اپل قرار است هفته آینده از دستگاه های آیفون 5G رونمایی کند


معرفی آیفون های جدید حدود یک ماه دیرتر از حد معمول پس از مواجه شدن شرکت با بازرسی های نهایی و تأخیر در تولید به دلیل همه گیری COVID-19 صورت می گیرد.

علی رغم گسترش سریع خدمات و دستگاه های جدید ، آیفون همچنان مهمترین محصول اپل است. این تلفن هوشمند تقریبا نیمی از درآمد اپل را ایجاد می کند و نیروی محرکه اصلی AirPods و Apple Watches است. آیفون همچنین دستگاهی است که بیشتر اوقات برای اشتراک در سرویس ها و بارگیری برنامه ها استفاده می شود ، که در بسیاری از موارد باعث کاهش درآمد اپل می شود.

فن آوری های نوآورانه را برای دهه ها بازی به ارمغان بیاورید
بیشتر بخوان!

پشتیبانی بی سیم 5G از آیفون های جدید ، جدیدترین پیشنهاد سامسونگ ، گوگل و دیگران را Apple-to-to-Apple اپل به ارمغان می آورد.

اخبار بلومبرگ گزارش داد ، خط جدید همچنین بزرگترین تغییر اندازه صفحه نمایش اپل در سالهای اخیر را نشان می دهد و یک مدل 5.4 اینچی و یک نسخه 6.7 اینچی را به آن اضافه می کند.

گوشی های جدید از زمان آیفون X در سال 2017 با جدیدترین طراحی مجدد مواجه می شوند و برای جایگزینی لبه های گرد فعلی ، اضلاع مربع اضافه می کنند. این چهار مدل به دو نسخه سطح ابتدایی و دو نسخه Pro تقسیم می شوند که تلفن های لوکس از فولاد ضد زنگ و دستگاه های ارزان تر از آلومینیوم استفاده می کنند.

معضل اجتماعی دنیای جدید و دلهره آوری را روشن می کند
بیشتر بخوان!

اپل قصد دارد به مدل های گران قیمت ، Lidar Scanner ، دوربین سنجش عمقی که برنامه های واقعیت افزوده را تقویت می کند ، اضافه کند. همچنین انتظار می رود این شرکت آداپتور دیواری شارژ را از قاب های جدید آیفون جدا کند ، اقدامی که به گفته اپل به محیط زیست کمک می کند. این تغییر همچنین می تواند ده ها میلیون دلار در سال برای شرکت صرفه جویی کند.

ادعاها

تجدید حیات غیر منتظره Battletoads دارای نقص اما خارق العاده است
بیشتر بخوان!

همچنین با اعلام هفته آینده ، برخی از مدل های جدید به دلیل محدودیت در عرضه به مدت چند هفته به طور گسترده در دسترس نیستند.

فراتر از آیفون های جدید ، این شرکت در حال کار بر روی هدفون های بیش از حد گوش و دستگاه های ردیابی دستگاه های فیزیکی است که از اوایل سال جاری معرفی می شوند. اپل همچنین قصد دارد رایانه های مکینتاش را با پردازنده های سفارشی این شرکت از اوایل ماه نوامبر اعلام کند.

معضل اجتماعی نشان می دهد که چگونه داده های ما ردیابی می شود
بیشتر بخوان!

بلومبرگ


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/IuZoi
clck.ru/RFiLf
u.nu/f2fxz
ulvis.net/mfA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *