بزرگترین و کوچکترین آیفون های اپل چیزی را برای همه ارائه می دهند


این یک سال بزرگ برای آیفون بوده است ، آیفون SE در ماه آوریل ، آیفون 12 و 12 پرو در ماه اکتبر و اکنون ، این هفته ، آیفون 12 مینی و 12 پرو مکس به بازار عرضه می شوند.

من قبلاً عاشق دوربین های آیفون 12 و 12 پرو شده ام. گذشته از دوربین پروجکشن اضافی و اسکنر LiDAR در 12 Pro ، در واقع تفاوت زیادی بین این دو وجود نداشت. اکنون که چند روز را در لبه های شدید خانواده iPhone 12 گذرانده ایم ، خوب است که ببینیم واقعاً چیزی برای همه افراد در این محدوده وجود دارد.

چگونه می توان جهان فعلی را کنترل کرد
بیشتر بخوان!

مجموعه کامل آیفون 12 شامل 12 Pro Max ، 12 Pro ، 12 و 12 Mini.

شروع با خرس کودک ، احساس خنده دار بودن او بسیار کوچک است. از نظر ارتفاع و عرض تقریباً یک اینچ بزرگتر از آیفون 5 است (که در روزگار خود بسیار عظیم به نظر می رسد) ، اما در مقایسه با اکثر تلفن های هوشمند فعلی بسیار کوچک به نظر می رسد. بعد از سالها رشد تدریجی تلفن ها ، نکته جالبی در مورد تلفنی وجود دارد که سرانجام در جیب یک شلوار جین زنانه جای می گیرد و احساس خوبی در دست دارد.

ایکس باکس نسل بعدی را در پای راست با یک جفت کنسول چشمگیر آغاز می کند
بیشتر بخوان!

اگرچه صفحه نمایش 5.4 اینچی به دلیل کمبود تبلت به طور قابل توجهی بزرگتر است ، اما بدنه آن حتی از آیفون SE 2020 نیز کوچکتر است. این دوربین از همان دوربین ، کیفیت صفحه و پردازنده مشابه آیفون 12 بسیار عالی برخوردار است و عمر باتری آن کمی کمتر است اما برای استفاده یک روزه بیش از اندازه کافی است. کامل


منبع: www.mvm210.ir

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/95I2XS
u.nu/-mx35
ulvis.net/kGe2

صدای سینمایی در خانه ، بدون سیم
بیشتر بخوان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *