اپل به دنبال خسارت از خالق Fortnite در اختلافات مربوط به فروشگاه برنامه است


اپل روز سه شنبه (به وقت ایالات متحده) دادخواست متقابل ارائه کرد دو هفته خالق Epic Games ادعا می کند هزینه های App Store و خسارات دیگر را از دست داده و به دنبال صدور دستور جلوگیری از اجرای سیستم پرداخت درون برنامه ای توسط سازنده بازی است.

اپل و افی از ماه آگوست ، زمانی که سازنده محبوب بازی سیستم پرداخت خود را در این برنامه راه اندازی کرد تا از آنچه مدیرعامل انحصاری اپل می خواند ، درگیر یک نبرد حقوقی باشند. Apple App Store توسعه دهندگان را ملزم به استفاده از سیستم پرداخت اپل و پرداخت 30 درصد کارمزد می کند.

نبرد قانونی اپل بر سر Fortnite می تواند آیفون را برای همیشه تغییر دهد
بیشتر بخوان!

اپل همچنین به دنبال جبران خسارت به اعتبار خود از بازیکنان ناامید Fortnite و کمپین روابط عمومی Epic علیه اپل بوده است.اعتبار:بازی های حماسی

اپل توانایی Epic در توزیع به روزرسانی ها یا برنامه های جدید را از طریق App Store مسدود کرده است و Epic از Apple شکایت کرده است که اقدامات App Store مغایر با قوانین ضد انحصاری است. دادگاه به اپل اجازه داده است که Epic را از توزیع عناوین جدید در حین وقوع پرونده جلوگیری کند ، اما نسخه موجود آن دو هفته هنوز هم کار می کند ، و همچنین سیستم پرداخت Epic.

اپل در حال افزایش تولید آیفون 5G است
بیشتر بخوان!

اپل گفت این اجازه را می دهد دو هفته اگر Epic ویژگی پرداخت مستقیم را حذف کرده است تا مطابق با توافق نامه اصلی خود باشد ، به فروشگاه برگردید. اما اپیک با اعلام اینکه پاسخ به درخواست اپل “همکاری با اپل برای حفظ انحصار پرداخت های درون برنامه در iOS” است ، این کار را رد کرد.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/EhJY
clck.ru/R6pEg
u.nu/lnytm
ulvis.net/LhA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *