بالا رفتن از کل دیوار – یک ستاره در حال مشاهده


ماه ها هرچه خنک تر باشند ، توجیه ماندن در خانه ای که در یک خانواده پیچیده شده است ، توجیه کردن و خوردن هرچه مانولو در فروش ویژه آسان تر است. پس از همه ، اگر شما در استخر با سرعت خود نمی رقصید و یا در ساحل آرامش ندارید ، تمرین هیچ فایده ای ندارد ، درست است؟ غلط

به قول معروف “بدن های تابستانی در زمستان ساخته می شوند” ، و این مسیر شش ماهه سواحل خالی ، شب های اولیه و یک تخته اجتماعی به سختی در آنجا فرصتی عالی را برای ما ایجاد می کند تا واقعاً در تناسب اندام خود گیر بیفتیم. سالن بدن سازی ، استخر سرپوشیده ، یوگا و سایر فعالیت های داخل سالن ناگهان کمی جذابتر می شوند.

صخره نوردی یکی دیگر از این فعالیت های عالی داخل سالن است. در گروه ورزش قرار می گیرد ، اما بیشتر شبیه یک گردش اجتماعی با دوستان است. به سختی متوجه می شوید که واقعاً چقدر کار می کنید.

در این ماه بچه های اردوی بوت من و من تصمیم گرفتیم که در سالن بدن سازی کوهنوردی داخل سالن در سیدنی در سن پترزبورگ در غرب غرب سیدنی شرکت کنیم. کارکنان فوق العاده صمیمی بودند و به لطف دستورالعمل های روشن و موجز ما نکاتی را بیان کردیم و آماده بودیم که در کمتر از 20 دقیقه کار کنیم.

در مجموع ، ما حدوداً دو ساعت کوهنوردی کردیم و بگذارید به شما بگویم ، اگر بدنبال تمرینی هستید که به قدرت و کاردیو بپردازید ، سنگ نوردی برای شما مناسب است.

عکس: عکاس مارکام لین (www.markhamimages.com)

عکس: عکاس مارکام لین (www.markhamimages.com)

نشاط

عضلات کار می کردند: من همه آنها را در یک زمان احساس کردم ، اما باید بگویم که بازوها ، شانه ها ، هسته و چهار سر (ران) من بیشتر کار را انجام می داد.

– کالری سوزانده شده در ساعت: از آنجا که همه ما متفاوت هستیم ، دادن یک عدد مطلق دشوار است ، اما شما به 500 تا 900 کالری در ساعت بر روی دیوار نگاه می کنید ، بسته به وزن و قدرت شما. حتی در انتهای پایین ترازو این عدد بسیار چشمگیری است.

– چه چیزی را باید به خاطر بسپارید: صخره نوردی یک تمرین کاملاً طاقت فرساست و به همین دلیل به سطح بسیار خوبی از تناسب اندام نیاز دارد. باید به یاد داشته باشید که از برخی دیواره های کاملاً بالا صعود خواهید کرد ، بنابراین ترس از ارتفاع توصیه نمی شود.

____________

پسر ساحلی شاهد قتل مانسون
بیشتر بخوان!

لیام بارت یک مربی شخصی حرفه ای است که از پنج سال گذشته در صنعت تناسب اندام کار کرده است. او اردوگاه بوتیک “Fitness Camp” را در سیدنی اداره می کند. همچنین می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید: Liam.lovesyou

اگر علاقه مند به پیوستن به اردوی تناسب اندام هستید ، هر خواننده Star Viewer می تواند یک هفته آزمایشی رایگان را در سایت www.thecampfitness.com درخواست کند. روی “اشتراک” کلیک کنید و “Observer Star” را در بخش پیام ها تایپ کنید.

عکسها: عکاس مارکام لین (www.markhamimages.com)

چگونه AUSTRAC به سخت ترین پلیس با سرعت بالا تبدیل شد
بیشتر بخوان!
منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/fJJdw
clck.ru/R62Gc
u.nu/swjbf
ulvis.net/46j

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *