بازی چندگانه آیفون اپل می تواند مورد توجه مشتریان قرار بگیرد


“یک مدل حق بیمه کوچکتر با قیمت متوسط ​​می تواند فروشنده بزرگی برای اپل در استرالیا باشد ، زیرا تعدادی از بخش های مشتری را گرد هم آورده است.”

اوایل سال جاری اپل آیفون SE را با قیمت 749 دلار به بازار عرضه کرد ، یک تلفن سبک سبک یکپارچه برای کسانی که مدل های قدیمی تر نیاز به ارتقا دارند. اما ممکن است آیفون 12 کوچکتر یک ایراد بزرگتر برای ارتقا potential بالقوه باشد ، خصوصاً اگر قیمت آن به اندازه کافی پایین باشد.

مایکروسافت در یک معامله 10.4 میلیارد دلاری بزرگترین بازی های ویدیویی جهان را از آن خود کرده است
بیشتر بخوان!

طبق گفته Telsite ، تقریباً نیمی از آیفون های فروخته شده در نیمه اول سال 2020 زیر 1000 دلار بود و با این وجود کم هزینه ترین آیفون 11 با برچسب قیمت 1199 دلار به فروش رسید. با پیدا کردن روش هایی برای قیمت گوشی های جدید با قیمت 1000 دلار یا کمتر ، اپل می تواند سود را به حداکثر برساند در حالی که اطمینان حاصل می کند درصد بیشتری از آیفون های مورد استفاده با آخرین خدمات و محتوای آن مطابقت دارند.

کتاب راهنما برای تسلط بر الفبای بازیابی کار
بیشتر بخوان!

ادعاها

امسال 999 دلار بر خلاف برچسب قیمت بالون سالهای گذشته ، نقطه شیرینی برای گوشی های هوشمند برتر بود. سامسونگ در حال فروش نسخه 999 دلاری گلکسی S20 خود با نام “Fan Edition” است که با سری A خود به بازار ارزان قیمت و با Ultras و Notes S20 به بازار فوق العاده پریمیوم اشاره می کند. در همین حال ، Google با Pixel 5 بالاترین محدوده محدوده 2020 خود 999 دلار درآمد کسب کرده است.

اپل به دنبال خسارت از خالق Fortnite در اختلافات مربوط به فروشگاه برنامه است
بیشتر بخوان!

آقای فدقی گفت که سهم کاربران گوشی های هوشمند اپل طی 18 ماه گذشته با 45.8 درصد رشد به بالاترین میزان در پنج سال گذشته رسیده است. وی گفت: اگر اپل به بازارهای پریمیوم و پایین پایان بپردازد ، موقعیت قوی تری برای حفظ حرکت دارد.

امسال آیفون ها به شکل مربع تر و با فشار برای مدل های قدیمی تر از فلز ساخته می شوند و از قابلیت اتصال 5G برخوردار هستند.

آیا ویروس Coron بر آیفون جدید تأثیر می گذارد؟ ما در شرف کشف این موضوع هستیم
بیشتر بخوان!

تیم کمپبل ، بنیانگذار و مدیر ارشد سرمایه گذاری در Longlead Capital Partners ، گفت: اگرچه سایر سازندگان عمده گوشی های هوشمند مدل های 5G را معرفی کرده اند ، بسیاری از کاربران اپل منتظر رسیدن آیفون 5G امسال هستند.

وی گفت: “برداشت واضح ما پس از گفتگو با بسیاری از شركت كنندگان صنعت در آسیا این است كه مصرف كنندگان منتظر تلفن های هوشمند مجهز به 5G برای ارتقا تلفن های خود بوده اند.”

سوار شدن بر غول سهام سلفی ها را نشان می دهد
بیشتر بخوان!

“4G تجمعی سال گذشته واقعاً قابلیت جدید کافی را ارائه نداد ، بنابراین مصرف کنندگان منتظر ماندند. نظر ما این است که مصرف کنندگان تمایل به خرید دارند.”


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/Nh4k9
clck.ru/RJt2v
u.nu/gzixy
ulvis.net/H4ou

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *