان درآمد مشخص بسیار دشوار است.

وی گفت: “این اوراكل یا مایکروسافت است كه آن را خریداری می كند ، هر دو سازمان مستقر در آمریكا هستند ، بنابراین نگرانی های دولت استرالیا و دیگران در مورد پتانسیل حزب كمونیست چین در استفاده از TikTok به عنوان سكوی جاسوسی تغییر خواهد كرد.” دیگر. تفاوت اصلی این است که در ایالات متحده این تصور را دارید که کنترل بیشتری بر دسترسی به داده ها و وسایل حفاظت بیشتر در اطراف وجود دارد. “

وقتی پرونده ضد انحصاری ایالات متحده رخ می دهد ، اپل رقیب خود را در جستجوی گوگل افزایش می دهد
بیشتر بخوان!

در اوایل این ماه ، نخست وزیر اسکات موریسون گفت که قصد ندارد TikTok را در استرالیا ممنوع کند ، زیرا سازمان های امنیتی دریافتند که جامعه چین نگرانی های جدی درباره امنیت ملی ایجاد نمی کند.

با این حال ، این سیستم عامل تحت نظارت دقیق باقی مانده است. TikTok قرار است روز جمعه در کمیته مداخلات خارجی سنا از طریق شبکه های اجتماعی ظاهر شود.

اوراکل ، تیک توک و مایکروسافت از اظهار نظر در این باره خودداری کردند.

اپل 155 میلیون دلار برای تنظیم تحقیقات ایالات متحده در مورد مسئله "باتری گیت" در آیفون پرداخت خواهد کرد
بیشتر بخوان!

توجیهی تجاری

روز را با داستان های کلیدی ، پوشش انحصاری و نظرات متخصص روزنامه نگاران برتر کسب و کار ما که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده اند ، شروع کنید. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

Fortnite را در یک جنگ صلیبی علیه اپل و گوگل ایجاد می کند
بیشتر بخوان!

shrtco.de/YmbpK
clck.ru/R7oMF
u.nu/vu-p4
ulvis.net/Ssw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *