اپل در یک اختلاف در فروشگاه App به دنبال خسارت از Fortnite است


اپل روز سه شنبه (به وقت ایالات متحده) دادخواست متقابل ارائه کرد دو هفته سازنده Epic Games خواستار از دست دادن هزینه های App Store و خسارات دیگر است و درخواست دستورالعمل برای جلوگیری از اجرای سیستم پرداخت آنلاین بازی ساز توسط خود را دارد.

اپل و افی از ماه آگوست درگیر جنگ حقوقی شده اند ، زمانی که سازنده محبوب بازی سیستم پرداخت خود را در این برنامه راه اندازی کرد تا از آنچه مدیرعامل انحصاری اپل نامیده می شود ، دور بزند. Apple App Store توسعه دهندگان را ملزم به استفاده از سیستم پرداخت اپل و پرداخت 30 درصد کارمزد می کند.

اپل آیفون را کوچک می کند ، اما برچسب قیمت را ندارد
بیشتر بخوان!

اپل همچنین به دنبال جبران خسارت به اعتبار خود از بازیکنان ناامید Fortnite و کمپین روابط عمومی Epic علیه اپل بوده استاعتبار:بازی های حماسی

اپل توانایی Epic در توزیع به روزرسانی ها یا برنامه های جدید از طریق App Store را مسدود کرده است و Epic از Apple شکایت کرده است که اقدامات App Store مغایر با قوانین ضد انحصاری است. دادگاه به اپل اجازه داده است تا Epic را از توزیع عناوین جدید در زمان وقوع پرونده ، اما نسخه موجود ، جلوگیری کند دو هفته هنوز هم کار می کند ، و همچنین سیستم پرداخت Epic.

معضل اجتماعی نشان می دهد که چگونه داده های ما ردیابی می شود
بیشتر بخوان!

اپل گفت این اجازه را می دهد دو هفته اگر Epic ویژگی پرداخت مستقیم را حذف کرده است تا مطابق با توافق نامه اصلی خود باشد ، به فروشگاه برگردید. اما اپیک با بیان اینکه پاسخ به درخواست اپل “همکاری با اپل برای حفظ انحصار پرداخت های درون برنامه ای در iOS” است ، این کار را رد کرد.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/BGHoT
clck.ru/R6b4T
u.nu/s61n5
ulvis.net/UPR

ونسا پاپاس استرالیایی در تیمکتوک پیش افتاد
بیشتر بخوان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *