اپل برای سرمایه گذاری در پروژه های انرژی های تجدیدپذیر در استرالیا


خانم جکسون ، در دادگاه حاضر می شود از هرالد اجلاس پایداری در هفته آینده گفت که سازنده آیفون اکنون بر اطمینان از حامل های خارجی خود برای به حداقل رساندن میزان انتشار خود از جمله با انتقال دانش متمرکز است.

وی گفت: “این واقعاً به زنجیره تأمین ما در سراسر جهان مربوط می شود … زیرا اگر ما می خواهیم کربن خنثی باشیم ، ما همچنین به مشتریان خود نیاز داریم تا هنگام شارژ دستگاه های خود از انرژی پاک استفاده کنند” “شما در مورد شرکت ها صحبت می کنید ، برخی بزرگ ، برخی کوچک ، برخی متوسط. کار اصلی آنها تأمین انرژی پاک برای شرکتشان نیست ، کار اصلی آنها تولید ، ساخت ، طراحی است. و تمام کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که مهندسانی بیاوریم که می گویند” هی ، بیایید من به شما نشان خواهم داد که چگونه این کار را در اپل انجام دادیم. “

نحوه مقایسه پرچمداران اصلی
بیشتر بخوان!

خانم جکسون رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده در زمان رئیس جمهور باراک اوباما بود و گفت که اگرچه شرکت های چند ملیتی مانند اپل در ایجاد تغییرات محیطی مهم هستند ، اما دولت ها نیز باید شرکت های خود را انجام دهند.

وی گفت: “ما نمی توانیم تغییرات آب و هوایی یا هرگونه مشكل زیست محیطی را به تنهایی حل كنیم زیرا مشاغل می توانند منجر شوند ، اما بدون مزیت دولت برای تعیین استانداردها ، ما هیچ كجا نخواهیم بود.” “من فکر می کنم بیشتر و بیشتر آنچه که ما به خصوص از برخی از مشتریان می بینیم این است که آنها انتظار دارند اپل کار درست را انجام دهد و بیشتر از این به دیگران نشان می دهد که چه چیزی ممکن است.”

چرا متنفر بودن از فیس بوک آسان است اما ترک آن دشوار است
بیشتر بخوان!

به گفته وی ، شرکت ها نیازی به انتخاب یک تجارت موفق و مراقبت از کره زمین ندارند.

وی گفت: “ما در حال مشاهده شرکتهایی هستیم که در پایداری سرمایه گذاری می کنند بازدهی بالاتری دارند ، این چیزی است که قطعاً در اپل شاهد هستیم.” “من قطعاً فکر می کنم بیشتر و بیشتر مشاغل در می یابند که بررسی پایداری ، بررسی محیط به عنوان بخشی از ارزیابی سلامت شرکتشان یک ایده واقعاً هوشمندانه است. در آینده هوشمند نیست ، در حال حاضر هوشمند است.”

رایانه ضد گیمر ایسر متناسب با دسکتاپ شما است اما تمام توان مورد نیاز شما را دارد
بیشتر بخوان!

خانم جکسون در اجلاس پایداری SMH در 7 سپتامبر سخنرانی می کند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/LrvM3
clck.ru/R77r6
u.nu/k7dl3
ulvis.net/Znf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *