اپل آیفون 12 5G منتشر شد


این گوشی جدید دارای پوشش شیشه ای “سپر سرامیکی” است تا هنگام افتادن در برابر ترک ها مقاومت کند.

اپل همچنین بلندگوی هوشمند HomePod Mini را معرفی کرده است که در رنگ های سفید و خاکستری ارائه می شود.

HomePod جدید ویژگی هایی مانند اجازه استفاده از چندین کاربر در خانه و ارسال اطلاعات به سیستم های مبتنی بر خودرو را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، یک کاربر می تواند مسیرهای رانندگی به یک فروشگاه را بعد از پرسیدن از HomePod در چه زمان بسته شود ، هماهنگ کند. بسیاری از ویژگی ها به عنوان خلاصه ای برای تبلیغات مشابه از Alphabet’s Amazon.com و Google استفاده می شود.

صدای سینمایی در خانه ، بدون سیم
بیشتر بخوان!

رویداد راه اندازی سالانه تقریباً دیرتر از حد معمول است و در حالی رخ می دهد که ویروس اپیدمی دستگاه روغن کاری اپل را برای طراحی و آسفالت کردن محصول پرفروش خود مختل کرده است.

آیفون های اعلام شده بررسی خواهند کرد که آیا اپل می تواند این توالی را ادامه دهد و موجی از هیجان مصرف کننده را در اطراف شبکه های داده بی سیم 5G که سریعترین نسخه های آن چندین برابر داده های قبلی است ، تحریک کند. دستگاه های اندرویدی سامسونگ و دیگران ماه هاست قابلیت های جدید شبکه را به نمایش می گذارند و تحلیلگران می گویند تلفن های 5G در حال ارتقا هستند.

رادیو Sonos موسیقی خطی و گنجینه ای برای دوران جریان سازی است
بیشتر بخوان!

اما اپل در شرایط حساسی قرار دارد که مجبور است مصرف کنندگان را با 5G هیجان زده کند بدون اینکه آنها را برای ناامیدی آماده کند: برای بسیاری از طرفداران این اولین تجربه آنها با شبکه های 5G است که سالها در ایالات متحده برای ارائه سرعت چشمگیر باقی مانده است. برای بیشتر مصرف کنندگان افزایش می یابد. برخی از تحلیلگران از این که اپل یک ماشین اسپرت با عملکرد بالا بفروشد ، هراس دارند ، در حالی که مشتریانش در جاده های خواب آلوده در روستا محدود هستند.

توافق نامه ای بین اپل و گوگل که شبکه را کنترل می کند ، با طرح دعوی در ایالات متحده تهدید می شود
بیشتر بخوان!

ادعاها

سهام اپل پس از جهش 6 درصدی روز قبل ، 2.5 درصد کاهش یافت و 128 میلیارد دلار (179 میلیارد دلار) به ارزش بازار سهام خود افزود.

اپل در ژانویه با اشاره به عدم اطمینان از طاعون ، راهنمایی های مالی خود را متوقف کرد. اما علی رغم موج های خرده فروشی و ممنوعیت سفر ، توسعه آیفون را به تعویق انداخت زیرا مهندسان اپل نتوانستند از اقیانوس آرام به کارخانه های چینی عبور کنند ، نتایج مالی اپل تا حد زیادی طاعون را مجبور کرد.

این دنیای گوگل است. ما فقط در آن زندگی می کنیم
بیشتر بخوان!

در ماه ژوئیه ، از سود اخیر شرکت ، این شرکت سال به سال در هر گروه و در هر جغرافیایی سود بیشتری را ثبت می کند زیرا مصرف کنندگان در حال کار و یادگیری از خانه در طول اپیدمی COVID-19 به محصولات و خدمات خود روی آورده اند.

ماه گذشته اپل مدل های جدید ساعت را با حسگرهای اکسیژن در خون راه اندازی کرد و ضمن معرفی بسته جدیدی از خدمات اشتراک پولی به نام Apple One ، مدل های iPad خود را نیز به روز کرد.

وقت آن است که او را رها کنیم و حرکت کنیم
بیشتر بخوان!

این شرکت همچنین متعهد شده است كه Mac های جدید را قبل از پایان سال بر اساس پردازنده ها در طراحی خود و نه توسط Intel معرفی كند.

بیشتر می آیند

رویترز

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/IKU2a
clck.ru/RNbda
u.nu/lfj8p
ulvis.net/Dyk1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *