باتری بزرگ ویکتوریا 300 مگاوات است و توسط MegaPack تسلا تأمین می شود


اگر فکر می کردید باتری بزرگ استرالیای جنوبی چشمگیر است ، ویکتوریا به سادگی گفت – آبجو را نگه دارید و یک عدد دوتایی ساخت. ویکتوریا یک باتری عظیم 300 مگاواتی دریافت می کند و آن را به یکی از بزرگترین باتری های جهان تبدیل می کند.

این باتری با هدایت دولت ویکتوریا دارای قرارداد خدمات شبکه 250 مگاواتی با AEMO است. این برنامه از انتقال انرژی پاک ویکتوریا پشتیبانی خواهد کرد و از نظر قدرت ویکتوریایی قابل اطمینان و مقرون به صرفه ای را تضمین می کند و به این کشور کمک می کند تا سال 2030 هدف 50٪ خود را برای انرژی های تجدید پذیر محقق کند.

Black Friday Specials: Cogan - techAU
بیشتر بخوان!

باتری بزرگ ویکتوریایی انرژی را در زمان تولید زیاد ذخیره می کند و در زمان تقاضای زیاد انرژی را آزاد می کند ، شبیه روش کار باتری در سیستم خورشیدی خانگی. همچنین به چندین روش مختلف به تثبیت شبکه کمک می کند – این حالت برای جلوگیری از قطعی برق از حالت واکنش اضطراری برخوردار است و می تواند ولتاژ و فرکانس ها را حفظ کند.

باتری بزرگ ویکتوریایی از فناوری Megapack تسلا ، یک پیروزی بزرگ دیگر برای این شرکت آمریکایی استفاده خواهد کرد.

هر مگا بسته از قبل با ماژول های باتری ، مبدل های دو طرفه ، سیستم مدیریت حرارتی ، قطع کننده مدار اصلی و کنترل های تک بسته از قبل جمع می شود.

Rivian R1T از اواسط سال 2021 مسیر سایبری خود را به بازار خواهد زد. 480 کیلومتر ، موتور مربع ، 0-60 کیلومتر در ساعت در سه
بیشتر بخوان!

هر Megapack در یک بسته Gigafactory از قبل مونتاژ و مونتاژ می شود و از قبل آزمایش می شود ، از جمله ماژول های باتری ، مبدل های دو طرفه ، سیستم مدیریت حرارتی ، سوئیچ هد AC و کنترل ها. بدون نیاز به مونتاژ ، کافی است پورت AC Megapack را به سیم کشی در محل متصل کنید.

به لطف این استقرار سریع ، ساخت باتری بزرگ ویکتوریایی حدود 10 ماه یا در اواخر نیمه سال 2021 تخمین زده می شود.

باتری 300 مگاوات / 450 مگاوات ساعت از 210 مگاپیکسل تسلا با اندازه ورزشگاه GMHBA گیلونگ تشکیل شده است.

به روزرسانی گسترده تسلا به مدل 3 ، پاک کردن کروم ، چرخ های جدید و برد بیشتر
بیشتر بخوان!

وقتی باتری استرالیای جنوبی وارد بازار شد ، توجه جهانی را به خود جلب کرد و بسیاری از استرالیایی ها از این سایت بازدید کردند و به سرعت به یک جاذبه گردشگری تبدیل شدند. اگر ویکتوریایی هستید و دوست دارید این خاکریز بزرگ را ببینید ، در نزدیکی ترمینال موجود مورابول ، حدود 13 کیلومتری شمال غربی جیلونگ واقع شده است.

این زمین ایده آل است زیرا مسطح و نزدیک به خط انتقال فشار قوی 500 کیلوولت است ، به این معنی که می توان سریعاً برق را به آنجا که نیاز است ارسال کرد.

ARENA 1.6 میلیارد دلار در بودجه 2020 استرالیا دریافت خواهد کرد ، اما افزایش این امر باعث کاهش مزایای تجدید پذیر می شود
بیشتر بخوان!

باتری بزرگ ویکتوریایی از تعداد روزافزون پروژه های انرژی تجدیدپذیر (خورشیدی و بادی) در ویکتوریا پشتیبانی خواهد کرد.

طبیعتاً وقتی صحبت از سرمایه گذاری در چنین پروژه های بزرگ و پیشرفته ای می شود ، مسئله هزینه به سرعت در حال افزایش است. در این حالت ، پروژه بصورت خصوصی توسط Neoen که با مشارکت AusNet کار می کند ، تأمین می شود.

هر MegaPack همراه با نرم افزار Autobidder تسلا است. Autobidder توانایی تولید سود خودکار از دارایی های باتری را فراهم می کند. Autobidder یک پلت فرم معاملات و کنترل در زمان واقعی است که مدیریت دارایی مبتنی بر ارزش و بهینه سازی سبد سرمایه گذاری را فراهم می کند ، به صاحبان و اپراتورها این امکان را می دهد تا حداکثر استراتژی های عملیاتی را برای درآمد براساس اهداف تجاری و ترجیحات ریسک خود تعریف کنند.

DJI در حال همکاری با تیم فرمول E مرسدس برای ارائه محتوای بیشتر به طرفداران است
بیشتر بخوان!

با استفاده از باتری Hornsdale Power Reserve 100MW / 129MWh که در بازار برق خاص در استرالیا کار می کند و در دسامبر 2017 راه اندازی شد ، در دو سال و نیم فعالیت خود بسیار فراتر از انتظارات بود و چشم انداز بازار برق استرالیا را تغییر داد.

برای اطلاعات بیشتر به https://victorianbigbattery.com.au مراجعه کنید


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/yCPrCv
u.nu/8vgo0
ulvis.net/GLHd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *