بازارها زنده ، جمعه ، 25 سپتامبر 2020


علیرغم شروع خماری در روزهای دوشنبه و سه شنبه ، این شاخص طی 5 جلسه 1.7 درصد افزود. وال استریت طی یک طوفان سیاسی مداوم یک شب سوار غلتک کرد اما در نهایت به جلو حرکت کرد.

جاش فریدنبرگ ، خزانه دار استرالیایی روز جمعه جهش در بخش مالی را نشان داد زیرا این امر یک قانون اساسی را برای تنظیم وام های رهنی ، وام های شخصی ، کارت های اعتباری و وام های روز پرداخت برای ساده سازی تصمیمات در مورد اینکه آیا مشتریان توانایی وام گرفتن دارند ، نشان می دهد.

یک مربع میخ با انتخاب دوم در نقطه شیرین AI قرار دارد
بیشتر بخوان!

گروه های مصرف کننده نسبت به تغییرات پیشنهادی در قانون اعتبار مصرف کننده ملی احتیاط می کنند که این قانون تعهدات اعطای وام را برای همه وام دهندگان به استثنای کسانی که از قرارداد های اعتباری برای حساب های کوچک و اجاره های مصرف کننده استفاده می کنند ، حذف می کند.

آلیستر شولتز ، تحلیلگر ارشد بازار سهام ACY ، اظهار داشت: بانک ها اولین برندگان برجسته در طرح دولت هستند و در صورت تصویب در پارلمان ، گفته اند که این قوانین سودها را به املاک و مستغلات ASX و ETF منتقل می کنند.

پس از پیوستن به آمازون ، یک بازرگان می گوید همه چیز را از دست داده است
بیشتر بخوان!

با این حال ، در صورت نرم شدن بیش از حد قوانین ، آقای شولتز یک کلمه احتیاط را پیشنهاد کرد.

آقای شولتز گفت: “این می تواند یک شمشیر دو لبه باشد.” “بله ، این بازار مسکن را تقویت خواهد کرد ، بازارهایی که در استرالیا به هر حال کمی دیوانه هستند ، اما اگر آن را خیلی شل تنظیم کنید ، در نهایت حبابی خواهید داشت که از قبل خیلی بزرگ است و کمی رشد خواهد کرد.”

کونن می گوید ، تاج فاجعه در چین را به دلیل "خطر قانونی" بررسی نکرده است
بیشتر بخوان!

بانک مشترک المنافع با 3 درصد افزایش به 66.13 دلار ، Westpack با 7.4 درصد افزایش به 17.58 دلار ، NAB با 6.9 درصد افزایش به 18.37 دلار و ANZ با 6.3 درصد رشد به 17.93 دلار رسید.

وام دهندگان منطقه ای مانند باندیگو و آدلاید بانک ، بانک کوئینزلند و سانکورپ نیز روز جمعه به حزب پیوستند زیرا بخش مالی با نفوذ در بهترین صندلی خود در بیش از سه ماه قرار گرفت.

اعتماد به نفس کاری در حال انجام است
بیشتر بخوان!

همچنین از معادن جهانی Rio Tinto و BHP ، غول عوارض Transurban ، معدن طلای Newcrest و Afterfee پشتیبانی شد.

Biotech CSL صاف کار کرد در حالی که وسپرمرز و گروه گودمن افزایش اندکی را تجربه کردند.


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/taW1d
clck.ru/R5tKJ
u.nu/vaxpk
ulvis.net/oXW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *