اپل تاریخ دیگری را برای یک رویداد رسانه ای اعلام می کند که انتظار می رود این رویداد بیشتر روی Mac باشد


اپل هفته آینده خبر دیگری از رویداد رسانه ای آنلاین را اعلام کرده است – سومین رویداد آن در چند ماه اخیر – با فرض اینکه این کار بر روی Mac های جدید وعده داده شده با پردازنده های غیر اینتل باشد.

پیش از سه شنبه هفته آینده ، 10 نوامبر (یا اوایل چهارشنبه آینده ، AEDT) ، دعوت نامه رویداد شامل برچسب “چیز دیگری” است. اشاره به دوره پیشین رویدادهای اپل ، جایی که سرانجام محصولاتی که قبلاً ناشناخته بودند ، فاش شدند.

TikTok یک پیاده در جنگ برای برتری فناوری بین ایالات متحده و چین است
بیشتر بخوان!

پیش بینی می شود MacBook Pro اپل با پردازنده داخلی به روز شود.

انتظار می رود در رویداد هفته آینده Mac های جدید مجهز به تراشه های سیلیکونی به اصطلاح Apple باشد که توسط اپل طراحی و توسط TMSC از تایوان تولید شده اند. اپل از سال 2006 از تراشه های اینتل استفاده می کند ، اما فراتر از آن امکان ادغام دقیق تر بین نرم افزار و سخت افزار را فراهم می کند و به اپل امکان می دهد سرعت به روزرسانی ها و ویژگی های جدید را کنترل کند ، همانطور که در مورد آیفون و آیپد استفاده می شود.

این دنیای گوگل است. ما فقط در آن زندگی می کنیم
بیشتر بخوان!

همانند سخت افزار قابل حمل ، تراشه های جدید مبتنی بر معماری ARM و نه x86 اینتل خواهند بود ، که اجرای برنامه های غیربهینه شده برای ماشین های قدیمی را دشوار می کند ، اما به برنامه ها امکان اجرای مک ، آیپد و آیفون را می دهد. در سال های اخیر سایر تولیدکنندگان رایانه – از جمله مایکروسافت – نیز برای بهره وری از توان خود به ویژه در لپ تاپ ها به تراشه های ARM روی آورده اند.

مدارس به دانش آموزان با فناوری پوشیدنی در کلاس سیلی می زنند
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Yzo1aA
u.nu/z-6uw
ulvis.net/U1Lk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *