اولین ویدیوی بازنویسی FSD تسلا در عمل در خیابان های شهر را مشاهده کنید


تسلا 2020.40.8.10 را برای گروه کوچکی از کاربران بتا خصوصی در آمریکا راه اندازی می کند. در حالی که اکثر دارندگان تسلا به روزرسانی 2020.40.8 را دریافت می کنند (از جمله من) ، 0.10 اضافی در پایان نسخه منحصر به فرد نرم افزار است.

نسخه نرم افزاری 2020.40.8.10 حاوی مورد انتظارترین بازنویسی تسلا در مورد فن آوری کامل رانندگی خود است. گفته می شود این بدان معناست که بسیاری دیگر از اقدامات ماشین در نتیجه آموزش هوش مصنوعی انجام می شود.

کولر گازی با کنترل تلفن هوشمند شامل لوازم جدید Hisense است
بیشتر بخوان!

در حالی که انتظار می رود نوشتن FSD قبل از پایان سال 2020 به پایان برسد ، کسانی که دسترسی زودهنگام به برنامه بتا خصوصی دارند تحت NDA در نظر گرفته شده و از اشتراک آنها جلوگیری کردند ، با این حال به نظر می رسد برخی از این قانون استثنا دارند.

در زیر اولین فیلم از بازنویسی FSD است که نشان می دهد نرم افزار جدید در حال اجرا است ، و تصویری کاملا متفاوت از آنچه ماشین در مورد محیط اطراف می بیند و می فهمد را نشان می دهد.

در زیر لیست کامل تغییرات تسلا 3 آورده شده است. سریعتر ، ارزان تر: زمان وحشت رقابت
بیشتر بخوان!

کلیپ کوتاه ، اتومبیلی را نشان می دهد که در چهارراه 4 طرفه ، مقابل تابلوی ایستاده متوقف شده است. ناودانهای هر جاده اکنون با نشانگرهای قرمز نقشه برداری شده و علائم مهم جاده نیز نمایش داده می شوند.

این نرم افزار جدید به تسلا امکان می دهد تا در خیابان های شهر حرکت کند ، به معنی پاکسازی گوشه ها برای اولین بار ، چیزی که ما در تظاهرات در یک ویدیو در روز خودمختاری در آوریل گذشته برای اولین بار مشاهده کردیم.

Xbox Series X فردا راه اندازی می شود ، آیا به کارت توسعه Seagate 1TB نیاز دارید؟
بیشتر بخوان!

به دنبال این ، حساب مالک تسلا سیلیکون ولی نیز در توییتر خود پست کرد که به آنها امتیاز ویژه ای برای اشتراک تجربیات نسخه خصوصی بتا در شبکه داده شده است.

ما منتظر به روزرسانی های دیگر هستیم.

در زیر یادداشت های انتشار رسمی آمده است.
منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/KTiyM
clck.ru/RX32A
u.nu/njji4
ulvis.net/ry3j

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *