اپل در حال گسترش شبکه خود با بسته های اشتراک جدید است


این برای افرادی که از قبل می خواهند برای این چهار سرویس ثبت نام کنند ، یک ارزش واضح است ، اما همچنین جذابیت خدمات رقابتی را بسیار کمتر می کند. کاربران دستگاه های اپل اگر بتوانند به بسته Apple بروند و در واقع پس انداز کنند ، از استفاده از Google Drive برای ذخیره سازی یا Netflix برای پخش جریانی بهره مند نخواهند شد.

ادعاها

برنامه خانواده Apple One که دسترسی به خدمات یکسان را برای حداکثر شش نفر فراهم می کند و فضای ذخیره سازی را تا 200 گیگابایت مشترک افزایش می دهد ، همچنین ممکن است اعضای خانواده را از انتخاب سرویس های مختلف منصرف کند یا خانواده ها را برای انتخاب دستگاه های Apple برای همه ترغیب کند. البته ، همانطور که اپل اشاره کرد ، این امر کار را برای افراد موجود در اکوسیستم نیز آسان و کم هزینه می کند.

چه انتظاری می توان از رویداد اپل در 15 سپتامبر داشت
بیشتر بخوان!

اپل قطعاً در استفاده از موقعیت خود برای ارائه خدمات خود با سیستم عامل خود تنها نیست. مایکروسافت از ویندوز برای فشار دادن مرورگر Edge به طور مداوم روی کاربران خود استفاده می کند ، در حالی که گوگل بازار Play Store خود را در Android ترجیح می دهد.

اما برای اپل ، این آخرین اقدام در شرایطی صورت گرفته است که برخی از شرکت های بزرگ – و بسیاری از توسعه دهندگان کوچکتر – از این که چگونه اپل نکات مقیاس را با حمایت از پیشنهاد خود ارائه می دهد ، استفاده از نرم افزار دستگاه خود را به شکلی که دیگران نمی توانند شکایت کنند ، خواستار 30 درصد کاهش از تجارت رقبا هستند. .

نحوه مقایسه پرچمداران اصلی
بیشتر بخوان!

نبرد حقوقی اپل با واسطه دو هفتهسازنده اپیک گیمز برخی از مشکلات سازندگان در مورد عملکردهای اپل را برجسته کرد ، به گفته اپیک این غول فناوری باید امکان پرداخت جایگزین و ویترین ها را در سیستم عامل های همه جا فراهم کند. پس از ارائه روش های پرداخت جایگزین برخلاف دستورالعمل های اپل ، دو هفته از فروشگاه برنامه حذف شد.

پیش از این فروشندگان اشتراک موسیقی ، کتابهای الکترونیکی ، ویدئویی و بازی ها از شرایط ناهموار بازی در آیفون و سایر سیستم عامل های اپل شکایت داشته اند و بعید به نظر می رسد نیازهای جدید باعث راحتی آنها شود.

صدای سینمایی در خانه ، بدون سیم
بیشتر بخوان!

Spotify ، پیشگام جریان موسیقی ، قبلاً پیشنهادات اپل وان را در برابر رقابت فراخوانده است.

در بیانیه این شرکت آمده است: “اپل از موقعیت مسلط و اقدامات ناعادلانه خود برای تبعیض در برابر رقبا و محروم کردن مصرف کنندگان با ترجیح خدمات خود استفاده می کند.”

“ما از مقامات رقابت می خواهیم که فوراً برای محدود کردن رفتار ضد رقابتی اپل اقدام کنند ، که اگر کنترل نشود ، صدمات جبران ناپذیری به جامعه توسعه دهنده وارد می کند و آزادی های جمعی ما را برای گوش دادن ، یادگیری ، ایجاد و اتصال تهدید می کند.”

Galaxy Z Fold 2 سامسونگ هنوز ناهموار است
بیشتر بخوان!

ادعاها

سخنگوی اپل در پاسخ به رویترز گفت که این بسته برای صرفه جویی در هزینه برای کاربران موجود سرویس های خود طراحی شده است و “مشتریان می توانند گزینه های جایگزین هر یک از سرویس های اپل را کشف و از آنها لذت ببرند.”

این خدمات بدون شک ده ها میلیون مشترک به این شرکت جلب کرده و به دو برابر کردن درآمد خود در چهار سال گذشته کمک کرده است و بدون شک اپل به مرکز توجه اصلی اپل تبدیل شده است. و در حالی که پیشنهادات Apple TV + Apple Arcade به اندازه کافی نرم و جذاب برای توجیه موفقیت هر یک از آنها تاکنون در نوع خود بسیار جذاب است ، اما تصمیم برای بسته بندی آنها با یک تخفیف شدید مطمئناً حتی بیشتر مشتریان را از پیشنهاد رقابتی باز می گرداند. .

کتاب راهنما برای تسلط بر الفبای بازیابی کار
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/cc1D8
clck.ru/R9FTM
u.nu/vq34t
ulvis.net/1Xr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *