اپل “تجارت غیرمرتبط” اپیک را در میان یک درگیری Fortnite هدف قرار داده است


Epic Games که درگیر درگیری حقوقی با اپل و گوگل بر سر پرداخت درون برنامه ای است ، اکنون می گوید که اپل تهدید به قطع ارتباط شرکت با حساب های توسعه دهنده و ابزارهای توسعه iOS و Mac می کند.

این تصمیم که انتظار می رود از 28 آگوست اجرایی شود ، می تواند تأثیر گسترده ای در توسعه App Store داشته باشد. فراتر می رود دو هفته، عنوان بازی حماسی که کاتالیزور نبرد حقوقی بود. Epic Games همچنین خالق Unreal Engine است که نه تنها در صنعت ایجاد بازی های ویدیویی به یک استاندارد در نمایش های سینمایی ، بازرگانی تجاری و نمایش های تلویزیونی مانند استاندارد تبدیل شده است. ماندالوری در دیزنی +.

آیفون 12 یک ارتقا amazing شگفت انگیز است ، اما جادوگران دوربین مدل حرفه ای را متفاوت می کنند
بیشتر بخوان!

بازی آیفون Bright Memory با استفاده از موتور Unreal Epic ساخته شده است.

توسعه دهندگان سیستم عامل (مانند اپل و مایکروسافت) ابزارهای به روز را به صورت رایگان یا با پرداخت هزینه کمی برای توسعه برنامه های سیستم در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهند. سخنگوی Epic Games گفت که بدون این رویکرد ، همه نسخه های آینده Unreal Engine برای دستگاه های iOS و Mac مانند iPhone و Macbooks قابل توسعه نیستند. به نوبه خود ، به روزرسانی های بعدی برای دستگاه های iOS یا Mac ممکن است باعث شود که نرم افزار روی موتور Unreal قابل استفاده نباشد.

پخش کننده های Aussie Twitch در هنگام قفل کردن به پناهگاهی برای جوانان و تنها تبدیل می شوند
بیشتر بخوان!

این زمان مخصوصاً خطرناک برای Epic Games است زیرا قصد دارد پنجمین تکرار موتور Unreal را منتشر کند ، که انتظار می رود نسل بعدی بازی های ویدیویی را پیش ببرد. و این فقط در مورد بازی های Epic نیست. سلام همسایه توسط Dynamic Pixels در سال 2017 به محبوبیت زیادی در سیستم عامل های موبایل تبدیل شد. همچنین می تواند سری Mortal Kombat را از بازار موبایل جدا کند ، زیرا از موتور Unreal نیز استفاده می کند.

اپل برای سرمایه گذاری در پروژه های انرژی های تجدیدپذیر در استرالیا
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/khYJt
clck.ru/R7WkD
u.nu/e62yy
ulvis.net/bj8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *