با احتیاط وال استریت قرار است ASX لغزش کند


احتیاط همچنان بر بازارها تسلط دارد. تعداد ویروس کرونا تا حد زیادی در بسیاری از ایالات متحده و اروپا با سرعت نگران کننده ای افزایش می یابد. نگرانی این است که این امر می تواند منجر به بازگشت قفل ها شود به امید آهسته شدن شیوع طاعون ، که می تواند پیشرفت های اقتصاد در تابستان را بیشتر خفه کند.

در پی انقضا مزایای اضافی برای کارگران بیکار و سایر حمایت هایی که کنگره از اقتصاد در اوایل سال جاری تأیید کرد ، شتاب اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر کند شده است.

گزارش های اقتصادی منتشر شده در روز سه شنبه متفاوت بود. سفارشات محصولات تولید شده با بلیط های بزرگ در ماه سپتامبر 1.9 درصد افزایش یافت ، در آگوست 0.4 درصد شتاب گرفت و از آنچه اقتصاددانان انتظار داشتند بهتر بود ، اما در ژوئیه بسیار کمتر از 11.8 درصد بود. هنگامی که اقتصاددانان انتظار داشتند این ثبات باقی بماند ، اعتماد مصرف کننده نیز در ماه اکتبر کمی ضعیف شد.

اقتصاددانان "بودجه رویایی" را برای نجات اقتصاد استرالیا فاش می کنند
بیشتر بخوان!

اسکات کناپ ، استراتژیست ارشد بازار در گروه متقابل CUNA ، گفت: “بازار واقعاً برای هر نوع شگفتی منفی که می تواند بر آن تأثیر بگذارد ، تنظیم شده است.”

سرمایه گذاران در حال بحث و بررسی هستند که کنگره دور دیگری از محرک ها را به اقتصاد منتقل می کند ، اما آنها به طور فزاینده ای تصدیق می کنند که این اتفاق به زودی رخ نخواهد داد.

سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی و استفان منوچین وزیر دارایی بعد از ظهر دوشنبه به مذاکره در مورد توافق ادامه دادند و سخنگوی پلوسی اظهار امیدواری کرد که این معامله قبل از انتخابات هفته آینده اتفاق بیفتد. اما حتی اگر توافق حاصل شود ، در مقابل مخالفت جمهوری خواهان پژمرده خواهد شد. کنترل سنا. پس از تأیید آخرین قاضی دادگاه عالی ، احتمال دارد که سنا تا 9 نوامبر به کرسی برنگردد.

صفحه تعاملی: ماجراهای ثروتمندان و قابل انتشار
بیشتر بخوان!

همچنین احتیاط در بازار در نحوه پاسخگویی به اظهارات سود شرکت مشهود است. در طی دو هفته اول فصل درآمد ، شرکت هایی که نتایج بهتر از حد انتظار را گزارش کرده بودند ، روز پس از آن پاپ معمولی را در قیمت سهام خود کسب نکردند.

کناپ گفت: “شرکتهایی که انتظارات را برآورده می کنند در حدی که شرکتهایی که انتظارات خود را از دست می دهند مجازات می شوند پاداش نمی گیرند. “این مورد زمانی خواهد بود که شما چنین برآوردهای بالایی داشته باشید.”

پایین - ستاره ناظر
بیشتر بخوان!

شبکه F5 پس از گزارش درآمد بهتر از حد انتظار ، 6.4 درصد رشد کرده و به یکی از بهترین سودهای S&P 500 رسیده است. با این حال ، 3 میلیون نفر با وجود گزارش نتایج قوی از پیش بینی ، 1.7 درصد سقوط کردند.

Caterpillar نیز پس از اعلام درآمد قوی تر از حد انتظار 3.7 درصد سقوط کرد ، در حالی که الی لیلی پس از سقوط گزارش درآمد خود از پیش بینی وال استریت ، 5.6 درصد سقوط کرد.

سرطان پروستات برای مردان همجنسگرا و دوجنسگرایانه متفاوت است
بیشتر بخوان!

ادعاها

این هفته شلوغ ترین هفته گزارش گزارش سود است و مایکروسافت بعد از پایان معاملات در روز سه شنبه ، شرکت بزرگ بعدی در زمینه برنامه ریزی است.

Xilinx پس از اعلام خرید کلیه سهام توسط AMD ، 7.6 درصد جهش کرد و به بیشترین سود در S&P 500 رسید.

در نشانه دیگری از افزایش احتیاط ، بازده خزانه داری بازیابی شد. بازده 10 ساله خزانه داری از 0.81 درصد در پایان روز دوشنبه 0.78 درصد کاهش یافت.

سوسک های روزانه برای فصل مهمانی های پر افتخار پوشانده شده اند
بیشتر بخوان!

در بازارهای سهام اروپا CAC 40 در فرانسه 1.8٪ کاهش یافت و DAX آلمان 0.9٪ از دست داد. FTSE 100 در لندن 1.1 درصد افت کرد.

AP

خلاصه بازار

یک پاکت مختصر از روز در بازارها ، اخبار کسب و کار و نظرات تخصصی که هر روز بعد از ظهر به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. ثبت نام برای بشارت دادناینجاست و سناینجا.

بیشترین بازدید در تجارت

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/zNISs
clck.ru/Rd2Yw
u.nu/z47w7
ulvis.net/wLv4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *