بازگشت به خانه هنوز کار سخت ستاره جذب کننده شیرهای بریزبن ، Dayan Bimes است


نتایج این ، او می گوید ، به سرعت روشن شد ، و در صورت لزوم ، انگیزه کمی دیگر را فراهم کرد. او می گوید: “من احتمالاً در دوره پیش فصل در Collingwood دونده بهتری بودم ، اما این بچه ها آنقدر متناسب هستند که خودم را کمی عقب می بینم.”

“من هرگز فکر نمی کنم که تو می توانی یک فوتبالیست برتر باشی ، چیزهای زیادی وجود دارد که تغییر می کند. بازی برای همیشه تغییر می کند ، و شما فقط باید خود را سازگارتر و بهتر کنید.” و برای Beams در سال 2015 ، این نه تنها یک بازی برای خود خواهد بود ، بلکه یک کمک برای انتقال تجربه 100 بازی AFL Plus و عضویت در یک تیم برتر است.

بعد از اینکه این مصدومیت مبارزاتش را با کولینگ وود در سال 2013 خراب کرد ، بمس داوطلبانه از تیم رهبری سرخابی ها کنار رفت تا در بازگشت موفق متمرکز شود. اکنون ، برای کمک به تهیه یک لیست بزرگسالان که بیش از دو سوم بیش از دو تابستان گذشته جمع شده است ، او تشخیص می دهد که زمان بالا رفتن دوباره است.

نینتندو برای فصل تعطیلات به Super Mario می پیوندد
بیشتر بخوان!

وی اذعان می کند: “این یک منطقه در بازی من است ، فکر می کنم باید به مرحله بعدی برسم.” “من فکر می کنم اکنون پیر شده ام و به اندازه کافی بالغ شده ام که می توانم تجربیات خود را با بچه های جوان در میان بگذارم و برای انجام این کار وقت بگذارم.

“من می خواهم روی این موضوع کار کنم ، واقعاً سعی می کنم به این بازیکنان جوان کمک کنم تا بازیکنان بهتری شوند ، زیرا در پایان روز ، آنها کسانی هستند که می خواهند این باشگاه را بهتر کنند و موفقیت را به ارمغان می آورند. جوانان و استعدادهای عالی در اینجا وجود دارد ، و این فقط مسئله عملکرد است. این عملکرد را به طور مداوم تحقق بخشید. “

با این کار ، ممکن است Beams در سال 2015 کمی راحت تر باشد ، زیرا خوشبختانه وضعیت در خانه بهتر است. او نه تنها به خانواده ای که برای او ارزش زیادی دارد نزدیکتر است و هم از فرصت بازی در کنار برادر کوچکترش کلی برای شیرها لذت می برد ، بلکه سرطان روده پدرش فیلیپ نیز به طور موثری تحت شیمی درمانی قرار گرفته است.

آیا پورت های HDMI در تلویزیون خود تمام کرده اید؟ همه چیز را روشن کنید.
بیشتر بخوان!

او می گوید: “سلامتی او بسیار خوب است.” “واضح است که شما هرگز با این چیزها کاملاً در جنگل نیستید ، اما در حال حاضر او واقعاً موفق است. او باید مرتباً برای انجام آزمایشات بازگردد ، اما در حال حاضر ، او بدون سرطان است ، و این همان چیزی است که ما 12 ماه پیش امیدوار بودیم. آی تی.

“هنگامی که اولین بار تشخیص داده شد ، بسیار دشوار بود. شما همیشه می خواهید در دسترس باشید و دو ساعت دور بودن از پرواز کار را دشوار می کند. من به طور منظم با او صحبت می کردم و هنگامی که وی تحت عمل جراحی بزرگ خود قرار گرفت ، در کنار او بودم ، اما اکنون کل زمان فقط 40 دقیقه است. رانندگی در بزرگراه. “

رقبای کوچکتر برای رویارویی با اپل و گوگل متحد می شوند
بیشتر بخوان!

Beams از احساس گناه در مورد ترک باشگاهی که با جدایی مداوم چهره های بزرگسال در دو سال گذشته می تواند بیش از هر زمان دیگری از خدمات خود استفاده کند ، پرهیز نمی کند.

وی می گوید: “کاملاً ، من احساس گناه می کردم. اکنون نیز احساس گناه می کنم.” “انجام این کار آسان نبود ، اما شما باید به این فکر کنید که چه چیزی برای شما و خانواده شما بهتر است و چه چیزی در واقع بهترین فرصت را برای داشتن یک زندگی خوب به شما می دهد. و مهمترین چیز با آن هنگامی که شما آن تصمیم را بگیرید ، باید واقعاً 100 درصد آن را بدهید و آن آنچه سعی کردم انجام دهم. “

بیمز می گوید كولینگ وود شرایط او را می فهمید و یك دسته از نزدیكترین دوستانش مانند هیت شاو (عزیمت دیگر) ، استیل سایدبوتوم ، كلینتون یانگ و جارود ویتز و پل سیدزمن كه یك سال با آنها خانه داشت. در حالی که او خود را بازسازی کرد ، همچنان باقی خواهد ماند.

نگین Indie اثر تکرار شونده ای دارد ، بهتر از همیشه
بیشتر بخوان!

“در کلوپ های پیاده روی همیشه پسرانی وجود دارند که شما فقط با آنها رابطه کاری دارید و پسرانی نیز هستند که با آنها دوست زندگی خواهید کرد. این تغییر نخواهد کرد.”

به جز ، شاید در 4 آوریل ، زمانی که فصل جدید با درگیری تیم های قدیمی و جدید Beams مشخص شده است. او به اعتیاد به مواد مخدره اهمیتی نمی دهد. او می خندد: “امیدوارم که بتوانیم آنها را شلاق بزنیم.” اما این فقط گستاخی نیست. “من طعم آنچه را که این تیم در پایان فصل هنگامی که ما را شکست می دهند ، است.

بیمز با کمی آرامش اعتراف می کند که از حبابی که می تواند صحنه فوتبال ملبورن باشد خارج شده است. اما پس از شش سال در وسط آن ، او می داند که شیرها واقعا چه موقع چکمه ها را می گیرند ، همه نگاه ها به او خواهد بود.

تحقیقات آمریکا بهره برداری از قدرت غول های فناوری را برجسته می کند
بیشتر بخوان!

“من هنوز بازیکنی خواهم بود که بسیار مورد آزمایش قرار خواهد گرفت ، و همچنین به عنوان یک بازیکن خوب دیده می شود.” و متمرکز؟ پوزخند می زند: “بله ، احتمالاً ، اما شما این انتظار را دارید.” وی افزود: “آنها فقط آنچه را كه باید انجام دهند انجام خواهند داد و من نیز آنچه را كه باید انجام دهم.”

Beams قبلاً انجام داده است که از یک نظر مهمتر از یک بازی فوتبال است.

بیشتر در ورزش تماشا می شود

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/htCNs
clck.ru/R62n4
u.nu/znh-2
ulvis.net/JCF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *