با شروع حرکت ماشین در خیابان های شهر ، قیمت ارتقا F یافته FSD در تسلا تنها 10 هزار دلار افزایش یافت


به کلوپ 10 هزار دلاری ایالات متحده خوش آمدید. قیمت به روزرسانی کامل نرم افزار خودران تسلا فقط با 2000 دلار آمریکا افزایش یافته و اکنون یک خرید 5 رقمی است.

افزایش قیمت عملکرد جدید Beta FSD (نسخه نرم افزاری 2020.40.8.1120) را نشان می دهد ، همانطور که به سرعت در حال افزایش تعداد فیلم ها در شبکه است (به زیر مراجعه کنید).

ایلان ماسک کاملاً واضح بود ، در مواردی قیمت FSD همچنان افزایش می یابد. اگر یک تسلا دارید یا قصد ادامه کار در آینده را دارید ، ممکن است از این افزایش ناامید شوید ، اما نباید تعجب کنید.

اولین ذخیره سازی باتری خانگی Duracell Energy Bank 2 که در استرالیا نصب شده است
بیشتر بخوان!

مدتی است که استرالیا با این برچسب قیمت روبرو شده است ، هنگامی که در ژوئیه چراغ راهنمایی و علائم توقف دریافت کردیم ، قیمت خرید FSD از 8500 دلار به 10100 دلار رسید.

توانایی رانندگی در خیابان های شهر در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود است ، اما هنگامی که در استرالیا راه اندازی می شود ، باید انتظار افزایش بیشتر قیمت را داشته باشیم.

نرخ ارز ایالات متحده با AUD آن را 28388.25 دلار آمریکا + 10٪ = 3،122.07 دلار آمریکا خواهد کرد. این می تواند بدین معنی باشد که با راه اندازی بتا FSD در استرالیا ، استرالیایی ها با هزینه 13222.07 دلار روبرو می شوند.

NIO با استفاده از به روزرسانی های OTA در دو سال گذشته ، 131 ویژگی جدید به اتومبیل های برقی خود اضافه کرده است
بیشتر بخوان!
منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/5TGre
clck.ru/RenkS
u.nu/kj8w5
ulvis.net/OrE6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *