ایالات متحده ممکن است اشتباهات خود را در سال 2009 تکرار کند


توانایی دستیابی به سازش در هفته های آینده به دلیل مبارزه تصویب قریب الوقوع برای جایگزینی روت بادر گینزبورگ در دادگاه عالی ، پیچیده تر شد.

روی بلانت ، سناتور جمهوری خواه ، روز پنجشنبه (به وقت ایالات متحده) گفت: “این نگرانی بزرگ من است – اینکه ما برویم و بسته محرک COVID را تهیه نکنیم.” “من فقط فکر می کنم که در مورد دادگاه عالی اکسیژن زیادی استفاده شده است. مشاهده گردید. دوست دارم ببینم که ما این کار را انجام می دهیم. “

بهبودی خاموش وقتی با بدترین نقطه رکود بزرگ روبرو می شویم نتیجه وحشتناکی است

ترا سینکلر ، اقتصاددان دانشگاه جورج واشنگتن.

یکی از عواملی که حداقل احتمال توافق را کاهش می دهد: احیای اقتصادی در حال کند شدن است ، اما نه به همان سرعتی که برخی از اقتصاددانان انتظار داشتند این اتفاق بیفتد ، در صورت گسترش بیمه بیکاری و شروع برنامه های دیگر برای کاهش.

رشد شغل در جولای و آگوست کند شد اما همچنان مثبت باقی ماند. هزینه های مصرف کننده نیز که پس از شروع جریان فدرال در ماه آوریل به شدت بهبود یافت ، روند بازگشت به تدریج بیشتری را شاهد بود اما سقوط نکرد. اخراجها ، همانطور که در ادعاهای بیمه بیکاری اندازه گیری شده است ، همچنان رو به کاهش است ، اگرچه طبق استانداردهای تاریخی همچنان بالا باقی مانده اند.

بازارها زنده ، چهارشنبه 28 اکتبر 2020
بیشتر بخوان!

اما بسیاری از اقتصاددانان گفته اند كه اجازه دادن به اقتصاد در حال حاضر – با میلیون ها نفر بیكار یا اشتغال كم – می تواند منجر به زخم های اقتصادی طولانی مدت شود. کارفرمایان هنوز کمتر از نیمی از 22 میلیون کارگر اخراج شده در مارس و آوریل را استخدام کرده اند و نرخ بیکاری بالاتر از اوج رکود قبلی است. حتی پیش بینی های خوش بینانه حاکی از آن است که تولید ناخالص داخلی در سال جاری بیش از بدترین سال رکود اخیر کاهش می یابد.

ادعاها

Terra Sinclair ، اقتصاددان از دانشگاه جورج واشنگتن گفت: “بهبودی خاموش وقتی تقریباً در بدترین نقطه رکود بزرگ متوقف می شویم نتیجه وحشتناکی است.”

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، در جلسات استماع کنگره در این هفته روشن کرد که اقتصاد احتمالاً به حمایت بیشتری نیاز دارد.

پاول در جریان شهادت خود قبل از کمیته فرعی چهارشنبه گفت: “قدرت سیاست های مالی با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.” وی افزود: “همه ما باید به آن پایبند باشیم” ، افزود: “در صورت حمایت از كنگره و فدرال رزرو ، بهبود سریعتر انجام می شود.”

“اریک روزنگرن ، رئیس بانک فدرال رزرو بوستون ، روز چهارشنبه گفت که به سیاست های مالی بیشتری نیاز است” ، اما خاطرنشان کرد که “به نظر می رسد به زودی تحقق آن بیشتر و بیشتر شود”. “

جریمه Westpac در مجموع 1.3 میلیارد دلار برای پولشویی و پرداخت های بهره برداری از کودکان بود
بیشتر بخوان!

برخی از اقتصاددانان هشدار می دهند كه در صورت عدم اقدام كنگره در اقتصاد ، اقتصاد می تواند دوباره كاهش یابد. بسیاری از خانوارها به لطف کمک های فدرال و دستورات تعطیلی که مانع از صرف هزینه برای صرف غذا در رستوران و اقامت در هتل شده است ، می توانند در بهار پس انداز کنند. خانوارها در ماه آوریل حدود یک سوم درآمد قابل استفاده خود را اخراج کردند و در حالی که از آن زمان میزان پس انداز کاهش یافته است ، از سطح قبل از بحران تا ژوئیه بسیار بالا مانده است. این باید نوعی بافر ایجاد کند.

اقتصاددانان ترس دارند که حذف سریع کمک های فدرال منجر به نابودی اقتصادی شود.

اقتصاددانان ترس دارند که حذف سریع کمک های فدرال منجر به ویرانی اقتصادی شود.اعتبار:بلومبرگ

اما اکنون که منافع اضافی بیکاری منقضی شده و یک مکمل جزئی پشتیبانی شده توسط بودجه بازسازی شده فدرال در آستانه تخلیه است ، این وجوه به طور نامحدود خانواده های بیکار را حفظ نخواهد کرد. و مشاغلی که در تابستان شناور بودند ممکن است با پایان یافتن غذا و سایر فعالیتها با هوای سردتر دست و پنجه نرم کنند.

تفاوت های مهمی بین دو دوره بحران وجود دارد ، به ویژه در ایالات متحده. اقتصاد قبل از طاعون بسیار قویتر از سال 2007 بود ، وقتی تورم قیمت آپارتمان ها ، وام های پرخطر و مهندسی مالی سیستم بانکی را آسیب پذیر کرد. و سیاست گذاران این بار بسیار سریعتر و پرخاشگرانه پاسخ دادند.

شیر شتر مورد توجه مصرف کنندگان آگاه از سلامتی قرار می گیرد
بیشتر بخوان!

فدرال رزرو در مارس قبل از اینکه داده ها حتی خسارت گسترده اقتصادی را نشان دهند ، نرخ بهره را به نزدیک صفر کاهش داد. در بحران اخیر ، فدرال رزرو این مرحله را تا پایان سال 2008 ، یک سال پس از شروع رکود اقتصادی برداشت. بانک مرکزی اروپا از برنامه های گسترده ای برای خرید اوراق قرضه رونمایی کرده است که بلافاصله پس از بحران سال 2009 سیاست گذاران پولی با آن مخالفت کردند.

اما بانک های مرکزی کمتر از یک دهه پیش فرصت دارند سیاست های خود را برای تقویت رشد تنظیم کنند. نرخ بهره و تورم در اقتصادهای پیشرفته به سطح پایین سقوط کرده است و قدرت ابزارهای سیاست پولی را که با ارزانتر کردن اعتبار کار می کنند ، می رباید.

ادعاها

این جایی است که سیاست های مالی مطرح می شود – توانایی مقامات منتخب برای مالیات و هزینه. تئوری اقتصادی حاکی از آن است که سیاست مالی می تواند در دوره هایی که سیاست پولی مثر نیست ، م beثر باشد.

در ابتدا به نظر می رسید سیاست گذاران در اقتصادهای پیشرفته نسبت به بحران گذشته تمایل بیشتری به صرف هزینه های زیادی و جمع آوری کسری های کلانی دارند ، حداقل تا حدی به دلیل این که نرخ های بهره پایین که قدرت بانک های مرکزی را از بین می برد ، پرداخت بدهی دولت را ارزان تر می کند.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

در روزهای ابتدایی این بحران ، کنگره قانونی را تصویب کرد که به بیشتر خانوارهای ایالات متحده پرداخت مستقیم می کند ، برنامه کمک به مشاغل کوچک را راه اندازی می کند که در نهایت کمک های بلاعوض و وام هایی را با هزینه کمتر از نیم تریلیون دلار توزیع می کند ، و 600 دلار در هفته برای آزمایش بیکاری اضافه می کند ، در حالی که سیستم بیکاری را گسترش می دهد میلیون ها کارگر دیگر. در کنار هم ، این برنامه ها پاسخ به رکود اقتصادی اخیر را کوتاهی کردند.

پاسخ تهاجمی موفقیت آمیز بود. پس از از بین بردن میلیون ها کارگر در مارس و آوریل ، شرکت ها بازگشت آنها را در ماه مه و ژوئن آغاز کردند. محرک ها و افزایش تست های بیکاری درآمد شخصی را در ماه آوریل و مه افزایش داد و هزینه ها را افزایش داد. موجی از توقیف و تخلیه پیش بینی شده محقق نشد. در ماه آگوست ، نرخ بیکاری به 8.4 درصد کاهش یافت و بر خلاف انتظار ، برای سال آینده دو رقمی خواهد ماند.

جروم پاول در شهادت این هفته کنگره روشن کرد که اقتصاد آمریکا

جروم پاول این هفته در جریان شهادت کنگره روشن کرد که اقتصاد ایالات متحده به حمایت مداوم فدرال نیاز دارد. اعتبار:AP

در حالی که پاول گفت هزینه های دولت تاکنون باید “اعتبار” آن نتیجه را بدست آورد ، اما اگر اجازه داده شود که برنامه های کلیدی به طور دائم منقضی شوند ، خطرات مشاهده می شود. وی روز پنجشنبه در هنگام شهادت گفت ، وقتی کارگران بیکار پس انداز خود را انجام دهند ، ممکن است هزینه های خود را پس بگیرند ، تخلیه و سلب مالکیت افزایش یابد و ترک تحصیل ممکن است اقتصاد را زخمی کند.

جنگ پهن باند در شرف گرم شدن است
بیشتر بخوان!

پاول گفت: “خطرات منفی برای اقتصاد وجود دارد که در صورت ادامه ندادن شکلی از این حمایت احتمالاً وجود دارد.”

ادعاها

در حالی که بانک فدرال متعهد شده است نرخ ها را پایین نگه دارد و برنامه های متنوعی را برای حفظ جریان اعتباری خانوارها و مشاغل اجرا می کند ، اینها جایگزینی برای هزینه های مستقیم فدرال نیستند.

اقتصاددانان گفتند که به نظر می رسد پاول به دنبال رکود اقتصادی اخیر عبرت آموخته است: وقتی بانک فدرال مجبور می شود خود بخواهد اقتصاد را نجات دهد ، نتیجه آن بهبودی آهسته و آهسته است که سالها طول می کشد تا به بسیاری از خانوارهای آسیب پذیر برسد. .

مجله نیویورک تایمز

خلاصه بازار

یک پاکت مختصر از روز در بازارها ، اخبار کسب و کار و نظرات تخصصی که هر روز بعد از ظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/hLbSo
clck.ru/R5tTe
u.nu/6t7gc
ulvis.net/eEr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *