اپل آیفون را کوچک می کند ، اما برچسب قیمت را ندارد


تلفن های جدید برای توجیه قیمت ، پیشرفت های زیادی نسبت به آیفون 11 داشته اند – از جمله صفحات OLED (در مقایسه با LCD در آیفون 11) با وضوح بسیار بالاتر نسبت به آیفون های غیر طرفدار قبلی ، اتصال 5G و قابلیت نمایش فیلم در Dolby Vision HDR. – اما قیمت های بالاتر در حالی است که دیگر سازندگان گوشی های هوشمند علاقه مند به کاهش هزینه ها در برابر ریاضت اقتصادی همه گیر هستند.

در سال جاری ، 999 دلار برای دستگاه های ممتاز نقطه شیرینی بود ، سامسونگ و گوگل به دنبال قیمت آخرین پیشنهاد خود بودند. داده های Telesite همچنین نشان می دهد که حدود نیمی از آیفون های فروخته شده در نیمه اول سال 2020 کمتر از 1000 دلار قیمت دارند.

آیفون 12 ، چپ و آیفون مینی ، هر دو از 5G پشتیبانی می کنند.اعتبار:

این بدان معنا نیست که آیفون 12 مینی قیمت گزافی دارد ، بلکه اپل – که بیشترین سهم از بازار گوشی های هوشمند در استرالیا حدود 50 درصد است – کاملاً به اجزا و مواد برجسته خود در تمام دامنه خود و نه در محدوده آن پایبند است. همانطور که سایر تولیدکنندگان این کار را می کنند.

صدای سینمایی در خانه ، بدون سیم
بیشتر بخوان!

به عنوان مثال Pixel 4a از نظر اندازه Google مشابه است و صفحه نمایش آن مشابه آیفون 12 مینی با قیمت 600 دلار کمتر است ، اما آیفون دارای عملکرد ، دوربین و ساخت شیشه و آلومینیوم یک گوشی درجه یک است که Pixel همه آن را با یکدیگر مقایسه می کند.

ادعاها

حتی Pixel 5 آینده که مجموعه ای مشابه از دوربین ها و بدنه را با قیمت 999 دلار اضافه می کند ، در مقایسه با آیفون 12 مینی 1299 دلاری از چیپست کم قدرت تری برخوردار است.

اپل آیفون را کوچک می کند ، اما برچسب قیمت را ندارد
بیشتر بخوان!

اما در حالی که اپل در سطح بالایی از سطح پالایش و عملکرد خود را حفظ می کند که قیمت های بالای آن را تا حد زیادی توجیه می کند ، از کاهش هزینه های خود ابایی ندارد.

امسال آیفون 12 و آیفون 12 مینی با تکرار کم هزینه 64 گیگابایت دارند ، در حالی که بازار گسترده گوشی های هوشمند برتر به طور استاندارد به 112 گیگابایت رسیده است. به عنوان مثال ، قیمت معروف آیفون 12 همان قیمت Samsung Galaxy S20 با قیمت 1349 دلار است ، اما در واقع مدل آیفون که ارزش ذخیره سازی آن را دارد 1429 دلار است.

همچنین اپل امسال آداپتورهای برق یا هدفون را در جعبه تلفن ها قرار نمی دهد که این امر هزینه اضافی را برای نیازمندان به آن اضافه می کند. و نسخه های استرالیایی برای کل دامنه آیفون 12 دارای 5G محدودی است که با شبکه های موجود مانند Telstra و Vodafone کار خواهد کرد ، اما نمی تواند از فناوری سریع 5G “Gal” بهره ببرد. برای آمدن در سالهای آینده.

یک داستان جذاب دوم عنکبوت
بیشتر بخوان!

ادعاها

رویداد آیفون که روز چهارشنبه رونمایی شد اولین رویداد بزرگ بود که به دلیل همه گیری کاملاً آنلاین انجام شد ، اما علی رغم تغییر هوایی آشکار ، مدیران شرکت در هنگام ارائه اسکیت اشاره ای به بحران COVID-19 نکردند.

“در مکانهایی که سایر شرکتهای تلفن هوشمند تمرکز خود را به مدلهای متوسط ​​میان رده یا ویژگیهای احراز هویت مناسب برای ماسک مانند اسکنر اثر انگشت معطوف کرده اند ، رویداد اپل مانند هر سال دیگر لیست ارتقا یافته را بالا برد و از تاکتیک های مبتنی بر اعتماد گوشی های خود به تشخیص چهره جلوگیری کرد.”

این دنیای گوگل است. ما فقط در آن زندگی می کنیم
بیشتر بخوان!

در مورد مدل های فوق العاده آیفون پرو ، اپل با مقایسه آیفون 12 پرو با قیمت 1699 دلار و 12 پرو مکس با 1849 دلار ، قیمت های کمتری را در مقایسه با سال گذشته ارائه کرده است. این دو گوشی نیز نسبت به قبل کمی متفاوت هستند ، مدل بزرگتر بزرگترین صفحه نمایش تاکنون را در آیفون بسته بندی کرده و از لنز دوربین اصلی کمی زیبا تر از Pro کوچکتر برخوردار است.

یافته های نظرسنجی جدید سایت مقایسه فناوری WhistleOut در استرالیا نشان داد که 50 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که 1000 دلار برای تلفن جدید بسیار زیاد است. اما یک سوم افرادی که به آیفون 12 ابراز علاقه کردند از پرداخت 2000 دلار خوشحال بودند.

وقتی پرونده ضد انحصاری ایالات متحده رخ می دهد ، اپل رقیب خود را در جستجوی گوگل افزایش می دهد
بیشتر بخوان!

البته طبق استراتژی استاندارد اپل ، از زمان معرفی مدل های جدید ، آیفون های قدیمی در فروشگاه رسمی آن تخفیف خورده اند. بنابراین در حالی که آیفون 12 با قیمت 1199 دلار شروع می شود ، کل محدوده گوشی های هوشمند اپل با صفحه نمایش کامل از 849 دلار تا 2،699 دلار را پوشش می دهد. این شامل آیفون 11 سال گذشته است که اکنون با آن قیمت جادویی 999 دلار است.

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/BCqkm
clck.ru/RNu4y
u.nu/uyupq
ulvis.net/4Pgy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *