بازی های حماسی Fortnite نبرد حقوقی اپل را به استرالیا می کشاند


مدیر عامل شرکت حماسه گفت تیم سوئینی صبح سیدنی و سن این در حالی است که 12 سال پیش فروشگاه برنامه های تلفن های هوشمند یک امر جدید بود و 70 درصد مصرف برای توسعه دهندگان معامله خوبی بود ، اما بخش بزرگی از اقتصاد جهان به زودی با استفاده از سیستم عامل های تلفن همراه پردازش می شود و نیاز به تغییر زیادی دارد.

وی گفت: “اپل گفت آنها حق قانونی دارند كه هر جهنمی را كه بخواهند انجام دهند زیرا دستگاه ها را تولید می كنند. طبق نظریه حقوقی اپل آنها می توانند 90 درصد شارژ بگیرند. ایده ای كه آنها برای آن دفاع می كنند بازارهای ضد آزاد و رقابت است.”

“اپل در واقع از کنترل سخت افزاری خود استفاده می کند تا تمام تجارت را مجبور به انجام آنها کند ، برخلاف میل توسعه دهندگان و همچنین برخلاف میل مصرف کنندگان. آنچه در صنعت فناوری اتفاق می افتد واقعاً مخرب است. باید سریع تغییر کند.”

تیم سوئینی ، مدیر عامل شرکت اپیک می گوید فروشگاه App اپل قوانین مصرف کننده استرالیا را نقض می کند.

Epic – که علاوه بر بازی های تبلیغاتی ، یک ویترین را بر روی رایانه شخصی اجرا می کند و این ابزار را به یک ایجاد 3D محبوب برای Unreal Engine تبدیل می کند – به دنبال خسارت نیست اما می خواهد سیستم عامل های تلفن همراه را به فروشگاه های جایگزین و روش های پردازش پرداخت باز کند ، با شرایط برابر برای همه توسعه دهندگان ، اپل را مجبور به رقابت در بازار آزاد می کند.

نقد و بررسی Marvel Avengers: یک مورد مختلط شگفت انگیز
بیشتر بخوان!

سوینی گفت ، اپیک تصمیم گرفته است دادخواست های خود را به طور خاص در استرالیا گسترش دهد ، به دلیل سیستم قدرتمند قانونی و چارچوب نظارتی.

وی گفت: “این مجموعه قوانینی دیگر است كه اپل به وضوح آنها را نقض می كند. و فرصتی دیگر برای كاملاً دقیق بررسی این موضوع.” “و استرالیا همچنین دارای صنعت نرم افزار موبایل بسیار بزرگ و رو به رشد ، توسعه دهندگان بازی های بسیار زیادی است و همه آنها به شدت از 30 درصد مالیات اپل و گوگل رنج می برند. من شک دارم یک توسعه دهنده در استرالیا وجود داشته باشد که بیش از بازی های خود درآمد کسب کند تا اپل و گوگل از بازی های خود تولید کنند.”

اپل توسط مبارز حریم خصوصی که در فیس بوک استفاده کرده هدف قرار گرفت
بیشتر بخوان!

در این بیانیه ، اپل از ساختار کمیسیون App Store دفاع کرد و اظهار داشت که با قدرت از موقعیت خود دفاع خواهد کرد. در این مقاله آمده است: “Epic یکی از کلیدهای موفق در App Store بوده است و به یک تجارت چند میلیارد دلاری تبدیل شده است که به میلیون ها مشتری iOS از جمله استرالیا در سراسر جهان می رسد.”

“از راه هایی كه قاضی آن را فریبنده و پنهان توصیف كرد ، Epic در برنامه خود ویژگی ای را فعال كرد كه توسط اپل مورد آزمایش و تأیید قرار نگرفت ، و آنها این كار را با هدف صریح نقض دستورالعملهای App Store انجام دادند كه به همان اندازه برای هر توسعه دهنده و محافظ اعمال می شود. مشتریان. و ما مشتاقانه منتظر هستیم که این موضوع را در دادگاه های استرالیا روشن کنیم. “

بانک های استرالیایی مراحل قانونی را علیه غول رمزنگاری Ripple آغاز می کنند
بیشتر بخوان!

شارژ کردن

تخمین زده می شود که آیفون ها 55 درصد از کل دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده در استرالیا را تشکیل می دهند. در ماه سپتامبر ، کمیسیون رقابت و مصرف کننده استرالیا اعلام کرد که در حال بررسی دقیق کنترل اپل و گوگل در بازارهای برنامه های تلفن همراه و خریدهای درون برنامه ای است.

در ایالات متحده Epic شکایتی نیز از Google ارائه کرده است ، که گفته می شود با ایجاد اصطکاک در دستگاه های Android هنگام انتخاب کاربران برای استفاده از گزینه های Play Store خود ، رفتار ضد رقابتی مشابهی را انجام می دهد. در استرالیا این شکایت بر روی اپل است ، اما اشاره می کند که دوگانگی اکوسیستم های تلفن های هوشمند به معنای عدم توسعه دهندگان و مصرف کنندگان نیست. از مسئله خودداری کنید

سوینی گفت: “شما دو شركت دارید كه تجارت را با هم كنترل می كنند و از خدمات پردازشی پرداخت به بازار آزاد مانند MasterCard Visa مالیاتی بالاتر از 10 می گیرند.”

مدارک امنیتی TikTok علی رغم توافق ایالات متحده در ابر همچنان باقی مانده است
بیشتر بخوان!

شارژ کردن

از زمان رویارویی محلی در ماه آگوست ، اپیک از قدرت استفاده کرده است دو هفتهمحبوبیت کمپین های مالش مقایسه اپل با رژیم dystopian در جورج اورول 1984. آقای سوینی ، که شرکت Epic را پشت سر بازی هایی که خودش روی Apple II نوشت و از طریق دیسک های فلاپی توزیع کرد ، بنیان نهاد ، گفت نسل جوان سزاوار همان فرصت ها و آزادی هایی است که در سال 1991 داشته است.

در حالی که آقای سوئینی از سیستم عامل تلفن همراه اپل به عنوان امن ترین سیستم تاکنون برای مصرف کنندگان تمجید کرد ، وی گفت این شرکت ادعا می کند که با بازار آزاد در دستگاه های خود مخالف است زیرا “مطلق” حریم خصوصی اطلاعات کاربران است.

وی گفت: “این یک مدل امنیتی مبتنی بر مجوزها است که از غیرفعال کردن برنامه های شما بدون اجازه شما توسط یک برنامه جلوگیری می کند و در صورت رقابت در فروشگاه ها کاملاً قدرتمند خواهد بود.”

اپل در یک اختلاف در فروشگاه App به دنبال خسارت از Fortnite است
بیشتر بخوان!

“این FUD (ترس ، عدم اطمینان و تردید) که اپل در تلاش برای ایجاد آن است ، واقعاً مرا ناراحت می کند. اپل به همه می گوید اگر فروشگاه های دیگر اجازه دهند در فروشگاه های خود به رقابت بپردازند ، سیستم عامل آنها از بین خواهد رفت و ناامن خواهد بود ، و این کاملا BS است. برنامه نویسان اپل می دانند که این درست نیست.”

شارژ کردن

آقای سوینی می گوید مشتاق است دو هفته در اسرع وقت به سراغ آیفون ها بروید ، اما Epic کاملاً متعهد است که به کاربران اجازه پرداخت مستقیم با نرخ کمتری را بدهد.

وی گفت: “ما احساس می كنیم كه اگر این كار را انجام ندهیم ، در واقع در حال برقراری ارتباط با اپل هستیم تا از انحصار آنها در توزیع نرم افزار محافظت كنیم.”

خبرنامه فناوری

برترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و صبح سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

شارژ کردن


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

u.nu/v31sz
ulvis.net/LNiV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *