بخش گاز بر روی هیدروژن شرط بندی می کند زیرا استرالیا “انتشار” صفر را هدف قرار می دهد


“تعاریف سیاست با هدف کاهش انتشار باید تشخیص دهد که استفاده مداوم از زیرساخت های گاز کمترین هزینه برای دستیابی به انتشار صفر صفر انرژی تا سال 2050 است.”

ادعاها

هیدروژن که به طور تمیز می سوزد و فقط آب ساطع می کند ، به عنوان یک صنعت رشد در زمینه انرژی توصیف می شود ، هم به دلیل کاربرد بالقوه آن به عنوان سوخت جایگزین برای فرآیندهای صنعتی که به گرمای زیاد نیاز دارند و هم به دلیل توانایی جذب و ذخیره انرژی تجدید پذیر. منابعی مانند باد و خورشید.

اتصال و امید به زندگی دیگران
بیشتر بخوان!

فن آوری تولید هیدروژن از انرژی های تجدید پذیر (هیدروژن سبز) و گاز طبیعی به عنوان انتشار گازهای گلخانه ای در فرآیند تبدیل (هیدروژن آبی) به طور فزاینده ای توسط دولت های سراسر جهان در میان تلاش ها برای دستیابی به اهداف کاهش کربن تأمین می شود. هیدروژن همچنین توسط تولیدکنندگان نفت و گاز به عنوان یک حلقه حیاتی ممکن تصویب می شود که از طریق آن می توانند تنوع ایجاد کنند.

آنگوس تیلور ، وزیر کاهش انرژی و انتشار این هفته ، “هیدروژن پاک” ، تولید فولاد و آلومینیوم با آلایندگی کم و ذخیره و ذخیره کربن (CCS) را به عنوان اولویت اصلی فناوری انرژی دولت ، همراه با ذخیره انرژی و بسته شدن کربن در زمین عنوان کرد.

کارمندان ای بی که عنکبوت های زنده را برای بازدیدکنندگان فرستاده اند گناه خود را قبول می کنند
بیشتر بخوان!

با این وجود ، تمرکز زیاد بر نقش مداوم گاز ، نگرانی هایی را از طرف محیط بانان و برخی رهبران تجارت ایجاد کرده است که معتقدند پول به جای سوخت های فسیلی غنی از کربن ، در توسعه انرژی پاک سرمایه گذاری می شود.

طرفداران آب و هوا گفتند اگرچه گاز برای فرآیندهای شیمیایی و اجاق های خانگی و گرمایش برای مدتی وجود خواهد داشت ، اما نمی توان انکار کرد که “برق سریع گاز” کاهش می یابد.

افراد LGBTI می توانند با BreastScreen Victoria از صفحه پستان رایگان برخوردار شوند
بیشتر بخوان!

“بنابراین این صنعت گاز می گوید ،” ما یک بخش بزرگ از آینده را می خواهیم [will] گرگ بورن ، رئیس سابق BP استرالیا ، اکنون عضو شورای اقلیم استرالیا ، گفت: “به توسعه میادین گاز بیشتر در استرالیا اعتماد کنید.” این آخرین نفس در صنعت است. “

آقای بورن گفت كه شركت های گازسوز ، كه با شتاب بخشیدن به برق درصدد مهار تلفات هستند ، هیجان زده هستند كه هزینه تعویض برق را تخمین زده و هزینه های توسعه فناوری ذخیره سازی و ذخیره سازی کربن مورد نیاز هیدروژن را كاهش می دهند.

قرص تعاملی: شیوع ویروس کرونا
بیشتر بخوان!

انجمن تولید و اکتشاف نفت استرالیا (APPEA) گزارش Frontier را “شناخت مهم” توصیف کرد که طیف وسیعی از فن آوری های جدید مانند CCS و هیدروژن می تواند با کاهش سهم قابل توجهی از بخش نفت و گاز در دولت ملی ، به کاهش انتشار در مقیاس گسترده دست یابد.

اندرو مک کانویل مدیر عامل APPEA گفت: “این مناطق مناطقی است که مزیت نسبی و تجربه موجود استرالیا در زمینه تولید و صادرات گاز طبیعی فرصت های قابل توجهی را برای توسعه بیشتر این فن آوری ها فراهم می کند.”

کلیه فعالیتهای لیزینگ و فروش در سیدنی و اطراف آن
بیشتر بخوان!

“وقتی استرالیا به سمت آینده ای با انرژی پاک تر حرکت می کند ، صنعت نقش اساسی را ایفا خواهد کرد.”


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/zHQbp
clck.ru/R5z7L
u.nu/up4ct
ulvis.net/aNG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *