اپل آیفون 12 5G منتشر شد


این گوشی جدید دارای پوشش شیشه ای “سپر سرامیکی” است تا هنگام افتادن در برابر ترک ها مقاومت کند.

اپل همچنین بلندگوی هوشمند HomePod Mini را معرفی کرده است که در رنگ های سفید و خاکستری ارائه می شود.

HomePod جدید ویژگی هایی مانند اجازه استفاده از چندین کاربر در خانه و ارسال اطلاعات به سیستم های مبتنی بر خودرو را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، یک کاربر می تواند مسیرهای رانندگی به یک فروشگاه را بعد از پرسیدن از HomePod در چه ساعتی بسته شود ، هماهنگ کند. بسیاری از ویژگی ها به عنوان به روزرسانی پیشنهادهای مشابه از Amazon.com و Google توسط Alphabet استفاده می شود.

مایکروسافت در یک معامله 10.4 میلیارد دلاری بزرگترین بازی های ویدیویی جهان را از آن خود کرده است
بیشتر بخوان!

رویداد راه اندازی سالانه تقریباً دیرتر از حد معمول است و در حالی رخ می دهد که ویروس اپیدمی دستگاه روغن کاری اپل را برای طراحی و هموار سازی محصول پرفروش خود مختل کرده است.

آیفون های اعلام شده آزمایش می کنند که آیا اپل می تواند این توالی را تحمل کند و موجی از هیجان مصرف کننده را در اطراف شبکه های داده بی سیم 5G که سریع ترین نسخه های آن چندین برابر داده های قبلی است ، تحمل کند. دستگاه های اندرویدی سامسونگ و دیگران ماه هاست قابلیت های جدید شبکه را به نمایش می گذارند و تحلیلگران می گویند تلفن های 5G در حال ارتقا هستند.

ACCC پس از درگیری Fortnite ، اپل را بررسی می کند و برنامه Google را هدایت می کند
بیشتر بخوان!

اما اپل در شرایط حساسی قرار دارد که باید مشتریان 5G را بدون هیجان زدگی تحریک کند: برای بسیاری از طرفداران آن ، این اولین تجربه آنها با شبکه های 5G است که سالها در ایالات متحده برای ارائه سرعت چشمگیر باقی مانده است. برای بیشتر مصرف کنندگان افزایش می یابد. برخی از تحلیلگران می ترسند که اپل یک ماشین اسپرت با عملکرد بالا بفروشد در حالی که مشتریانش در جاده های خواب آلوده در روستا محدود هستند.

ملبورنی ها یک بازی را در حین قفل کردن اعلام می کنند
بیشتر بخوان!

ادعاها

سهام اپل پس از جهش 6 درصدی روز قبل ، 2.5 درصد کاهش یافت و 128 میلیارد دلار (179 میلیارد دلار) به ارزش بازار سهام خود افزود.

اپل در ژانویه با اشاره به عدم اطمینان از طاعون ، راهنمایی های مالی خود را متوقف کرد. اما علی رغم موج های خرده فروشی و ممنوعیت سفر ، توسعه آیفون را به تعویق انداخت زیرا مهندسان اپل قادر به عبور مکرر اقیانوس آرام به کارخانه های چینی نبودند ، نتایج مالی اپل تا حد زیادی آفت را مجبور کرد.

Google Pass Play کارت بازی در Android است
بیشتر بخوان!

در ماه ژوئیه ، از سود اخیر شرکت ، این شرکت سال به سال در هر گروه و در هر جغرافیایی سود بیشتری را ثبت می کند زیرا مصرف کنندگان در حال کار و یادگیری از خانه در طول اپیدمی COVID-19 به محصولات و خدمات خود روی آورده اند.

ماه گذشته اپل ضمن معرفی بسته جدیدی از خدمات اشتراک پولی خود به نام Apple One ، مدل های جدید ساعت را با سنسورهای اکسیژن خون به بازار عرضه کرد و مدل های iPad خود را به روز کرد.

مدارک امنیتی TikTok علی رغم توافق ایالات متحده در ابر همچنان باقی مانده است
بیشتر بخوان!

این شرکت همچنین متعهد شد كه Mac های جدید را قبل از پایان سال بر اساس پردازنده ها در طراحی خود و نه توسط Intel معرفی كند.

بیشتر می آیند

رویترز

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/9p3g
clck.ru/RNbLh
u.nu/yubip
ulvis.net/zp1B

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *