این دنیای گوگل است. ما فقط در آن زندگی می کنیم


فقط این نیست که من وقت بیشتری را صرف جستجوی گوگل می کنم. سیلیکون ولی از جستجوی چیزی در اینترنت برای چنان امپراطوری گسترده فناوری استفاده کرده است که به خانه من ، کار من ، دستگاه های من و موارد دیگر وارد شده است. این مارک تجاری شده است که زندگی من – و احتمالاً مال شما – را کنترل می کند.

در آیفون اپل از برنامه های آلبوم عکس و نقشه گوگل به همراه تقویم ، ایمیل و ابزار سند استفاده می کنم. در رایانه و رایانه لوحی ، مرورگرهای مختلف وب که از آنها استفاده می کنم ، Google را به عنوان نوار جستجوی پیش فرض خود نمایش می دهند. برای جستجوی قیمت سهام) ، Google Drive (برای ذخیره سازی پرونده) ، Google Meet (برای تماس کنفرانسی) و Google Hangouts (برای برقراری ارتباط).

در خانه من Google همه جا است. دوربین امنیتی خانه من Nest توسط Google تولید شده است. Google Voice Service زنگ خانه را برای من به صدا در می آورد. برای یادگیری نحوه تعمیر ناودان ، اخیراً فیلم های بازسازی خانه را در YouTube تماشا کردم. در نقشه های آنلاین ، گوگل تصاویری از خانه من گرفته است که از فضای خارج از منزل و اتومبیل های جاسازی شده در دوربین گرفته شده است.

طبق برآورد غیررسمی خودم ، روزانه حداقل هفت ساعت صرف محصولات مرتبط با Google می کنم.

شیوع گوگل این شرکت را به نقطه بحرانی رسانده است. روز سه شنبه ، وزارت دادگستری از وی برای اقدامات ضد رقابتی ، در مهمترین اقدام ضد انحصاری دولت ایالات متحده علیه یک شرکت فناوری برای چندین دهه ، شکایت کرد.

Mario 3D All-Stars ده ها دنیای کلاسیک را زنده می کند
بیشتر بخوان!

گوگل در توییتی گفت این دادخواست “عمیقاً ناقص است”. این شرکت افزود: “مردم به دلیل انتخاب خود از گوگل استفاده می كنند ، نه به این دلیل كه مجبور نیستند یا نمی توانند گزینه های دیگری پیدا كنند.”

ادعاها

گابریل وینبرگ ، مدیر عامل DuckDuckGo ، که یک موتور جستجوی محرمانه را ارائه می دهد ، آنچه من تجربه کردم برنامه گوگل بود.

وی گفت: “من فکر نمی کنم این اتفاق به طور اتفاقی رخ داده باشد.” “آنها از محصولات مختلف خود برای حفظ سلطه خود در بازار اصلی خود یعنی جستجو استفاده کردند.”

وینبرگ گفت ، این یک قیمت حفظ حریم خصوصی برای بسیاری از ما ایجاد کرده است. به گفته وی ، گوگل اطلاعات زیادی در مورد محصولات ما در مورد محصولات خود جمع آوری می کند و به آنها اجازه می دهد مشخصات دقیق رفتار و علایق ما را هماهنگ کند.

بنابراین در سال 2012 ، وینبرگ از Google جدا شد و حساب های خود را پاک کرد.

وی گفت: “من از درک پیامدهای خصوصی ساختن پروفایل های عظیم بر مردم – و آسیب های عظیم ، برخوردار شدم.”

اما جف جارویس ، استاد دانشکده روزنامه نگاری کریگ نیومارک و نویسنده کتاب “گوگل چه کاری انجام خواهد داد؟“یک کتاب در مورد ظهور غول جستجو ، گفت که هنوز فضای زیادی در خارج از جهان گوگل وجود دارد. اول ، ما از Google برای رسانه های اجتماعی استفاده نمی کنیم – ما در فیس بوک و TikTok هستیم. هوش مصنوعی ، حتی از نوعی که گوگل در حال توسعه است ، هنوز کاملا هوشمند است ،” وی افزود: .

ByteDance پیشنهاد مایکروسافت برای خرید TikTok را رد می کند
بیشتر بخوان!

جارویس گفت: “اینترنت هنوز بسیار بسیار جوان است.”

برای آزمایش این استدلال ، تصمیم گرفتم حضور Google را در زندگی ما فهرست بندی کنم. در اینجا برخی از نتایج

تبلیغات در همه جا

وقتی در وب گشت و گذار می کنیم ، احتمالاً بدون اینکه حتی متوجه آن باشیم با Google ارتباط برقرار می کنیم. این بدان دلیل است که بیشتر سایتهایی که بازدید می کنیم حاوی فناوری های تبلیغاتی Google هستند که مرور ما را ردیابی می کنند. وقتی مقاله وب حاوی آگهی نمایش داده شده توسط Google را بارگذاری می کنیم ، این شرکت مستندات سایتی را که آگهی را بارگذاری کرده است ، حفظ می کند – حتی اگر روی آگهی کلیک نکرده باشیم.

گوگل در سال 2006 یوتیوب را با قیمت 1.65 میلیارد دلار خریداری کرد. اعتبار:بلومبرگ

و حدس بزنید چه. بیشتر تبلیغاتی که می بینیم توسط Google نمایش داده می شود. سال گذشته این شرکت 63 درصد از هزینه های تبلیغات دیجیتال را به خود اختصاص داد و طبق گزارش شرکت تحقیقاتی eMarketer ، بازیکن شماره 2 ، فیس بوک ، که 37 درصد بود را کوتوله کرد.

آیفون 12 یک ارتقا amazing شگفت انگیز است ، اما جادوگران دوربین مدل حرفه ای را متفاوت می کنند
بیشتر بخوان!

فناوری های تبلیغاتی گوگل همچنین شامل کد تجزیه و تحلیل نامرئی است که در پس زمینه بسیاری از سایت ها اجرا می شود. طبق تجزیه و تحلیل DuckDuckGo ، حدود 74 درصد از سایت هایی که ما بازدید می کنیم Google Analytics را اجرا می کنند. بنابراین این حتی داده های بیشتری است که ما خودمان در اختیار Google قرار می دهیم ، غالباً بدون اینکه بدانیم.

تلفن و رایانه

بیایید با Android ، محبوب ترین سیستم عامل تلفن همراه در جهان شروع کنیم. افرادی که دارای دستگاه های اندرویدی هستند به ناچار برنامه ها را از فروشگاه Google Play بارگیری می کنند.

Android شامل برنامه های اساسی Google برای نقشه و ایمیل است و جستجوی Google برای جستجوی مقالات و مرور تنظیمات دستگاه به طور برجسته نمایش داده می شود. دستیار مجازی صوتی فعال نیز بخشی از دستگاه های Android است.

حتی اگر شما صاحب یک آیفون اپل باشید ، مانند من ، گوگل برای رشد چشم پوشی می کند.

Google از سال 2007 نوار جستجوی پیش فرض در مرورگر iPhone Safari بوده است. Gmail محبوب ترین سرویس ایمیل در جهان است ، با بیش از 1.5 میلیارد کاربر ، بنابراین احتمال اینکه شما از آن در iPhone خود استفاده کنید وجود دارد. و موفق باشید که یک سرویس غیر YouTube را برای تماشای فیلم های خود پیدا کنید و آن موسیقی روی تلفن شما.

رقبای کوچکتر برای رویارویی با اپل و گوگل متحد می شوند
بیشتر بخوان!

در واقع ، طبق برنامه App Annie ، یک شرکت تجزیه و تحلیل موبایل ، گوگل صاحب ده مورد از 100 برنامه بارگیری شده در فروشگاه برنامه های Google و Apple است.

خارج از تلفن های هوشمند ، Google قدرت غالب در رایانه های شخصی ما است. طبق برخی تخمین ها ، بیش از 65 درصد ما از مرورگر وب Chrome استفاده می کنیم. و در آموزش و پرورش ، مدارس ما Chromebook کم هزینه ای را که سیستم عامل Google را اجرا می کنند به عنوان رایج ترین ابزار تکنولوژیکی برای دانش آموزان انتخاب کرده اند.

فیلم آنلاین

می تواند کوتاه باشد: YouTube بدون شک بزرگترین پلتفرم میزبانی ویدئو است. عادت زنانه. حدود 215 میلیون آمریکایی YouTube را تماشا می کنند و به طور متوسط ​​27 دقیقه را در سایت می گذرانند. به گزارش eMarketer ، از 22 دقیقه پیش چند سال قبل افزایش یافت.

روش دیگری که می توانید فیلم های Google را تماشا کنید از طریق YouTube TV است ، یک سرویس پخش جریانی که بسته متوسطی از کانال های تلویزیونی را ارائه می دهد. به گفته گوگل ، YouTube TV سال گذشته بیش از دو میلیون کاربر داشته است.

خانه و فراتر از آن

ادعاها

اگر اخیراً یک گجت متصل به اینترنت به خانه خود خریداری کرده اید ، احتمال دارد که گوگل پشت آن باشد. از این گذشته ، این شرکت Google Home را ارائه می دهد ، یکی از محبوب ترین بلندگوهای هوشمند و با کمک دستیار مجازی Google ، و مالک Nest ، مارک هوشمند خانگی است که دوربین های امنیتی متصل به اینترنت ، دزدگیرهای دود و ترموستات را تولید می کند.

هزینه پایین ساعت اپل برنده است
بیشتر بخوان!

ما اغلب حتی وقتی از یک برنامه کاملاً نامرتبط با آن استفاده می کنیم با Google ارتباط برقرار می کنیم. این به این دلیل است که Google زیرساخت ابری یا فناوری سرور را فراهم می کند که به ما امکان می دهد فیلم ها را پخش جریانی کرده و فایلها را به مارک های دیگر بارگیری کنیم. اگر از TikTok در ایالات متحده استفاده می کنید ، حدس بزنید: در ابر Google هستید. (TikTok ممکن است به زودی به عنوان بخشی از معامله با اوراکل ارائه دهندگان ابر را تغییر دهد.)

حتی وینبرگ ، که گوگل را ترک کرد ، گفت که او نتوانسته است خدمات آن را کاملاً متزلزل کند. وی گفت وقتی هنوز جایگزین دیگری وجود نداشت ، فیلم گاه به گاه میزبان Google را تماشا می کرد.

وی گفت: “اگر کسی ویدئویی را ارسال کند که من مجبور به تماشای آن هستم و فقط در یوتیوب ظاهر می شود ، این دقیقاً واقعیت است.”

مجله نیویورک تایمز

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/wgbP
clck.ru/RaJvn


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/Qc1r

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *