بدنه های تابستانی در زمستان ساخته می شوند


آیا واقعاً اعتقاد داشتید که راه اندازی Netflix به موازات آغاز زمستان فقط یک تصادف است؟ مطمئناً این تبلیغات به معنای این نیست که شما جلوی تلویزیون تنبل خواهید شد و سه تا چهار ماه آینده آزادانه به تراشه ها و خوراکی های Menulog متوسل می شوید.

یا آنها بودند؟

[showads ad=MREC]همه ما این کار را کردیم با یک روز عادی و بدحجاب دیگر از خواب بیدار شدم. وارد فیس بوک یا توییتر شوید و سپس پست های کوچک “یکشنبه مبارک در بهار!” یا “بله! لحظه کوتاه لذت و نشاط در طول روزمره دردناک معمولاً زیر دوش گرفتن لباس ، کوتاه می شود – تا زمانی که متوجه شوید اولین روز بهار است و شبیه موبی دیک می شوید. خشم تناسب اندام بعدی برای سوزاندن اوسین بولت کافی است و بندرت منجر به نتیجه دلخواه ظاهر لئوناردو دی کاپریو در ساحل دریا.

حقیقت این است که لازم نیست زمستان خلا the غیرفعال و سرسختانه ای باشد که ما به آن اعتقاد داریم. صنعت تناسب اندام قدیمی نیست و به معنای واقعی کلمه هزاران گزینه فعالیت درست در آستان شما وجود دارد. س isال این است که کدام یک از این گزینه ها برای شما مناسب است؟ واقعا چه می خواهی؟

من سه درخواست متداول در مورد اصلاح بدن را که به عنوان یک مربی شخصی دریافت می کنم ، بررسی می کنم و نکاتی را در مورد مکان بهتر دریافت می کنم:

“من می خواهم بزرگ باشم”

اگر به دنبال یک نوع بدن مانند آرنولد شوارتزنگر هستید ، سالن بدن سازی محل مناسب شماست. خواه یکی از برجسته ترین زنجیره ها باشد یا استودیوی کوچه عقب ، باید وزنه های سنگین را فشار دهید. بسیاری از وزنه های سنگین. بسیاری از زنجیره های بزرگ هنگام پیوستن به شما آموزش شخصی یا ارزان قیمت شخصی را ارائه می دهند که این یک الزام است. سعی نکنید دوباره خانه خود را بدون کمک یک متخصص وصل کنید ، بنابراین همان کار را روی بدن خود امتحان نکنید. Crossfit گزینه عالی دیگری برای لباس پوشیدن است ، اما خود را آماده کنید – آنها شما را می شکنند. CrossFit برای ضعف قلب نیست.

“من می خواهم سایه داشته باشم ، اما نه خیلی بزرگ” ، یا “من می خواهم چند پوند از دست بدهم”

Bootcamp یا تناسب اندام گروهی راه دستیابی به این هدف است. این جلسات برای کسانی که بدنبال تحریک حجم عظیمی از عضلات نیستند اما می خواهند ظاهر مناسب و مناسبی داشته باشند بسیار مناسب است. آنها معمولاً ورزش های وزنه برداری و تمرینات قلبی را ترکیب می کنند ، ترکیبی مناسب برای کسانی که بیشتر تمرکز خود را روی اندامی کوچکتر اما مشخص تر می گذارند. یوگا گزینه عالی دیگری است.

“من می خواهم لاغر باشم”

سخت است. هیچ مشکلی ندارد که بخواهید آسان باشید ، اما به یاد داشته باشید که من به عنوان یک حرفه ای مناسب هرگز اقداماتی را که به سلامتی او آسیب می رساند را هموار نمی کنم. برای رسیدن به یک قاب نازک و سالم ، چشمان خود را برای انجام تمرینات استقامتی پوست کنده نگه دارید. به دویدن یا دوچرخه سواری در مسافت های طولانی ، ورزش سه گانه و شنا فکر کنید. آنها می توانند گزینه های بسیار خوبی باشند ، اما رشد اجتناب ناپذیر عضلات در اطراف شانه ها را از شنا به خاطر داشته باشید. با این حال ، کالری سوزی طولانی مدت و عدم دوام ، شما را لاغر نگه می دارد.

___________________

سوسک های روزانه برای فصل مهمانی های پر افتخار پوشانده شده اند
بیشتر بخوان!

لیام بارت یک مربی شخصی حرفه ای است که از پنج سال گذشته در صنعت تناسب اندام کار کرده است. او اردوگاه بوتیک “Fitness Camp” را در سیدنی اداره می کند. همچنین می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید: Liam.lovesyou

اگر علاقه مند به پیوستن به اردوی تناسب اندام هستید ، هر خواننده Star Viewer می تواند یک هفته آزمایشی رایگان را در سایت www.thecampfitness.com درخواست کند. روی “اشتراک” کلیک کنید و “Observer Star” را در بخش پیام ها تایپ کنید.

عکسها: عکاس مارکام لین (www.markhamimages.com)

[showads ad=FOOT]
منبع: www.mvm210.ir

سایر گزینه های امسال که باید ببینید
بیشتر بخوان!

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/hmNRZ
clck.ru/R5zvu
u.nu/h8-sm
ulvis.net/1L4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *