بایدن در انتخابات ایالات متحده پیروز شد ، خبر خوبی برای انرژی های تجدید پذیر و وسایل نقلیه الکتریکی


صبح امروز ، نخست وزیر استرالیا ، اسکات موریسون ، پیروزی جو بایدن و کاملا هریس را در انتخابات آمریکا تبریک گفت. اگرچه ممکن است ترامپ برای رسیدن به نتیجه رقابت کند ، اما در اکثر موارد کاملاً واضح است ، او این بار شکست خورد.

بنابراین وقتی بیدان به نقش اصلی روی آورد ، ارزش بررسی سیاستی را دارد که سعی می کند در زمان قدرت خود را اجرا کند.

یکی از وعده های مهم بایدن در مورد آینده انرژی پاک برای ایالات متحده است. این شامل تعهد برای بالا بردن سطح خالص انتشار گازهای گلخانه ای آمریکا تا سال 2050 به روشی غیرقابل بازگشت است.

امشب ، بزرگترین تأثیرگذاران در استرالیا برای خیریه Kronker.U را بازی می کنند
بیشتر بخوان!

اگرچه ممکن است 30 سال دور از ذهن به نظر برسد ، اگر شما یک تأمین کننده انرژی باشید ، با توجه به سرمایه گذاری های آینده ، به ویژه در نیروگاه های زغال سنگ ، به احتمال زیاد تصمیمات مختلفی راجع به سرمایه گذاری در نتیجه آنچه در چهار سال آینده اتفاق می افتد ، شروع خواهید کرد. .

بایدن این امر را به عنوان فرصتی برای ایجاد مشاغل جدید و تمیز تر تبلیغ می کند. بایدن می گوید یکی از اولین کارهایی که انجام خواهد داد ، تعهد مجدد ایالات متحده به توافق پاریس است ، اما در فیلم های منتشر شده در طول انتخابات ، او برای اهداف حتی پرخاشگرانه فشار می آورد.

NIO با استفاده از به روزرسانی های OTA در دو سال گذشته ، 131 ویژگی جدید به اتومبیل های برقی خود اضافه کرده است
بیشتر بخوان!

سرمایه گذاری های پیش رو در برق با هدف دستیابی به انرژی عاری از آلودگی کربن در تولید برق تا سال 2035 ، قبوض برق را کاهش داده و آلودگی برق را کوتاه می کند.

در حالی که بخش انرژی بدون شک یکی از بزرگترین عوامل در انتشار CO2 است ، حمل و نقل و کشاورزی نیز درصد زیادی را تشکیل می دهند.

این صفحه بلند پروازانه 2 تریلیون دلار ارزش دارد و شامل بسیاری از ملفه ها است:

  • زیر ساخت: ایجاد میلیون ها شغل مناسب اتحادیه برای بازسازی زیرساخت های در حال فروپاشی آمریکا – از جاده ها و پل ها تا فضای سبز و سیستم های آب گرفته تا شبکه های برق جهانی و باند پهن – برای ایجاد بنیانی جدید برای رشد پایدار ، رقابت با اقتصاد جهانی ، برای مقاومت در برابر تأثیرات تغییرات اقلیمی. ، و بهداشت عمومی را بهبود بخشد ، از جمله دسترسی به هوای پاک و آب تمیز.
  • صنعت خودرو: ایجاد یک میلیون شغل جدید در صنعت خودروی ایالات متحده ، زنجیره های تأمین خودرو محلی و زیرساخت های خودرو ، توزیع مواد به ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی و قرار دادن کارگران و تولیدکنندگان خودرویی ایالات متحده برای پیروزی در قرن بیست و یکم ؛ و در کارگران اتومبیل سازی در ایالات متحده سرمایه گذاری کرده اند تا مطمئن شوند شغل آنها مشاغل خوبی است با گزینه عضویت در اتحادیه.
  • انتقال: از طریق سرمایه گذاری های انعطاف پذیر فدرال با حمایت های شغلی قوی که باعث ایجاد مشاغل خوب و یکپارچه سازی و تأمین نیازهای این شهرها می شود – از شبکه های راه آهن سبک تا بهبود حمل و نقل عمومی موجود و زیرساخت های اتوبوس برای عابران پیاده و دوچرخه سواران ، هر شهر آمریکایی را با 100000 نفر ساکن یا بیشتر با گزینه های حمل و نقل عمومی بدون انتشار بدون کیفیت از طریق حمل و نقل عمومی فراهم کنید.
  • بخش برق: جاه طلبی برای تولید برق پاک از آمریکا برای دستیابی به یک میدان برق بدون آلودگی کربن تا سال 2035 پذیرفته شده است. این به ما امکان می دهد تا با ایجاد تهدید موجود برای تغییر آب و هوا ضمن ایجاد میلیون ها شغل با گزینه عضویت در اتحادیه ، مقابله کنیم.
  • ساختمانها: طی 4 سال 4 میلیون ساختمان را به روز کرده و 2 میلیون خانه را با هم ادغام کرده و حداقل یک میلیون شغل پردرآمد با گزینه عضویت در اتحادیه ایجاد کرده است. و با تأمین مالی تخفیف های نقدی مستقیم و تأمین اعتبار کم هزینه برای به روزرسانی و برقرسانی لوازم خانگی و نصب پنجره های کارآمدتر ، که باعث کاهش هزینه های انرژی مسکونی می شود ، از نوسازی تأمین ساختمان و زنجیره تامین برای تولید لوازم خانگی کارآمد تشویق کنید.
  • مسکن: ایجاد 1.5 میلیون خانه و واحد مسکونی پایدار را تشویق می کند.
  • نوآوری: کاهش چشمگیر هزینه ها در فن آوری های مهم انرژی پاک ، از جمله ذخیره سازی باتری ، فناوری های انتشار منفی ، مصالح ساختمانی نسل بعدی ، هیدروژن تجدید پذیر و هسته های پیشرفته – و تجارت سریع آنها ، اطمینان از تولید این فناوری های جدید در آمریکا.
  • کشاورزی و حفاظت: ایجاد اشتغال در کشاورزی ، انعطاف پذیری و حفاظت از انعطاف پذیری آب و هوا ، از جمله 250،000 شغل در بستن چاههای متروک نفت و گاز طبیعی و بازسازی معادن متروک زغال سنگ ، سنگ های سفالی و اورانیوم – فراهم آوردن کار خوب با گزینه عضویت یا ادامه عضویت در سختی ها. جوامع را مورد حمله قرار دهید ، از جمله جوامع روستایی ، نشت سم را کاهش می دهد و از آسیب های زیست محیطی محلی جلوگیری می کند.
Twilio از Microvisor ، بستر اتصال و مدیریت دستگاه IoT در SIGNAL 2020 خبر می دهد
بیشتر بخوان!

بیشتر بخوانید در https://joebiden.com/clean-energy/
منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/BQvrj8
u.nu/hfrhp
ulvis.net/5dXs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *