اپل در حال گسترش شبکه خود با بسته های اشتراک جدید است


این برای افرادی که از قبل می خواهند در این چهار سرویس ثبت نام کنند ، یک ارزش واضح است ، اما همچنین جذابیت خدمات رقیب را بسیار کمتر می کند. کاربران دستگاه های اپل استفاده از Google Drive برای ذخیره سازی یا Netflix برای پخش جریانی را در نظر نخواهند گرفت ، اگر بتوانند به یک بسته Apple بروند و در واقع پس انداز کنند.

ادعاها

برنامه خانوادگی Apple One که امکان دسترسی به خدمات یکسان را برای حداکثر شش نفر فراهم می کند و فضای ذخیره سازی را تا 200 گیگابایت مشترک افزایش می دهد ، همچنین ممکن است اعضای خانواده را از انتخاب سرویس های مختلف منصرف کند یا خانواده ها را برای انتخاب دستگاههای Apple برای همه ترغیب کند. البته ، همانطور که اپل اشاره کرد ، این امر کار را برای افراد موجود در اکوسیستم نیز آسان و گران می کند.

آیا ویروس کرونا بر آیفون جدید تأثیر می گذارد؟ ما در شرف کشف این موضوع هستیم
بیشتر بخوان!

اپل قطعاً در استفاده از موقعیت خود برای ارائه خدمات خود با سیستم عامل خود تنها نیست. مایکروسافت از ویندوز استفاده می کند تا مرورگر نهایی خود را تقریباً بی وقفه به کاربران خود فشار دهد ، در حالی که گوگل بازار Play Store خود را در Android ترجیح می دهد.

اما از نظر اپل ، این آخرین اقدام در شرایطی صورت می گیرد که برخی از شرکت های بزرگ – و بسیاری دیگر از توسعه دهندگان کوچک – در حال حاضر از نحوه متوقف شدن اپل با حمایت از پیشنهاد خود ، استفاده از نرم افزار دستگاه خود به شکلی که دیگران نمی توانند شکایت کنند و خواستار کاهش 30 درصدی کسب و کار هستند ، شکایت دارند. از رقبای خود.

معضل اجتماعی نشان می دهد که چگونه داده های ما ردیابی می شود
بیشتر بخوان!

نبرد حقوقی اپل با واسطه دو هفتهسازنده اپیک گیمز برخی مشکلات سازندگان در مورد شیوه های اپل را برجسته کرد ، به گفته اپیک این غول فناوری باید امکان پرداخت جایگزین و ویترین در سیستم عامل های همه جا را فراهم کند. پس از ارائه روش های پرداخت جایگزین برخلاف دستورالعمل های اپل ، دو هفته از فروشگاه برنامه حذف شد.

پیش از این ارائه دهندگان اشتراک موسیقی ، کتاب های الکترونیکی ، ویدئویی و بازی ها از شرایط ناهموار بازی در آیفون و سایر سیستم عامل های اپل شکایت داشته اند و بعید به نظر می رسد نیازهای جدید باعث راحتی آنها شود.

نقد اسکادران جنگ ستارگان: در رسیدن به هدف قوی باشید
بیشتر بخوان!

Spotify ، پیشگام جریان موسیقی ، قبلاً پیشنهادات اپل وان را در برابر رقابت فراخوانده است.

در بیانیه این شرکت آمده است: “اپل از موقعیت مسلط و روشهای ناعادلانه خود برای ایجاد تبعیض در برابر رقبا و محروم کردن مصرف کنندگان از خدمات خود استفاده می کند.”

“ما از مقامات رقابت می خواهیم که فوراً برای محدود کردن رفتار ضد رقابتی اپل اقدام کنند ، اگر بدون آسیب رساندن به جامعه توسعه دهنده و تهدید آزادی های جمعی ما برای گوش دادن ، یادگیری ، ایجاد و اتصال ، این رفتار حفظ نشود.”

بازی چندگانه آیفون اپل می تواند مورد توجه مشتریان قرار بگیرد
بیشتر بخوان!

ادعاها

سخنگوی اپل در پاسخ به رویترز گفت که این بسته برای صرفه جویی در هزینه برای کاربران فعلی خدمات خود طراحی شده است و “مشتریان می توانند گزینه های جایگزین هر یک از خدمات اپل را کشف و از آنها لذت ببرند.”

این خدمات بدون شک ده ها میلیون مشترک به این شرکت جلب کرده و به دو برابر کردن درآمد خود در چهار سال گذشته کمک کرده است و بدون شک اپل به مرکز توجه اصلی اپل تبدیل شده است. و در حالی که پیشنهادات Apple TV + به Apple Arcade به اندازه کافی نرم و جذاب است تا بتواند موفقیت خود را در بدن خود توجیه کند ، تصمیم برای بسته بندی یکپارچه آنها با یک تخفیف شدید مطمئناً مشتریان بیشتری را از پیشنهاد رقابتی خارج خواهد کرد. .

مایکروسافت در یک معامله 10.4 میلیارد دلاری بزرگترین بازی های ویدیویی جهان را از آن خود کرده است
بیشتر بخوان!

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/z8IJu
clck.ru/R69uv
u.nu/lvge8
ulvis.net/L4v

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *