اپل برای اولین بار تخفیف های ساعت ، آیپد و خدمات را معرفی می کند


Apple Watch SE با قیمت قابل توجهی کمتر از مدل لوکس ارائه می شود.

ادعاها

لازم به ذکر است که برای افرادی که ساعت موبایل اپل را خریداری می کنند و اتصال تلفن همراه خود را دارد ، Watch SE با مبلغی معادل 250 دلار کمتر از سری 6 با قیمت 499 دلار به دست می آید.

اپل واچ کوچک ، آیفون بودجه ای را که پنج ماه پیش با کوچک شدن اقتصاد و افزایش نرخ بیکاری ، این شرکت منتشر کرد ، به ارمغان می آورد.

اپل واچ هرگز به محبوبیت آیفون نزدیک نشده است اما بازار ساعت های هوشمند را در اختیار دارد. Canaccord Genuity Analyst، t. مایکل واکلی ، تخمین می زند که امسال حدود 51 میلیون ساعت اپل فروخته شود که 5 درصد بیشتر از سال گذشته است. شرکت تحقیقاتی GlobalData سهم اپل از بازار ساعت های هوشمند 64 میلیارد دلاری (87.7 میلیارد دلاری) را حدود 60 درصد نسبت می دهد.

جیمی کاکس آسیب دیده از کریکت به عنوان مدیر فوتبال به سنت کیلدا پیوست
بیشتر بخوان!

در رویداد روز چهارشنبه ، اپل همچنین کاورها را از سرویس تناسب اندام اشتراکی متناسب با ساعتهای خود حذف کرد. این برنامه با نام Apple Fitness + شناخته می شود و تا پایان سال در استرالیا راه اندازی می شود و هزینه آن برای هر خانواده ماهیانه 14.99 دلار است. این سرویس با آموزش و توصیه های سفارشی ، شبیه سازی داده ها را در آیفون ، آیپد و تلویزیون های اپل در دسترس قرار می دهد.

وقتی پرونده ضد انحصاری ایالات متحده رخ می دهد ، اپل رقیب خود را در جستجوی گوگل افزایش می دهد
بیشتر بخوان!
iPad Air جدید در رنگ های متنوعی ارائه می شود.

iPad Air جدید در رنگ های متنوعی ارائه می شود.

در تبلت ها ، اپل از نسخه قدرتمند و ارزان قیمت iPad سطح پایین خود با قیمت 499 دلار و وام تراشه A12 Bionic از آیفون XS 2018 رونمایی کرده است. همچنین iPad Air جدید با تراشه کاملاً جدید – A14 Bionic – و طراحی جدیدی وجود دارد که از بین می برد دکمه صفحه اصلی و شناسه لمسی را به سمت بالا فشار دهید. قیمت آن از 899 دلار شروع می شود.

چرا نباید تصویری از کارت های سوار شدن را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید
بیشتر بخوان!

این شرکت معمولاً آیفون های جدید خود را در این موقع از سال معرفی می کند ، اما مشکلات ساختاری ناشی از طاعون انتشار آنها را حداقل تا اکتبر به تأخیر انداخته است. مدیر عامل تیم کو کوک در هنگام ارائه یک ساعته ضبط شده در دفتر مرکزی بزرگ ، اما اکنون خالی ، در کالیفرنیا ، از گوشی های آیفون نام برد.

سرانجام این شرکت برنامه جدیدی به نام Apple One را معرفی کرد که یک سرویس اشتراکی طبقه بندی شده است که چندین سرویس موجود را با هم ترکیب می کند و فضای ذخیره سازی iCloud را برای یک قیمت به روز می کند. برنامه ها برای یک فرد ماهانه 19.95 دلار یا برای یک خانواده 25.95 دلار شروع می شود و شامل Apple Music ، Apple TV + و Apple Arcade است. اشتراک خانواده “Premium” همچنین شامل Apple News + و Apple Fitness + با 39.95 دلار در ماه است.

چه انتظاری می توان از رویداد اپل در 15 سپتامبر داشت
بیشتر بخوان!

ده ها میلیون نفر در حال حاضر در خدمات مختلف اپل مشترک شده اند و به این شرکت کمک کرده اند درآمد خود را در چهار سال گذشته به عنوان بخشی از بخش تولید محصولات بیش از یک میلیارد آیفون ، iPad ، ساعت و سایر دستگاه هایی که مردم قبلاً استفاده می کنند ، دو برابر کند.

بخش خدمات همچنین شامل فروشگاه برنامه اپل است که تحت نظارت نظارتی است تا کمیسیون محصولاتی را که از طریق شرکت های دیگر فروخته می شود تا 30 درصد کمیسیون دریافت کند که چاره ای جز استفاده از فروشگاه برای دستیابی به مصرف کنندگان ثروتمندی که در درجه اول محصولات آیفون را خریداری می کنند ، ندارد. .

سوار شدن بر غول سهام سلفی ها را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

با AP

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/46ho
clck.ru/R9rWV
u.nu/ecd0u
ulvis.net/9y7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *