اپل آیفون را کوچک می کند ، اما برچسب قیمت را ندارد


تلفن های جدید برای توجیه قیمت ، پیشرفت های زیادی را نسبت به آیفون 11 به وجود آورده اند – از جمله صفحات OLED (در مقایسه با LCD در آیفون 11) با وضوح قابل توجهی بالاتر در مقایسه با آیفون های غیر طرفدار قبلی ، اتصال 5G و قابلیت نمایش فیلم در Dolby Vision HDR. – اما قیمت های بالاتر در حالی است که دیگر سازندگان گوشی های هوشمند علاقه مند به کاهش هزینه ها در برابر ریاضت اقتصادی همه گیر هستند.

در سال جاری ، 999 دلار برای دستگاه های ممتاز نقطه شیرینی بود ، سامسونگ و گوگل به دنبال قیمت آخرین پیشنهاد خود بودند. داده های Telesite همچنین نشان می دهد که هزینه تقریباً نیمی از آیفون های فروخته شده در نیمه اول سال 2020 کمتر از 1000 دلار است.

آیفون 12 در سمت چپ و آیفون مینی هر دو از 5G پشتیبانی می کنند.اعتبار:

این بدان معنا نیست که آیفون 12 مینی گران قیمت است ، بلکه اپل – که بیشترین سهم از بازار گوشی های هوشمند در استرالیا حدود 50 درصد است – با دقت به جای لوکس ترین اجزا و مواد خود در همه دامنه خود پایبند بوده است. همانطور که سایر تولیدکنندگان این کار را می کنند.

وال استریت انتظار دارد آیفون های جدید اپل فروش خود را افزایش دهند
بیشتر بخوان!

به عنوان مثال Pixel 4a از نظر اندازه Google مشابه است و صفحه نمایش مشابه آن با آیفون 12 مینی با قیمت 600 دلار کمتر است ، اما آیفون دارای عملکرد ، دوربین و ساخت شیشه و آلومینیوم یک گوشی درجه یک است که Pixel همه آن را با یکدیگر مقایسه می کند.

ادعاها

حتی Pixel 5 آینده که مجموعه ای مشابه از دوربین ها و بدنه را با قیمت 999 دلار اضافه می کند ، در مقایسه با آیفون 12 مینی 1299 دلاری از چیپست کم قدرت تری برخوردار است.

TikTok یک پیاده در جنگ برای برتری فناوری بین ایالات متحده و چین است
بیشتر بخوان!

اما در حالی که اپل سطح بالایی از پرداخت و عملکرد را در سراسر خط تولید خود حفظ می کند که قیمت های بالای آن را تا حد زیادی توجیه می کند ، از کاهش هزینه های خود ابایی ندارد.

امسال آیفون 12 و آیفون 12 مینی هنوز 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی دارند که کمترین هزینه آن را دارند ، در حالی که بازار گسترده گوشی های هوشمند برتر به طور استاندارد به 112 گیگابایت رسیده است. به عنوان مثال ، قیمت معروف آیفون 12 همان قیمت Samsung Galaxy S20 با قیمت 1349 دلار است ، اما در واقع مدل آیفون که ارزش ذخیره سازی آن را دارد 1429 دلار است.

همچنین اپل امسال آداپتورهای برق یا هدفون را در جعبه تلفن ها قرار نمی دهد که این امر هزینه اضافی را برای نیازمندان به آن اضافه می کند. و نسخه های استرالیایی کل دامنه آیفون 12 دارای کاربرد محدود 5G خواهد بود که با شبکه های موجود مانند Telestra و Vodafone کار خواهد کرد ، اما نمی تواند از فناوری سریع 5G “Gal” بهره ببرد. برای آمدن در سالهای آینده.

نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز
بیشتر بخوان!

ادعاها

رویدادی که روز چهارشنبه از آیفون رونمایی شد ، اولین رویداد مهم بود که به دلیل اپیدمی کاملاً آنلاین انجام شد ، اما علی رغم تغییر هوایی آشکار ، مدیران شرکت در هنگام ارائه اسکیت اشاره ای به بحران COVID-19 نکردند.

“جایی که دیگر شرکت های تلفن هوشمند تمرکز خود را به مدل های میان رده برتر یا ویژگی های احراز هویت مناسب برای ماسک مانند اسکنر اثر انگشت معطوف کرده اند ، رویداد اپل مانند هر سال دیگر لیست به روزرسانی ها را افزایش داده و از نظر تاکتیکی از اعتماد تلفن های خود به شناسایی چهره جلوگیری کرده است.”

فیس بوک خواستار ترول "حجمی" توسط کمیساریای ایمنی شده است
بیشتر بخوان!

در مورد مدل های فوق العاده آیفون پرو ، اپل در مقایسه با سال گذشته با شروع آیفون 12 پرو از 1699 دلار و 12 پرو مکس با 1849 دلار ، قیمت های کمتری را در مقایسه با سال گذشته ارائه داد. این دو گوشی نیز نسبت به قبل کمی متفاوت هستند ، مدل بزرگتر بزرگترین صفحه نمایش تاکنون را در آیفون بسته بندی کرده و از لنز دوربین اصلی کمی زیبا تر از Pro کوچکتر برخوردار است.

یافته های نظرسنجی جدید سایت مقایسه فناوری استرالیا WhistleOut نشان داد که 50 درصد پاسخ دهندگان گفتند که 1000 دلار برای تلفن جدید بسیار زیاد است. اما یک سوم افرادی که به آیفون 12 ابراز علاقه کردند از پرداخت 2000 دلار خوشحال بودند.

اپل در یک اختلاف در فروشگاه App به دنبال خسارت از Fortnite است
بیشتر بخوان!

البته طبق استراتژی استاندارد اپل ، از زمان معرفی مدل های جدید ، آیفون های قدیمی در فروشگاه رسمی آن تخفیف خورده اند. بنابراین در حالی که آیفون 12 با قیمت 1199 دلار شروع می شود ، کل محدوده گوشی های هوشمند اپل با صفحه نمایش کامل از 849 دلار تا 2369 دلار را پوشش می دهد. این شامل آیفون 11 سال گذشته است که اکنون با آن قیمت جادویی 999 دلار است.

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/AoaJ
clck.ru/RNuDW
u.nu/f24ek
ulvis.net/upel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *