برنامه های نسل بعدی Xbox فراتر از هر کنسول هستند


“طرفداران ما می خواهند بدانند که این مجموعه چه ویژگی منحصر به فردی دارد [of consoles]وی گفت: “و من فکر می کنم این همان نسل است ، اما من فکر نمی کنم که ما باید از این نسل استفاده کنیم تا بازیکنان را کنار بگذاریم.”

“بزرگترین امتیازات موجود در این سیاره را می توان از طریق چندین دستگاه بازی کرد. من نباید از بازی با دوستانم پرهیز کنم زیرا آنها همان دستگاهی نیستند که من استفاده می کنم یا همان نسلی هستند که من در آن استفاده می کنم.”

در همان زمان ، سیستم های جدید با قابلیت انجام هزاران بازی راه اندازی می شوند. از سال 2002 طومارهای بزرگان سوم: موردیند، به دو هفته، به Assassin’s Creed Valhalla که در همان روز کنسول ها راه اندازی می شود. اسپنسر گفت شما می توانید به لطف قدرت کنسول های جدید و فناوری هایی مانند دامنه دینامیکی بالا که توسط هوش مصنوعی تعبیه شده است ، انتظار داشته باشید بازی های شما سریعتر اجرا شوند و ظاهر بهتری داشته باشند.

وی گفت: “ما به تصمیمات بازیکنان و سرمایه گذاری های خود احترام می گذاریم.

هر دو کنسول مایکروسافت از مشخصات و فناوری یکسانی برخوردار هستند ، اما Xbox Series S نسبت به سری X به طور قابل توجهی کوچکتر و قدرت کمتری دارد و فاقد درایو دیسک نوری است. Xbox می گوید که تفاوت اصلی عملکرد این است که سری X بازی ها را با کیفیت 4K اصلی انجام می دهد ، در حالی که سری S با کیفیت 1440p اصلی (که بین Full HD و 4K است) بازی می کنند.

قدیمی با عقب نشینی تازه اما ناامیدکننده ای ملاقات کرد
بیشتر بخوان!

سر جهانی برای ایکس باکس فیل اسپنسر.

اسپنسر گفت: “اختلاف قدرت بین دو کنسول ما در اختلاف قیمت بین آنها منعکس شده است و با این وجود همه آنها در یک کتابخانه عالی از بازی ها بازی خواهند کرد.” سری X 749 دلار و سری S 499 دلار است و اسپنسر همچنین علاقه مند بود به همکاری با Telstra اشاره کند که به خریداران امکان پرداخت هزینه Xbox و Game Pass را می دهد – اشتراک ماهیانه که به شما امکان دسترسی به تمام بازی های مایکروسافت را می دهد. و بیش از صد نفر دیگر – در یک برنامه 24 ماهه.

“عدم اطمینان اقتصادی که اکنون بسیاری از مردم با آن روبرو هستند یک وضعیت واقعی است. اما حتی در دراز مدت فکر می کنم افزایش تعداد افرادی که می توانند بازی کنند – افزایش نیاوردن قیمت عضویت در ایکس باکس – بسیار مهم است. ما می خواهیم راه های جدیدی برای ورود افراد به سیستم و اکوسیستم ما بپیوندیم. و ما می خواهیم آنها را تا حد ممکن در دسترس قرار دهیم. “

علاوه بر ماشین های جدید ، در بسیاری از موارد با پیشرفت بازی و همگام سازی تنظیمات کاربران در فضای ابری ، ایکس باکس به بازی در کنسول های قدیمی تر ، رایانه های شخصی و برنامه مایکروسافت در حال پخش تلفن های هوشمند ادامه خواهد داد.

اسپنسر می گوید Game Pass – که در حال حاضر بیش از ده میلیون عضو دارد – “پلت فرم آینده” این شرکت است و در تمام این سیستم ها بزرگ کننده خواهد بود. فروش کنسول دیگر کلید عملکرد نیست.

بازی چندگانه آیفون اپل می تواند مورد توجه مشتریان قرار بگیرد
بیشتر بخوان!

وی گفت: “نحوه سنجش موفقیت این است كه چند نفر در سیستم عامل ما بازی می كنند ، مدت زمانی كه بازی می كنند و لذت آنها از بازیهایی است كه انجام می دهند.”

“مطمئناً ، ما در حال اداره مشاغل هستیم ، اما درآمد حاصل از تعامل خواهد بود.”

ادعاها

توانایی اجرای Game Pass بر روی تلفن شما با استفاده از جریان ابری که هفته گذشته در خارج از کشور راه اندازی شد اما هنوز در استرالیا در دسترس نیست ، با اسپنسر گفت که کارمندان محلی در حال آزمایش سیستم در خانه های خود هستند و راه اندازی در استرالیا اولویت اصلی است.

حتی در ایالات متحده محدودیت های آن دارای یک سیستم است. وضوح تصویر 720p است ، لزوماً یک درجه تأخیر دارد و در حال حاضر محدود به دستگاه های اندرویدی است زیرا اپل این اجازه را در آیفون نمی دهد.

اسپنسر گفت: “این آغاز یک سیستم عامل است. و من فکر می کنم ما سالها با گفتن” هی این تنها راهی است که باید بازی کنی “فاصله داریم.”

وی افزود: “اما برای بسیاری از مشتریان ما این ویژگی راحتی است كه می توانند از آن استفاده كنند ، و صریحاً برخی بازارها وجود دارد كه تنها دستگاهی كه هر كسی در اختیار دارد تلفن آنها است و ما بیش از این خوشحالیم كه می توانیم محتوای جامعه و انجمن خود را برای آن بازیکنان به آن دستگاه ها برسانیم.”

اگرچه ایکس باکس ممکن است قدرتمندترین (به بعضی معنا) و کم هزینه ترین کنسول ها را برای مسابقات نسل بعدی در ماه نوامبر به ارمغان بیاورد ، اما به راحتی مورد انتظارترین دو نفره پلی استیشن است. پلی استیشن 4 به لطف بازی های انحصاری ساخته شده توسط استودیوهای جهانی سونی ، در همه جای نسل کنونی به کنسول خانگی سنتی تبدیل شده است و به نظر می رسد پلی استیشن 5 این استراتژی را ادامه می دهد.

بانک های استرالیایی در حال پیگیری قانونی علیه غول رمزنگاری Ripple هستند
بیشتر بخوان!

اگرچه برخی از عناوین اولیه PS5 آن نیز در PS4 در دسترس خواهد بود ، سونی که حاضر به ارائه سخنگوی این مقاله نشده است ، به صراحت اعلام کرده است که به نسل های جداگانه ای اعتقاد دارد و PS5 تنها راه تجربه بسیاری از بازی ها خواهد بود.

در تاریخ 12 نوامبر ، این شرکت همچنین یک کنسول با درایو دیسک و دیگری بدون – با قیمت 749 و 599 دلار – راه اندازی خواهد کرد ، اما بر خلاف جفت Xbox ، PlayStation 5 به همان اندازه قدرتمند خواهد بود.

رئیس و مدیر عامل پلی استیشن ، جیم رایان به رسانه گفت: “افرادی که یک کنسول بازی خریداری می کنند می خواهند چهار ، پنج ، شش یا حتی هفت سال از آن استفاده کنند. آنها می خواهند باور کنند که چیزی را خریداری کرده اند که ضد آینده باشد و طی دو یا سه سال دیگر قدیمی نمی شوند.” AV Watch ژاپنی ، همانطور که توسط بازی های ویدیویی Chronicle ترجمه شده است.

نسخه دیجیتال پلی استیشن 5 ، در سمت چپ و PS5 استاندارد.

نسخه دیجیتال پلی استیشن 5 ، در سمت چپ و PS5 استاندارد.اعتبار:

ایده تولید دو کنسول که یکی از آنها قابل توجه تر باشد ، در واقع توسط سونی با PS4 Pro در سال 2016 ارائه شد ، اما در راه اندازی نسل جدید کاملاً روشن است که سونی معتقد است مشتریان بیشترین انرژی را می خواهند.

بهترین VR مصرف کننده هنوز با هشدار جدی روبرو شده است
بیشتر بخوان!

مدل Game Pass نیز مورد علاقه سونی نیست ، با رایان به GameIndustry.biz گفت که او نسخه های جدیدی را به مدل اشتراک معرفی نمی کند.

وی گفت: “ساخت این بازی ها میلیون ها دلار هزینه داشته است ، بیش از 100 میلیون دلار (137 میلیون دلار). ما فقط آن را پایدار نمی دانیم.”

بازی های قدیمی ممکن است استثنایی باشند. در حالی که جزئیات کاملی در مورد عملکرد قدیمی بازیهای شما در PlayStation 5 اعلام نشده است ، سونی از مجموعه بازیهای محبوب PS4 رونمایی کرده است که برای بارگیری در PS5 در دسترس اعضای برنامه PlayStation Plus Premium قرار دارد

ادعاها

در حالی که برخی از سونی ما به نکات مکالمه نسل و مایکروسافت که در آن شما می خواهید بازی ها اعتقاد دارند ، به استثنای واضح یا تناقضات واضح در واقعیت ، بازاریابی دارند ، تفاوت های واقعی فلسفی بین این دو اکوسیستم وجود دارد که ممکن است این نسل را از نظر Xbox و پلی استیشن.

سونی سابقه اثبات شده ای در زمینه پرورش بازی های انحصاری شگفت انگیز در استودیوهای خود دارد که مایکروسافت تاکنون فقط قول داده است که در آینده با خریدها و خلاقیت های جدید استودیو مطابقت داشته باشد. از طرف دیگر مایکروسافت از صحبت های خود با گزینه های واقعی برای گیمرهای کمتر مرفه پشتیبانی کرد و متعهد شد که انحصار خود را در Game Pass بگذارد ، جایی که تقریباً همه می توانند آنها را بازی کنند.

پخش کننده های Aussie Twitch در هنگام قفل کردن به پناهگاهی برای جوانان و تنها تبدیل می شوند
بیشتر بخوان!

توماس رایس ، مدیر نمونه کارها برای صندوق نوآوری جهانی مداوم ، در کوتاه مدت گفت که انتظار دارد سونی تصور اکثریت به دست آمده در نسل گذشته را حفظ کند. اگرچه مایکروسافت جعبه ارزان تری دارد ، اما وی گفت که این واقعیت که سونی از تجربه “کیفیت” ارزان تری برخوردار است ، این مزیت را دارد.

“من اینطور فکر نمی کنم [the Xbox Series S] به همان اندازه مخاطبان اصلی کنسول را جذب خواهد کرد. من این را یک استراتژی می دانم که کاربر حاشیه ای بیشتر را به طور کلی به کنسول ها بیاورد. “

وی گفت ، در حالی که او انتظار دارد در طولانی مدت تنوع سخت افزاری و حرکت به سمت ابر نتیجه بدهد ، اما هنوز زمان مناسب نیست.

“در حال حاضر ما از دیسک ها به دیجیتال می رویم و سپس سرانجام از بارگیری دیجیتال به ابر منتقل می شویم. من علاقه مندم که ببینم این سرویس های جدید چگونه کار می کنند ، اما من فکر می کنم چند سال از آزادی ما برخوردار است. این به یک قاعده تبدیل شده است.”

خبرنامه فناوری

بهترین داستان ها و بررسی های فن آوری به صورت هفتگی ارائه می شود. ثبت نام برای سنجزوه در اینجا و The Morning Herald در سیدنیاینجا.

بیشترین بازدید در فناوری

ادعاها


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/5YGhF
clck.ru/R69gq
u.nu/6-jnx
ulvis.net/ojg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *