اپل به دنبال خسارت از خالق Fortnite در اختلافات مربوط به فروشگاه برنامه است


اپل روز سه شنبه (به وقت ایالات متحده) دادخواست متقابل ارائه کرد دو هفته خالق Epic Games خواستار از دست دادن هزینه های App Store و خسارات دیگر است و درخواست دستورالعمل برای جلوگیری از اجرای سیستم پرداخت آنلاین بازی ساز توسط خود را دارد.

اپل و افی از ماه آگوست ، زمانی که سازنده محبوب بازی سیستم پرداخت خود را در این برنامه راه اندازی کرد تا از روش هایی که روش انحصار اپل نامیده می شود ، درگیر یک نبرد حقوقی باشند. فروشگاه اپل اپ توسعه دهندگان را ملزم به استفاده از سیستم پرداخت اپل و پرداخت 30 درصد کارمزد می کند.

فناوری بزرگ شیوه زندگی ما را تغییر داده است
بیشتر بخوان!

اپل همچنین به دنبال جبران خسارت به شهرت خود از بازیکنان ناامید Fortnite و کمپین روابط عمومی Epic علیه اپل بوده استاعتبار:بازی های حماسی

اپل توانایی Epic در توزیع به روزرسانی ها یا برنامه های جدید از طریق App Store را مسدود کرده است و Epic از Apple شکایت کرده است که اقدامات App Store مغایر با قوانین ضد انحصاری است. دادگاه به اپل اجازه داد تا Epic از توزیع عناوین جدید در حین وقوع پرونده جلوگیری کند ، اما نسخه موجود آن دو هفته هنوز هم کار می کند ، و همچنین سیستم پرداخت Epic.

قدیمی با عقب نشینی تازه اما ناامیدکننده ای ملاقات کرد
بیشتر بخوان!

اپل گفت این اجازه را می دهد دو هفته اگر Epic ویژگی پرداخت مستقیم را حذف کرده است تا مطابق با توافق نامه اصلی خود باشد ، به فروشگاه برگردید. اما اپیک با بیان اینکه پاسخ به درخواست اپل “همکاری با اپل برای حفظ انحصار پرداخت های درون برنامه ای در iOS” است ، این کار را رد کرد.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/nfRsi
clck.ru/RSEy7
u.nu/6ydx2
ulvis.net/ohcP

رنگ سینما و عکاسی تاریخ را زنده می کند
بیشتر بخوان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *