اپل کمیسیون های فروشگاه App را با تغییر عمده استراتژیک کاهش می دهد


در بیانیه ای ، مدیر عامل شرکت اپل ، تیم کوک گفت که این برنامه به توسعه دهندگان کمک خواهد کرد “بودجه مشاغل کوچک خود را تأمین کنند ، در مورد ایده های جدید ریسک کنند ، تیم های خود را گسترش دهند و به ساخت برنامه هایی ادامه دهند که زندگی مردم را غنی می کند.”

تحلیلگران درآمد برنامه ها و خدمات را عامل اصلی مشاغل اپل می دانند زیرا رشد فروش دستگاه کاهش می یابد.

بانک های استرالیایی در حال پیگیری قانونی علیه غول رمزنگاری Ripple هستند
بیشتر بخوان!

در اعلام ابتکار عمل ، اپل گفت فقط در سال 2019 اکوسیستم فروشگاه App 519 میلیارد دلار تجارت جهانی را تسهیل کرده است. سخنگوی سخنی نگفت که چه مبلغی از این مبلغ را می توان به توسعه دهندگان با درآمد کمتر از 1 میلیون دلار در سال نسبت داد.

در گذشته توسعه دهندگان بازی های مستقل و سایر فروشندگان کالاهای دیجیتال از 30 درصد بیش از حد بالا شکایت داشتند. فروشگاه App در حال حاضر 1.8 میلیون برنامه ارائه می دهد.

چرا می خواهید قدرت GaN را بسازید
بیشتر بخوان!

بارگذاری

اپل به تحقیق منتشر شده در سال جاری توسط Analysis Group اشاره دارد که نشان می دهد 30 درصد در سایر بازارهای گوگل ، آمازون و سامسونگ استاندارد است. سخنگوی این شرکت گفت که این نرخ کاهش یافته به توسعه دهندگان در مقیاس کوچک و کوچک کمک می کند تا رشد و سرمایه گذاری مجدد داشته باشند ، و این توسعه اقدامات قبلی مانند کاهش کارمزد در سال دوم پرداخت های اشتراک در حال انجام است.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

تیم سوئینی ، مدیرعامل Epic در مصاحبه ای در مورد اقدامات قانونی خود علیه اپل گفت که شرکت هایی مانند اپل و گوگل فقط قادر به پرداخت کمیسیون 30 درصدی هستند زیرا فروشگاه های رقیب و سیستم های پردازش پرداخت را در اکوسیستم هایی که کنترل می کنند تعطیل یا گرفتار می کنند.

اپل و گوگل این موضوع را انکار می کنند و می گویند اقدامات آنها استاندارد صنعت است و برای ایمن و مطمئن نگه داشتن برنامه ها طراحی شده است.

M1 MacBooks رقابت را با قدرت و سرسختانه توزیع می کند
بیشتر بخوان!

در ماه اوت ، Epic روش پرداخت جایگزینی را وارد کرد Fortnite در iOS که هزینه های اپل را دور می زند و باعث می شود 20 درصد برای بازیکنان کاهش یابد. با این کار بازی از فروشگاه اپل برداشته شد ، در ایالات متحده پیگرد قانونی داشت.

اپیک همچنین فروشگاه شخصی خود را برای بازی های ویدئویی در رایانه ها اداره می کند که طبق گزارش Analysis Group ، 12 درصد حق کمیسیون دریافت می کند.

پخش کننده های Aussie Twitch در هنگام قفل کردن به پناهگاهی برای جوانان و تنها تبدیل می شوند
بیشتر بخوان!


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

u.nu/xj2o6
ulvis.net/lm5v

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *